Zabaw się w jasnowidza! Przepowiednie na 2011 rok

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Zabaw się w jasnowidza! Przepowiednie na 2011 rok

Post autor: Newsman »

ZABAW SIĘ W JASNOWIDZA - czyli przepowiednie na 2011 rok



Z racji zbliżającego się końca roku, proponujemy naszym użytkownikom zabawę polegającą na zabawieniu się w jasnowidza i przewidzeniu wydarzeń z kraju i świata, które będą miały miejsce w roku 2011.



Przypominamy, że używać można zarówno dedukcji, jak i paranormalnych zdolności.



Można też nadzwyczajniej strzelać. Skoro może tak robić Krzysztof Jackowski, to możesz i ty!



Wśród autorów najciekawszych przepowiedni oraz tych najbardziej trafnych rozlosujemy nagrody. Ale dopiero za rok...



Zapraszamy!
Ostatnio zmieniony pt gru 17, 2010 12:31 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zabaw się w jasnowidza! Przepowiednie na 2011 rok

Post autor: danut »

Gdy od stycznia juz zimy, śniegu i mrozu nie będzie to juz trafiłam..:) Jakis czas temu przepowiedziałam tylko miesiąc silnych oznak zimy, w poczcie u dołu..Cóż jeszcze rok będzie dziwny, trochu się poprawi, bezrobocie spadnie, ale na podwyżki płac nie ma co liczyc. Nic nowego, trochu niepokojów, jakis zamach terrorystyczny, pewnie w Ameryce, w Polsce znowu wichury i małe powodzie..(jeszcze zima lub na wiosnę), niedługo znowu napiszą o bezdomnym na dworcu w Paryzu..A jak mi cos jeszcze wpadnie to dopiszę...:)
kamkot
Infrzak
Posty: 57
Rejestracja: wt sty 05, 2010 12:32 pm
Kontakt:

Re: Zabaw się w jasnowidza! Przepowiednie na 2011 rok

Post autor: kamkot »

Unia Europejska osiągnie apogeum konfliktów, za czasu rezydencji Polski w tej jakże światłej organizacji, nastąpi albo początek rozkładu, albostruktura zostanie znacznie wzmocniona, ale pierwsza opcja ma pierwszeństwo.Początek roku nie będzie najgorszym dla gospodarek światowych, ale potem nastąpi seppuku. Nikt już nie wytłumaczy z jakich powodów. Globalizacja okaże się chyba najgorszym zjawiskiem naszych czasów, jak się wali to wszystko naraz. Coraz więcej ludzi z niepokojem bedzie oczekiwać nadchodzącego roku 2012. Będzie to pożywką dla wszelkiej maści oszustów, chcących wykorzystać naiwność prostych ludzi. Paradoksalnie grono kościoła się nie powiększy, a wręcz odwrotnie, nasili się zjawisko sekt i innych mniejszych ugrupowań, często radykalnych. Odradzanie ruchów nacjonalistycznych, które póżniej przyjmą formę faszyzmu...
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Zabaw się w jasnowidza! Przepowiednie na 2011 rok

Post autor: hm0 »

To poczekaj do listopada 2012r. - zacznie się szaleństwo zakupów desek do pływania i kasków strażackich. :)



Zamiast przewidywać katastrofy i inne bzdury, zostawcie te sprawy profesjonalistom (hihi) a sami ulepszajcie ten świat ucząc siebie (lub innych) od razu albo w przyszłym roku czegoś pożytecznego dla wszystkich - np. język obcy, savoir vivre. Tylko tak można zmienić świat - poprzez siebie. Przecież ogólnie wiadomym jest, jaka jest najlepsza metoda przewidywania przyszłości.
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Zabaw się w jasnowidza! Przepowiednie na 2011 rok

Post autor: Xrdaxas »

[quote name='Pantanal' post='77803' date='18 grudzień 2010 - 09:18']Ha ha ha ha - strzał w dziesiątkę. Tylko taka różnica, że Jackowski bawi się za pieniądze!



Jak dla mnie w 2011:

- umrze znany aktor!

- Unia Europejska znowu będzie mieć problem!

- dojdzie do rozruchów Grecji,

- będzie trzęsienie ziemi w rejonie aktywnym sejsmicznie,

- będzie powódź późną wiosną[/quote] Pantanal - jak to się sprawdzi to możesz zacząć prowadzić kursy jasnowidzenia tak jak K.J.
Ostatnio zmieniony sob mar 12, 2011 8:45 am przez Xrdaxas, łącznie zmieniany 1 raz.
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: Zabaw się w jasnowidza! Przepowiednie na 2011 rok

Post autor: Pszebżydły ófok »

Miałem widzenie przed chwilą.W przyszłym roku Jarosław Kaczyński zostanie królem Polski a kot Alik premierem.Oboje poprowadzą nas do zwycięskiej wojny z Rosją.W 2012 Polska wygra ME a w grudniu prawdziwi Polacy prowadzeni przez naszego władcę wejdą w 4 gęstość.I szczęsliwość wielka zapanuje między nimi... Na razie koniec przepowiedni bo mi wieszcze duchy pouciekały :lol:
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Zabaw się w jasnowidza! Przepowiednie na 2011 rok

Post autor: kropka »

Czy się sprawdzi i kiedy... nie wiem

wczoraj nad ranem chwilę przed obudzeniem się usłyszałam dosłownie dwa słowa z których pierwsze dotyczące sprawców wydarzeń się zamazało choć było dosłowne

Wkażdym razie dotyczy to ludzi nie będących Europejczykami tylko ludzi o ciemnieszej karnacji. Umownie nazwę ich muzułmanie... choć nie jestem tego s,łowa pewna bo uleciało. Brzmiało to tak ,, muzułmanie... ogień" Towarzyszyło mi uczucie grozy i niespodziewanego zagrożenia, zrozumienie jak bardzo wielki ten ,,ogień" Obudziłam się przerażona. Ale sen mara Bóg wiara...
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Zabaw się w jasnowidza! Przepowiednie na 2011 rok

Post autor: Xrdaxas »

Nie ma wątpliwości że tego typu przepowiednie, mają bardzo duże prawdopodobieństwo sprawdzalności. Równie tak samo jak te, które podaje pan Jackowski.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Zabaw się w jasnowidza! Przepowiednie na 2011 rok

Post autor: Niekwestionowany96 »

Kraj - wzrośnie dług publiczny :D

Świat - Tu też pieniędzy nie będzie :P
Ostatnio zmieniony wt gru 21, 2010 11:50 am przez Niekwestionowany96, łącznie zmieniany 1 raz.
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”