3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: Scoobany »

Nim przejdziesz do dalszej lektury: POCZYTAJ O ŹRÓDŁACH TEJ HISTORII

Yan Volskee

_______________________________



Poszukiwacze obcych cywilizacji, pracujący w ramach programu SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence), twierdzą, że w kierunku Ziemi zmierzają trzy niezidentyfikowane staki kosmiczne- informuje pravda.ru.

Statki są olbrzymie - największy z nich ma średnicę 240 km. Dwa pozostałe są trochę mniejsze. Obecnie są już w granicach Układu Słonecznego, w pobliżu Plutona!

Na Ziemię dotrą w grudniu 2012 roku - twierdzą eksperci z SETI.



Statki zostały odkryte dzięki urządzeniom badawczym pracującym dla programu HAARP, wojskowego programu badawczego, który zajmuje się - oficjalnie - procesami zachodzącymi w jonosferze.



Specjaliści z SETI twierdzą, że statki będą widoczne przez teleskopy, gdy osiągną orbitę Marsa.



Bajka bez dowodów? Są na to dowody! Można to zweryfikować! - mówi Craig Kasnov, astrofizyk. Wystarczy wejść na stronę http://sky-map.org/ a następnie wpisać poniższe współrzędne:


  • 19 25 12 -89 46 03 - pierwszy ogromny obiekt

    16 19 35 -88 43 10 - cylindryczny obiekt

    02 26 39 -89 43 13 - kulisty obiekt
[ external image ]

[ external image ]

[ external image ]





Naukowcy natychmiast podzielili się na dwa obozy co do teorii przybycia obcych. Jedni wierzą, że te statki przybywają na Ziemię by zapobiec przewidywanym kataklizmom w 2012 roku, drudzy, że zwiastuje to początek gwiezdnych wojen.



- Tak czy siak, jedyną rzeczą jaką możemy zrobić jest czekanie - mówi Kasnov. - Wkrótce te obiekty będą widoczne przy pomocy domowych, dobrej jakości teleskopów.



źródło 1

źródło 2

źródło 3
Ostatnio zmieniony pn gru 27, 2010 8:21 pm przez Scoobany, łącznie zmieniany 1 raz.
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: Xrdaxas »

A myślałem że SETI zajmują się czymś nie co innym, no ale mniejsza z tym. Oczywiście uważam, iż jest to całkowicie wymyślona informacja, nagłośniona przez zagraniczne portale takie jak w Polsce o2.pl. Jakby to były potwierdzone i prawdziwe informacje, świat by już huczał.
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: Scoobany »

[quote name='Pantanal' post='78251' date='25 grudzień 2010 - 14:04']Po trzecie, zdjęcia zdjęciami, ale tylko alladyn wydaje się mieć możliwość oceniania na oko, co jest statkiem pozaziemskim.[/quote]



Tutaj akurat myślę, że naukowiec zajmujący się przeglądaniem kosmosu od razu zobaczy czy coś jest kometą, planetą czy jeszcze czymś innym a jeśli widzi coś anormalnego, czego nigdy wcześniej nie widział, wie, że coś jest nie tak. Jeśli nie jest to statek kosmiczny to co innego? Bryła lody o średnicy 240 kilometrów?
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: Pszebżydły ófok »

Nibiru nam się posypała?Składam reklamację, miała być w jednym kawałku :lol:



Kocham takie tematy i gratuluję pomysłowości twórcom.Ciekawe ilu się na to nabierze
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: Xrdaxas »

Pantanal - Dobra uwaga, mi też się wydaje że pojęcie SETI zostało pomylone. A podano rok 2012, bo jest on już przepełniony różnymi doniesieniami o zbliżającym się Armagedonie, a to miałby być kolejny "dowód".
Ostatnio zmieniony sob gru 25, 2010 12:45 pm przez Xrdaxas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Darth_Luk
Infrzak
Posty: 85
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 9:03 pm
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: Darth_Luk »

08 50 58 -89 38 06



czyżby 4 ?:D

A może to kometa.
Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści,
a na sznurze obok gaci będą wisieć eurokraci.

banofilia- zboczenie występujące u modów i adminów, objawiające się odczuwaniem rozkoszy podczas wyrzucania użytkowników.

W normalnych czasach ze złem walczyło by dobro, ale my żyjemy w takich gdzie zło musi zostać zwalczone przez większe zło.


Dyktatury dzielą się na dobre i złe. Demokracja jest zawsze głupia.
Awatar użytkownika
Manfredo90
Infrańczyk
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 9:46 am
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: Manfredo90 »

Fajnie, że ktoś założył temat o tym linku co wysłałem na SB.



Kilka słów ode mnie. Nie jestem przekonany, że to są statki kosmiczne. Na moje oko to są jakieś bryły skał (asteroidy). Dziwi mnie, że "niby naukowcy" są przekonani że to "coś" to są obiekty UFO a co bardziej śmieszniejsze snują teorie nt. celu przeybycia ich na Ziemię. Do głowy przychodzi kolejna myśl. Każdy pewnie pamięta rozpoczęcie działalności Google Earth a późniejsze jego aktualizowanie. Znaleźli się zapaleńcy, którzy zaczęli dogłębnie przeszukiwać mapy tego programu i skąd inąd znajdywać różnego rodzaju sensacje/niestworzone rzeczy. Chodzi mi tutaj o to, że też w tym przypadku znalazła się grupa zapaleńców wpatrując się godzinami w sky-map i próbują na siłę ludziom wciskać opowiastki/historyjki/sensacje itp. itd.

Ciekawe czy za pół roku jak większość z nas o tym zapomni znowu pojawi się sensacyjny news o tych obiektach :P
Ostatnio zmieniony sob gru 25, 2010 1:13 pm przez Manfredo90, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: Scoobany »

Ale wyraźnie jest napisane, że znaleźli to za pomocą HAARP a nie godzinami wpatrując się w sky map
Awatar użytkownika
CanisLupus
Infrańczyk
Posty: 124
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 10:25 am
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: CanisLupus »

Zapewne zostane wyśmiany ale moim zdaniem cale to zamieszanie z 2012 ma sluzyc tylko propagandzie atyreligijnej i utworzeniu jednej swiatowej religii
Awatar użytkownika
Manfredo90
Infrańczyk
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 9:46 am
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: Manfredo90 »

Scoobi, nie jaraj się tak bardzo. Nie wszystko co widzisz, czytasz i słuchasz jest prawdą :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”