Polski Reptilianin (1992)

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: Polski Reptilianin (1992)

Post autor: Pszebżydły ófok »

[quote name='hm0' post='77301' date='07 grudzień 2010 - 10:07']To zapytaj go i napisz nam, co odpisał. :>[/quote]





To jest bardzo dobry pomysł :lol:
Ostatnio zmieniony wt gru 07, 2010 12:14 pm przez Pszebżydły ófok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Polski Reptilianin (1992)

Post autor: azor »

[quote name='Pszebżydły ófok' post='77273' date='06 grudzień 2010 - 20:21']Takie objawy może dawać schizofrenia.Ewentualnie to oszustwo.Ciekawe co by o tych zdjęciach powiedzieli specjaliści :) .[/quote]





Kolego bez urazy ale nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz no ale to już Twoja sprawa, a te Twoje ''argumenty schizofremi'' mogę być dobre do jednej osoby ale nie kilku na raz nie zapominaj o tym Specjaliści hoho, nie wszystkie fotki to od razu UFO i nawet Bzowski tak nie twierdził - to Wy tak piszecie jak mało go znaliście ;)))) nie zapominaj co powiedział i napisał Lucjan Znicz Sawicki o zdjęciach Bzowskiego ale o tym przypomnę w mojej książce.



Jack Bauer uszanuj że Pan Bzowski nie żyje od 5 lat wiec Twój ton jest nieco niestosowny wobec zmarłego !!!
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Polski Reptilianin (1992)

Post autor: hm0 »

http://www.lkbznkontakt-ufo.pl./index_pliki/Page1568.htm



Proszę o opinie w kontekście badania UFO.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Polski Reptilianin (1992)

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='hm0' post='77476' date='10 grudzień 2010 - 19:37']http://www.lkbznkontakt-ufo.pl./index_pliki/Page1568.htm



Proszę o opinie w kontekście badania UFO.[/quote]



Hmmm... no comment? :)
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Polski Reptilianin (1992)

Post autor: Katarzyna_1 »

No, nie.. Hmo kocha Ufo? Tyle obzydliwości wylał na innych, a ufo kocha? :lol:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Polski Reptilianin (1992)

Post autor: hm0 »

[quote name='Pantanal' post='77672' date='15 grudzień 2010 - 09:36']Czy ktoś może mi wytłumaczyć, co ma na myśli autor artykułu podanego w linku? Czy to już UFO kult? Coś mi świta, że był wcześniejszy manifest tego pana nt. UFO i sekt...[/quote]



Podaj link do tego wcześniejszego manifestu, jeśli możesz.



Dziwne, że bez odzewu przeszło tak ważne wydarzenie. Nareszcie zaobserwowano prawdziwego kosmitę, która to prawdziwość została potwierdzona przez pławdziwych płofesjonalistów:



http://tnij.org/jgww



Tak dla śmiechu. :-)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Polski Reptilianin (1992)

Post autor: azor »

Słowo reptilian jest najmniej ważne w całym tym zdarzeniu to tylko nazwa nic więcej. Zdarzenie było faktem co do tego nie ma wątpliwości tylko szkoda że nie ma do dziś rzetelniejszego raportu a to tak nie wiele - dlatego jak powiadam ważniejsze obserwacje należy dokładnie opisywać w raportach.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Polski Reptilianin (1992)

Post autor: azor »

Pantanal aby było ciekawiej w 1998 roku w marcu obserwowałem z kolegą na polach w okolicy ZM coś dziwnego niby to była postać ale dziwna po pierwsze była około 22:00 wybraliśmy się na obserwację nocną ''postać'' była około 250 m od nas a najbliższe zabudowania były około 600 m dalej. wokoło same pola. Najdziwniejsze było to że postać lekko zgarbiona ciemna wyszła nagle z pobliskiego lasku ( około 30 drzew) stanęła i też patrzyła się na nas ? Potem straciliśmy ją ponieważ gdzieś przepadła ?? Może był to zwykły człowiek o niezwykłej porze i miejscu ale powiem, że na tyle nas wystraszył, że zawróciliśmy okrężną drogą w stronę domów -czułem wówczas lęk do dziś nie wiemy co to było ? ;)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Polski Reptilianin (1992)

Post autor: azor »

Tak zgadza się ja nawet nie twierdzę że to był ''kosmita'' po prostu ktoś kogo tam raczej nie powinno być ale nie zawsze mamy rację ? Dlaczego ? Pantanal zauważ UFO w sensie statystyki światowej chętniej pojawia się pomiędzy 1 a 3 w nocy wówczas większość z ludzi śpi - trzeba powiedzieć sobie wprost i jasno, że UFO raczej pojawia się nad odludziach ale nie jest to też regułą z jakiś nieznanych nam powodów unika nas ale i tak niezbyt dobrze to robi ;)



Tak pamiętam dokumentował to Zygfryd oraz Hubert osoby rzetelne ich raport jest bodaj na ich stronie. Zdarzenie faktycznie dziwne i jak to jeden z ''badaczy'' pisał niessamowite ;) Ale na poważnie nic nie wskazywało aby było czystym wymysłem przez świadka. Szkoda że Zygfryd wycofał się z ''branży'' bo był solidnym badaczem w tym co robił i co ważne sceptyczny ale i bez uprzedzeń.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”