UFO - ogólnie i konkretnie

Dyskusja nad najbardziej palącymi kwestiami...
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

UFO - ogólnie i konkretnie

Post autor: Rysiek23 »

Zamiast polemizować między sobą w różnych wątkach na Forum proponuję abyście Panowie Pantanal i Alladyn przeciwstawili swoje argumenty w jednym miejscu czyli tutaj.



Debata nie będzie miała specjalnych reguł poza ogólnie przyjętymi zasadami dobrego smaku. Proszę więc unikać epitetów, słów powszechnie obraźliwych i argumentów typu "aleś pan głupi".



Głównymi uczestnikami są Pantanal i Alladyn ale swoje "trzy grosze" mogą też dorzucać wszyscy. Nie ma też ustalonej ramy czasowej, czyli dyskusja trwa do upadłego. Zapraszam :)
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: UFO - ogólnie i konkretnie

Post autor: dino_24 »

[quote name='Pantanal' post='78162' date='23 grudzień 2010 - 18:09']Ale nie pisz aż tyle, bo naprawdę mało komu chce się czytac twoje przypowieści - którko i konkretnie powiedz, co o ci chodzi? Widziałeś UFO? No to dobrze - wiele osób widzi. Tylko po co sie tak żołądkujesz.

Naprawdę - całą twoją filozofię można zawrzeć w dwóch słowach: "Widziałem UFO" i dodatkowych trzech: "Nie wiem, co to". I tyle. A jakie to zapiski mówiące o obcych? Przypominasz mi dzieciaka, który naczytał się jakichś dziwnych teorii i nagle przeładował mózg zbyt dużą ilością teorii.

Z lornetką to ty sobie możesz chodzić na ptaki. Jako obserator-amator nie jesteś w stanie określić pochodzenia obiektu do tego stopnia, żeby twierdzić, że jest on pozaziemski. Nie podajesz też, dlaczego coś będące światełkiem na niebie nie może być samolotem czy satelitą. NL, ale pewnie nie wiesz co to, to najbardziej nudne i mogące być wszystkim rodzaje możliwych UFO. No ale ty wprowadzasz sobie Zoloce i inne sroce, więc jesteś mądrzejszy niż wszyscy!

Doprawdy zdaje mi się, że siedzisz gdzieś tam i nie umiejąc się wysłowić niedługo pożresz z nerw klawiaturę.[/quote]



Nie denerwuj się , drogi Pantanalu , bo gubisz literki , co ci się

nigdy nie zdażało .



Tym postem , jak by na to nie patrzył , .... wyrzuciłeś na ''śmietnik'' 50- cio lecie

historii UFO-maniactwa + dorobek ''ufo-maniaków'' z najwyższej półki . :lol:




Stworzyłeś precedens Pantanala , na który od jutra można się powoływać ....

...... Widziałeś UFO ? No to dobrze - wiele osób widzi . .....



Kuriozalne , zero merytoryczności .

Moim zdaniem , jeżeli mogę wtrącić ''swoje trzy grosze'' 1 : 0 dla imć alladyna



Pozdrawiam serdecznie strony debaty

.... coś się ruszyło na Forum ....... :)
Loku93
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: wt sie 03, 2010 3:55 pm
Kontakt:

Re: UFO - ogólnie i konkretnie

Post autor: Loku93 »

jeśli moge się wtrącić. Każdy próbuje w czymś zabłysnąć, a alladyn za punkt honoru złapał sobie UFO i ściśle sie go trzyma, takie jest moje zdanie. Przeczytałem kilka jego postów i jak by sie przypatrzeć to eliminując przytoczony przez Pantanala słowotok można wyłapać informacje ściągnięte prosto z innych forów bądź prac (sam kiedyś dużo interesowałem sie NOLami)
ODPOWIEDZ

Wróć do „DEBATY UFOLOGICZNE”