UFO i atom

Książki (również w formie e-book'ów) które warto przeczytać i mieć
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

UFO i atom

Post autor: Newsman »

[ external image ]





"Ufo i Atom"



Robert Leśniakiewicz



Książka ta jest drugą częścią tryptyku ?UFO i?? i jak sam tytuł wskazuje jest poświęcona dość egzotycznej tematyce: zainteresowaniu Ufitów, Ufiastych, Ufonautów czy jak kto woli ufopasażerów, naszymi, ziemskimi technologiami i instalacjami nuklearnymi. Jak dowodzą tego liczne obserwacje, Nieznane Obiekty Latające czy Nieznane Obiekty Podwodne widziano niejednokrotnie w okolicach jądrowych instalacji cywilnych i wojskowych, w czasie katastrof tychże oraz nad poligonami broni i technologii atomowych na całym świecie, a w szczególności: USA, ZSRR/Rosji, Francji, Wielkiej Brytanii, Australii, Brazylii, Izraela? A to może oznaczać tylko jedno ? jesteśmy cały czas pod obserwacją Kogoś, komu zależy na tym by mieć naszą energetykę i broń atomowa pod kontrolą. I tylko pozostaje mieć nadzieję, że ten Ktoś mimo wszystko jest nam życzliwy i nie chce tego, by powtórzyły się błędy Przeszłości, albo w najgorszym wypadku, obserwuje nas i nasze poczynania, by móc ich negatywne efekty wyprostować w dalszej Przyszłości?



więcej...
Ostatnio zmieniony śr gru 22, 2010 8:05 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFO i atom

Post autor: Arek 1973 »

Jeżeli guru napisze dedykację to kupuję natychmiast :D . Cieszę się że w końcu ta książka się pojawiła, na pewno jeszcze o niej pomyślę
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO i atom

Post autor: azor »

Niestety ale potwierdzam słowa Pantanal że Robert jest w 95 % UFO sceptykiem i to za sprawą xedosa i Pantanal nie rozprawił sie on z ''mitami'' oj nie, szanuję Roberta bardzo ale niestety w wielu kwestiach nie mogę sie z nim zgodzić. Pantanal to że ktoś nas ''nadzoruje'' to sprawa stara i mało aktualna energetyka jądrowa i UFO to cos więcej jak tylko ''nadzorowanie'' ale o tym w mojej książce niebawem ;) ale ogólnie 'nadzorowanie'' mnie mało co przekonuje w kwestii UFO ;)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO i atom

Post autor: azor »

Mnie najbardziej to ''bawi'' że to co Robert dziś uważa za Tak, jest już od lat znane i brane pod uwagę szczególnie na zachodzie - dziwi mnie dlaczego Robert akurat teraz pisze o temponautach ufff nie lubię tego słowa a dawniej nic nie wspominał ? Oczywiście jest całkiem możliwe to co pisze o''podróżnikach'' bo samo w sobie UFO nie jest pojazdem strice do lotów jakich my pojmujemy ale osobiście uważam do przemieszczania z miejsca A do B bez względu na czas i odległość. Książkę kupię i chętnie się zapoznam co tam Ci ''temponauci'' wyczyniają ;) w okolicach ''silnie radioaktywnych''



Ciekaw jestem czy Robert zdobył jakieś wspołczesne obserwacje czy tylko podaje archiwalne zdarzenia ?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO i atom

Post autor: azor »

Orson co za idiotyczne zapytanie czy jak poznajesz kogoś lub zamierzasz kupić książki to od razu pytasz jakie ma wykształcenie ? Czy to jest dla Ciebie u ludzi najważniejsze ? Jeśli tak to nie dziw się, że nikt nie przepada za Tobą. A co do Roberta to chyba bardzo mało o nim wiesz !!! A skoro śmieszy Cię słowo TRUFO to wynika że nie wiesz co ono oznacza.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: UFO i atom

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Orson' post='78386' date='28 grudzień 2010 - 00:05']Czy ktoś wie, jakie wykształcenie ma Robert Leśniakiewicz?[/quote]



A jakie to ma dla Ciebie znaczenie Orsonie skoro jakiś tam fizyk, astrofizyk, pilot, żołnierz, lekarz etc. mają tylko urojenia? A już to, że ktoś w jakiś bardziej lub mniej naukowy sposób stara się to rozgryźć to już zakrawa o farsę?



Moim zdaniem zawsze lepiej coś przeczytać aby móc do tego się odnieść. Książki pana Roberta jeszcze nie czytałem ale zrobię to na pewno ;)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: UFO i atom

Post autor: Rysiek23 »

Ale strzeliłeś. Jak ślepy do kury!


Nie rozumiem :/




Dlatego też się zapytałem, jakie wykształcenie ma ten człowiek. Nie leczę się u stolarza, nie zamawiam mebli u lekarza, nie czytam książek o due diligence, które napisali bokserzy.



Powiedz to katolikom!


To zależy od tego co chcesz osiągnąć poprzez przeczytanie książki pana Leśniakiewicza? :) Cały czas zmierzam do tego, że teraz sam sobie zaprzeczasz. Raz mówisz, że UFO to jedna wielka bzdura a drugi raz pytasz kto jest autorem. Jeśli ktoś Ci powie, że pan Robert jest arcybiskupem to przeczytasz? po co? ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „KSIĄŻKI”