3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: Lilith »

Może jestem strasznieeeeeeee nie rozumna(no cóż bywa)ale nie wierzę,że jesteśmy sami jak ten palec w tym przeogromnym wszechświecie.Niestety moja głupota sięga daleko głębiej bo nie wierzę również by za pomocą naszej obecnej nauki i techniki dało się wyjaśnić wszystkie zjawiska otaczającego nas wszechświata.

Więc cóż jak najbardziej zakładam możliwość,że oni sobie latają i zwiedzają rożne światy! Czy przylecą do nas!? Kto wie może są cholernie odważni a może głupi?!
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: azor »

Pantanal wczoraj dwie osoby pisały na meila do mnie czy faktycznie ''obcy'' lecą na Ziemię ;) widać było że uwierzyli w te bzdury. Dlatego dobrze że jest m.in to forum. Xedos co Ty kaca jeszcze masz po świętach ?
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: xedos »

[quote name='Pantanal' post='78411' date='28 grudzień 2010 - 11:28']. Zauwazyłem, że wiele osób rozczarowało się tym tematem, znalazło się w kropce i nie wie, co teraz myśleć.[/quote]



Właśnie, a wystarczy tak niewiele...,wystarczy pomyśleć i nie zwracać uwagi na tych "co wiedzą", a nie powiedzą, bo mają misję od "Istoty Wyższej", tych ostatnich najlepiej od razu wysadzić w powietrze.



Poważniej...



Wiedza, jest istotna, wrażenia i uczucia także, jednak bzdury należy umieścić tam, gdzie ich miejsce, pod kreską i utrzymać je tam tak długo, aż znajdzie się dowód na to, że właśnie przestały nimi być. Uprzedzam, to proces bez końca, tak jak dyskusja o "zmaterializowanych w różnych postaciach" zjawiskach nie z tej ziemi.



Osobliwościami jesteśmy my, reszta, to zwykłe tło, a to można modyfikować dowolnie. I własnie taka jest ta bzdurna ufologia. A można inaczej, uczciwiej, ale to droga przez mękę, dla psychopatów, milczków, lub geniuszy. Łatwiej zmienić hobby, na takie, które bywa znacznie mniej brudne i dalekie od byłych agentów, donosicieli, oszczerców, złodziei cudzych pomysłów lub zwyczajnych zboczeńców!



Przestrzegam przed takimi ludźmi, przed ich fałszywymi ideałami, które narzucają zwłaszcza młodym ludziom bez pardonu. Zanim się utopisz w sadzawce bez dna, masz szansę, nie zajmuj się cudzymi wymysłami, które powodują wyłącznie jedno - zwiększają modę i zasobność cudzych portfeli. No chyba, że ktoś to robi na własny rachunek, wtedy jest OK.
Gerdek
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 7:26 pm
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: Gerdek »

Ależ to baja!





Jeżeli patrzą z takiej odległości na ten niby ,,statek" to on dawno jest już o wiele bliżej ziemii ponieważ światło odbite od tego rzekomego statku dociera z takiej odległości  na ziemie z opóżnieniem 1 roku czyli jego pozycja jest (lub powinna być) już o wiele bliżej niż Pluton....prosta fizyka jak to że patrząc przez lunetę na ziemię z gwiazdy Alpha centauri widać by było jedynie dinozaury ponieważ takie opóżnienie ma światło we wszechświecie
Ostatnio zmieniony wt gru 28, 2010 5:35 pm przez Gerdek, łącznie zmieniany 1 raz.
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: xedos »

[quote name='azor' post='78414' date='28 grudzień 2010 - 11:50']Xedos co Ty kaca jeszcze masz po świętach ?[/quote]



Drogi Azorze, nie mam zamiaru komentować Twoich uszczypliwości, trwają zbyt długo, powiem tylko jedno..., kaca i to moralnego powinieneś mieć Ty, po lekturze tekstów pana Tomka i dalibóg, coraz częściej zastanawiam się nad tym, czy ten pan nie ma racji. Opanuj się i przestań grać zaszczutego, pomimo mojej sympatii do twojej historycznej pasji, w dziedzinie, którą promujesz tutaj, przynajmniej dla mnie, jesteś... jaskiniowcem.



Pozdrawiam
twistah
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: wt gru 28, 2010 10:46 pm
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: twistah »

Znalazłem dyskusję na ten temat na tym forum:



http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1283626/pg1



Trochę wyjaśnień tam pada.



Pozdrawiam

Grzesiek
jazap
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: śr gru 29, 2010 8:02 am
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: jazap »

Sprawa dla mnie raczej mocno podejrzana, zwłaszcza jeżeli całość opiera się tylko na zdjęciach z SKY-MAP, ( jeżeli dobrze tam poszperać (a nawet bez specjalnego przykładania się) to takich obiektów można znaleźć całkiem sporo, ja w niecałe pięć minut znalazłem kolejne trzy inne obiekty, sprawdźcie sami:







19 26 54 -88 42 43



13 58 59 -89 43 23



13 03 32 -87 01 07 ( zwłaszcza polecam ten, statek matka i mały zwiadowca)







Dlatego wydaje mi się że są to tylko zwykłe zakłócenia lub inne błędy, ale mogę się mylić niczego nie przesądzam, zwłaszcza jeśli faktycznie istnienie tych obiektów zostało potwierdzone w inny sposób.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: Aylinn »

To przybysze z Matplanety lecą w naszym kierunku... A nie, to wszystko to ściema. :P
Ostatnio zmieniony śr gru 29, 2010 5:32 pm przez Aylinn, łącznie zmieniany 1 raz.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
magiczny12
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: śr gru 29, 2010 11:58 am
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: magiczny12 »

Jeśli chodzi o wiarę w to czy ufo istnieje , zastanówcie się najpierw czy nie jesteście samolubni myśląc ,że rasa ludzka jest jedyną rasą  W Tak wielkiej przestrzeni.Pamiętajcie ,że nic nie jest bezcelowe i wszystko pełni jakąś funkcję.Po to jest ta przestrzeń kosmiczna między układami żeby nie mogły one na siebie oddziaływać i burzyć własnego ekosystemu.Również rasy mają własną budowę fizyczną i umysłową , tak samo jak Człowiek i pies nie mogą się porozumieć tak Samo Kosmita z innej planety z ziemianinem .Religie nie są po to by je obalać i krytykować tylko pełnią rolę ewolucji umysłowej.Ziemianie chcą porozumieć się z kosmitami a nie potrafią się porozumieć między sobą.Co do tych 3 spodków , jesli mają dolecieć za 2 lata to myśle ,że są to opuszczone statki ;p Jeśli wogóle istnieją ^ ^.Trochę odbiegłem od tematu ale nawet jeśli te statki istnieją to my napewno nie jesteśmy na nie gotowi ;p Jeśli ten statek ma średnice 240 km , to nie sądze żeby wybierał się na planetę której średnica wynosi 12 742 km do tego planety są kuliste czyli powierznia na takie statki nie jest wielka ;p
Ostatnio zmieniony śr gru 29, 2010 1:19 pm przez magiczny12, łącznie zmieniany 1 raz.
kamkot
Infrzak
Posty: 57
Rejestracja: wt sty 05, 2010 12:32 pm
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: kamkot »

Wszystko fajnie, ale skąd wziąłeś takąśrednicę naszej planety. 150 mln kilometrów :rolleyes: .

Jeśli dobrze pamiętam to tyle w przybliżeniu wynosi odległość ziemi do naszej najbliższej gwiazdy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”