Ingerowanie w nasz sen

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Jack. Bauer
Infrzak
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 04, 2010 8:22 pm
Lokalizacja: 324.7
Kontakt:

Re: Ingerowanie w nasz sen

Post autor: Jack. Bauer »

Nie dobrze jest ingerować w czyjś sen, może sie to źle skończyć. Ostatnio gdy spałem, a spało mi się dobrze, śnił mi się Gorbaczow i dwie szklanki soku pomarańczowego (taki jak lubię), dziwny sen, ale co tam to samo mam prawie na co dzień. W pewnym momencie, patrzę a Gorbaczow daje mi worek wypchany euro ! więc ja chcę ten worek wziąć, Więc ciągnę, ciągnę ciągnę, uff dobrze że się obudziłem bo bym sobie urwał mój worek ! Ale nie ! to był mój kolega, i chciał mnie wyciągnąć na piwo i myślał że to mój nos...
[ external image ]

They must find it difficult... those who have taken authority as the truth, rather than truth as the authority.


- Gerald Massey







Moje imię po japońsku:



ジャツェック
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Ingerowanie w nasz sen

Post autor: Xrdaxas »

[quote name='Jack Bauer.' post='77294' date='07 grudzień 2010 - 00:43']Nie dobrze jest ingerować w czyjś sen, może sie to źle skończyć. Ostatnio gdy spałem, a spało mi się dobrze, śnił mi się Gorbaczow i dwie szklanki soku pomarańczowego (taki jak lubię), dziwny sen, ale co tam to samo mam prawie na co dzień. W pewnym momencie, patrzę a Gorbaczow daje mi worek wypchany euro ! więc ja chcę ten worek wziąć, Więc ciągnę, ciągnę ciągnę, uff dobrze że się obudziłem bo bym sobie urwał mój worek ! Ale nie ! to był mój kolega, i chciał mnie wyciągnąć na piwo i myślał że to mój nos...[/quote]

To fascynujące i pobudzające do refleksji, ale co to ma do kontrolowania snu?
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Ingerowanie w nasz sen

Post autor: Sandra »

:angry Pewnie, że niedobrze jest ingerować w czyjś sen, ale w świadomść, też jest niezdrowo ingerować i to na jawie, tak przy ludziach, nieładnie.
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Ingerowanie w nasz sen

Post autor: Xrdaxas »

Mi chodził o ingerencje w swój sen.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Ingerowanie w nasz sen

Post autor: Sandra »

..ale to było do Jack Bauer ;) ,,,
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Ingerowanie w nasz sen

Post autor: Xrdaxas »

Tak, ale mój post też był do niego :)
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Ingerowanie w nasz sen

Post autor: Sandra »

Xrdaxas, robisz coś w temacie, jakieś postępy? :rolleyes:
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Ingerowanie w nasz sen

Post autor: Zbyszek »

Kiedyś robiłem wernisaże w śnie, ludzie dolatywali i opowiadali dziwne rzeczy, ktoś o moich obrazkach, inny o kolorach, które używałem w ostatnim obrazku. Ktoś tam łaził w moim obrazie, dziwiąc się dziwnej scenerii. Robiliśmy również pokazy mody, Ludzie się stroili i należało ich zobaczyć i i ocenić kieckę. tez sie udawało, rożnie, ale były potwierdzeni.

Herbina wystroiła się w Królowe Śniegu i schodziła po schodach i ja nakryli ludzie.Bylem chyba kotem w butach, to pojawiały się ludziom wielkie buty przed nosem.

Raz zrobiłem Pomaranczy bomby ze smoczków, robiąc dziurę w suficie jej sypialni, na to ona powiedziała ze zobaczyła żywcem jak się sufit rozdziera i powstaje wielka dziura, prezenty jakos nie doleciały haha

Zmawiałem się w ciekawych miejscach i trzeba było się rozpoznać i zebrać info z wyśnionego miejsca snu, tez ludziska przynosili podobne.np. trzęsienie ziemi sprzed 200 lat

Ciekawe było to, ze podawali jakieś fakty których bylem świadkiem a nie zarejestrowałem jako ważne.

Raz ktoś mówił o wielkich ptakach na niebie z mojego miejsca pracy, a na zdjęciu obrazów wielkiej ściany, pod weryfikacje, było stado boćków na niebie, na które nawet nie zwróciłem uwagi w czasie pracy,- a fotkę upubliczniłem przecież dopiero na koniec ekspo.

i takie tam

jeje
Ostatnio zmieniony pt gru 10, 2010 1:22 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Ingerowanie w nasz sen

Post autor: Xrdaxas »

[quote name='Sandra' post='77370' date='08 grudzień 2010 - 23:10']Xrdaxas, robisz coś w temacie, jakieś postępy? :rolleyes:[/quote]Narazie postępów nie widać...chociaż próbuje, no ale ja jestem cierpliwy ; )
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”