Ingerowanie w nasz sen

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Ingerowanie w nasz sen

Post autor: Xrdaxas »

Mam takie pytanie...otóż czy da się wpływać/kontrolować/ingerować w swój sen? Jak kolwiek by tego nie nazwać chodzi o to czy mogę wpływać na to co się dzieje w moim śnie i jeśli tak to w jaki sposób. Nie mówie tutaj tylko o świadomym śnie...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ingerowanie w nasz sen

Post autor: danut »

Podobno mozna śnic swiadomie, tylko mnie bardziej zastanawiają konsekwencje takich snów i ich wpływ na rzeczywistośc, bo dopuszczam też możliwośc wpływu innych osób na wydarzenia i świadomośc, w ogóle, np. jakiejś osoby i to według mnie nie byłoby zbytnio fer...cos jak tworzenie komus rzeczywistości, manipulacja..Czasami ingerencją w to co komus się sni jest np. obejrzany film, wkładamy w oglądanie dużo emocji i ciach..myslę, że wielu ludzi dostrzega te powiązania w tego typu snach. Ingerencją w sen jest tez np. dźwięk docierajacy do osoby śpiącej, nie raz potrafi nawet utorzyc mu jakiś sen odpowiedni do tego dźwięku..myslę, że silne przezywanie, silne marzenia, tego typu odczucia tez zaprogramują sen, wtedy wytwarza się go niejako samemu sobie..
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Ingerowanie w nasz sen

Post autor: Sandra »

Raczej inaczej niż przez świadomość w śnie, to się nie da, ale to wystarczy, żeby sterować i reżyserować według uznania. :lol:
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Ingerowanie w nasz sen

Post autor: ADAX »

Nie mówie tutaj tylko o świadomym śnie...
Więc o czym ?



polecam poczytać tematy związane z LD. Świadome śnienie jest możliwe i jest potwierdzone naukowo. Jeśli chodzi natomiast o to czy można wejść do czyjegoś snu jest to nie możliwe, co najwyżej możemy coś takiego "wyśnić". Wpływ na nasz sen ma wiele rzeczy, emocje, film w tv ogólnie całe życie i to co się w okół nas dzieje a także to co dzieje się wewnątrz nas samych.
Pustak
Infrzak
Posty: 80
Rejestracja: czw lip 22, 2010 7:10 pm
Kontakt:

Re: Ingerowanie w nasz sen

Post autor: Pustak »

LD to chyba jedynie ingrowanie w nas sen ( swiadomie) , nie swiadome to oczywiscie nasze przezycia , tv, ksiazki, emocje, marzenia jak wymienieli powyzej.

A moze chodzi Ci o paraliz senny lub inne tego typu przypadki gdzie ludzie mysla ze to swiadomy sen ale nie moga nic zrobic.
Ostatnio zmieniony czw lis 25, 2010 6:23 pm przez Pustak, łącznie zmieniany 1 raz.
do.be.love.
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Ingerowanie w nasz sen

Post autor: Xrdaxas »

Macie racje natomiast...Wybaczcie że nie będę posługiwał się fachową terminologią. Otóż jak mam świadomy sen to, gdy ma miejsce jakaś sytuacja to czuje że nie jestem jej reżyserem wszystko co robię w tym śnie jest ograniczone, ja chciałbym na ten sen w jakiś sposób głębiej wpłynąć na wszystko co się w nim dzieje. Bo z jednej strony to co mi się śni zależy od mojej podświadomości, a ja mając ten świadomy sen chciałbym go bardziej kontrolować wszystko co się w nim wydarzy. Jeden to uzna za głupotę :-) aczkolwiek nie wiem czy mnie dobrze zrozumieliście :P
Ostatnio zmieniony czw lis 25, 2010 6:37 pm przez Xrdaxas, łącznie zmieniany 1 raz.
Pustak
Infrzak
Posty: 80
Rejestracja: czw lip 22, 2010 7:10 pm
Kontakt:

Re: Ingerowanie w nasz sen

Post autor: Pustak »

[quote name='Xrdaxas' post='76799' date='25 listopad 2010 - 20:36']Macie racje natomiast...Wybaczcie że nie będę posługiwał się fachową terminologią. Otóż jak mam świadomy sen to, gdy ma miejsce jakaś sytuacja to czuje że nie jestem jej reżyserem wszystko co robię w tym śnie jest ograniczone, ja chciałbym na ten sen w jakiś sposób głębiej wpłynąć na wszystko co się w nim dzieje. Bo z jednej strony to co mi się śni zależy od mojej podświadomości, a ja mając ten świadomy sen chciałbym go bardziej kontrolować wszystko co się w nim wydarzy. Jeden to uzna za głupotę :-) aczkolwiek nie wiem czy mnie dobrze zrozumieliście :P[/quote]





Moim zdaniem cwicz zapisujac Swoje sny, wtedy bedzesz ich pameital coraz wiecje i wiecej ( 3-4 na noc, norma u czlowieka, ale nikt tego nie pamieta) wtedy bedziesz mogl to bardziej kontrolowac. w sumie cwiczenia nad oobe tez pomagaja w kontrolowaniu snow
do.be.love.
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Ingerowanie w nasz sen

Post autor: Xrdaxas »

Osobiście uważam że OOBE to bzdura więc odpada : P ale dzięki za radę...spróbuję.
Pustak
Infrzak
Posty: 80
Rejestracja: czw lip 22, 2010 7:10 pm
Kontakt:

Re: Ingerowanie w nasz sen

Post autor: Pustak »

[quote name='Xrdaxas' post='76807' date='25 listopad 2010 - 21:59']Osobiście uważam że OOBE to bzdura więc odpada : P ale dzięki za radę...spróbuję.[/quote]





Osobiscie tez nie biore tego na powaznie ale cwiczeni pomagaja haha. Wiadomo mozna wyjsc z Ciala w postaci duszy , ale zeby podrozowac dusza po ziemi, podsluchiwac ludzi to inna sprawa.
do.be.love.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Ingerowanie w nasz sen

Post autor: Sandra »

Xrdaxas, to wszystko jest do osiągnięcia, ale trochę pracy trzeba w to włożyć, i trochę czasu, też to zajmuje niestety.



Trenuj świadome śnienie, z czasem będzie coraz łatwiej i prościej - i jaka frajda. :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”