3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
CanisLupus
Infrańczyk
Posty: 124
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 10:25 am
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: CanisLupus »

[quote name='ADAX' post='78280' date='25 grudzień 2010 - 21:04']Czy nie opłacalnym ? Jeśli ziemia okazała by sie jedyna planetą zdolną do przetrwania jakiejś obcej cywilizacji, to czemu nie.[/quote]



No chyba ze tak.

Tak szczerze to ten najwiekszy obiekt dla mnie wyglada jak zywe stworzenie :P cos w rodzaju wielkiej kalamarnicy :D
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: spacemaster92 »

O nie wszyscy zginiemy nie ma już nadziei <płacze> !!!!!!!!!!!!!!!



Nie no znowu się zaczyna. Może to ci sami co mieli przylecieć do nas 14.10.2008 w końcu naprawili napęd i mogli do nas dolecieć ale nie zdołali naprawić napędu warp i lecą na impulsowych. No no zobaczymy czego ci goście mogą od nas chcieć. Może nas zniszczyć, może pokoju. W filmie "Dzień niepodległości" prezydent ameryki też mówił "czy przelecieliby tyle lat świetlnych żeby nas teraz unicestwić?". Szkoda, że nie mam teleskopu bym se popatrzył na te cuda. Ciekawe, że nigdzie w mediach o tym nie trąbią. Poczekamy jeszcze rok może się coś dowiemy puki co 3majcie się ciepło.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: Katarzyna_1 »

Czym by nie były te trzy obiekty, nie należy ich lekceważyc. W maju 2011 będziemy wiedzieli co to jest.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: Scoobany »

Tak czy siak wywołało to spore poruszenie, widzę to po tym co ludzie wpisują w google przez co trafiają na moją stronę:


Wczoraj 19:26 zbliżajasię statki obcych

Wczoraj 19:31 3 statki zmierzaja w kierunku ziemi

Wczoraj 19:33 zbliżają sięstatki kosmiczne

Wczoraj 19:38 3 statki kosmiczne zblizaja sie do ziemi

Wczoraj 19:53 zbliżają się trzy statki kosmiczne

Wczoraj 20:40 3 statki zmierzają do ziemi

Wczoraj 21:06 statki kosmiczne zblizaja sie do ziemi

Wczoraj 21:30 w kierunku Ziemi zmierzają trzy niezidentyfikowane staki kosmiczne

Wczoraj 21:49 seti 2012 trzy obiekty

Wczoraj 21:58 zblizaja sie trzy statki

Wczoraj 22:05 statki kosmiczne się zbliżają

Wczoraj 22:20 trzy statki zmierzają w kierunku ziemi

Wczoraj 22:22 statki kosmiczne zbliżają sie do Ziemi

Wczoraj 22:22 gliese 581 g sygnał

Wczoraj 22:42 3 statki pluton seti

Wczoraj 23:00 3 statki zbliżają się do ziemi

Wczoraj 23:02 3 obiekty zbliżają się do ziemi

Wczoraj 23:14 seti 3 statki pluton

Wczoraj 23:37 trzy ogromne statki

Wczoraj 23:52 dwa statki kosmiczne zblizaja sie do ziemi

Dzisiaj 0:37 seti statki kosmiczne ziemia

Dzisiaj 0:44 trzy gigantyczne obiekty zmierzające w stronę ziemi

Dzisiaj 1:20 trzy statki kosmiczne 2012

Dzisiaj 2:08 obcy zblizaja sie do ziemi

Dzisiaj 3:12 trzy ogromne statki

Dzisiaj 3:35 statki zbliżają się do ziemi

Dzisiaj 8:35 trzy niezidentyfikowane staki kosmiczne

Dzisiaj 9:49 do ziemi zbliżają się statki

Dzisiaj 10:43 statki kosmiczne zblizaja sie do ziemi

Dzisiaj 10:57 3 obiekty seti


Czyżby coś było na rzeczy?
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: Scoobany »

W każdej plotce jest ziarno prawdy
kamkot
Infrzak
Posty: 57
Rejestracja: wt sty 05, 2010 12:32 pm
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: kamkot »

Pantanal, mam do Ciebie wielka prośbę. Chciałbym abyś przedstawił swój, konkretnie swój punkt widzenia na tą sprawę, nie poprzez zaprzeczenia innych poglądów i omijanie odpowiedzi takimi zakolami. Nie mówię tego złośliwie, po prostu jestem ciekaw, naturalnie czysta ludzka ciekawość.
kamkot
Infrzak
Posty: 57
Rejestracja: wt sty 05, 2010 12:32 pm
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: kamkot »

No po części się z Tobą zgadzam, mówisz o wszelakich żródłach z internetu, ale też nie dopuszczasz do siebie myśli, że któś opowiadając tutaj swoje historie być może wcale nie zmyśla. Zakładasz,że wszyscy dookoła skłonni są do pomówień, ale w imię czego. Przeciez nie dla chwały, wszak to forum anonimowe jak wiekszość innych, więc po co każdy, kto sie tutaj uzewnętrznia miałby stosować tani, popularny od wieków chwyt, prosciej mówiąc kłamać. Zastanawia mnie też Twoja obecność na tym forum, wcale nie mówię, że mi przeszkadza, czasem dla zabicia czasu lubię poczytać Wasze posty, jestem naprawde znudzonym życiem człowiekiem, mimo stosunkowo młodego wieku, ale nie odbiegając od głownego wątku; Ty chyba tez nie masz za wiele do roboty, skoro tak zawzięcie odpisujesz na te wszystkie posty. W poprzednim pytaniu żle się wyraziłem, chciałbym poznać Twój cel przebywania na tym forum. Jesli myślisz,że dzięki Twoim postom ludzie się czegoś nauczą, zaczna odrózniać mit od rzeczywistości, ale nie Ty tak wcale nie myslisz, chyba jestes na to jednak troche za mądry, jak to mówisz myślący. Więc to po prostu ze zwykłej nudy, lubisz podogryzać czy jak?Licze na konkretna odpowiedz, bo zauważyłem juz, że lubisz sie rozpisywać, ja natomiast nie bardzo, jestem zbyt leniwy na to, ale za to bardzo ciekawski.
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: Scoobany »

Wszystko dlatego, że chodzi tutaj o UFO, o coś paranormalnego, coś co nie istnieje, coś z czego można się śmiać i nikt ci tego nie będzie miał za złe, bo przecież tego nie ma, więc każdy kto o tym mówi zasługuje na to by zostać wyśmianym. Dam głowę, że jeśli chodziłoby o jakieś lekarstwo na raka czy coś w tym stylu to rozmowa wyglądałaby zupełnie inaczej, bo byłoby to przecież przyziemne, co istnieje, tylko my nie potrafimy jeszcze tego dobrze wykorzystać ale to istnieje! Widać strzykawki, maszyny, probówki i inne pierdoły, więc z tego już nie można się śmiać bo są na to materialne dowody.



Druga sprawa, Pantanal, czemu zakładasz, że wszystko co mówią ludzie to nieprawda? Może 6 osób na 10 mówi nieprawdę, 3 się mylą ale ta jedna ma rację?
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: Rysiek23 »

Oczywiście rozmawiamy tutaj o rzeczach często enigmatycznych, nieuchwytnych (ale jakże często dobrze udokumentowanych!) i staramy się podchodzić do tematu jak najbardziej poważnie. Niestety charakter zjawisk, którymi się zajmujemy sprzyja temu aby pleść przeróżne głupoty twierdząc, że są jedyną prawdą niedostępną dla zwykłych śmiertelników. Jeżeli ktoś odpowiednio wnikliwie czyta to forum jak też artykuły prezentowane w Serwisie Infra zauważy, że z tym staramy się walczyć i demaskować pokutujące mity dotyczące ufologii i nie tylko.



Informacja o "3 ogromnych statkach lecących w kierunku Ziemi" wpisuje się w przaśny ufo-folklor, z którym zmagamy się co jakiś czas, tak jak było w rewelacjami pułkownika Fulhama, masowej manifestacji obcych 14 października 2009 etc etc. A w roku 2011 pewnie będziemy mieć tego jeszcze więcej.
kuktas.
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 09, 2010 10:43 pm
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: kuktas. »

ja dostrzegam tam twarz JP2



a tak po prawdzie nikt z was nie zastanowił się z którego roku pochodzę fotki na sky mapie ?



Sensacyjne doniesienia w sprawie ?olbrzymich statków kosmicznych z innych planet?, które jakoby przed 2012 roku dotrą do Ziemi, nie mają nic wspólnego z realiami. Poinformował o tym agencję informacyjną RIA "Nowosti" specjalista z Państwowego Instytutu Astronomicznego Władimir Surdin. Według niego, są to ?brudne plamy na astronomicznych płytach fotograficznych?. Doniesienia na temat ?statków z innych planet?, które udają się w kierunku Ziemi, pojawiły się we wrześniu na jednej z amerykańskich stron ?dzienników ludowych?. Jednakże, według Surdina, zdjęcia te zostały zrobione jeszcze 50 lat temu, a obecnie ktoś z dziennikarz postanowił uczynić z nich sensację.



http://polish.ruvr.ru/2010/12/20/37302500.html





rzygać się chce gdy czyta się bzdety które część z was tu wypisywała









edit ps. na sky mapie wokoło jest jeszcze więcej takich mega statków matek :) JEZU CHROŃ ZDANY





edit 2

Wszystko to brzmi przedziwnie i niesamowicie. Jedynym, co wzbudza wątpliwości jest... źródło artykułu - znana już z tekstu o zabójcy rekinów Macedońska Agencja Informacyjna. Nie wiemy, jak dobrzy są ich specjaliści, ale skoro grupa Serbów zmyliła ich jednym mailem i kilkoma trefnymi linkami, nie potrafimy im do końca zaufać.
Ostatnio zmieniony ndz gru 26, 2010 2:34 pm przez kuktas., łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”