3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: Pszebżydły ófok »

I aż trzy strony trzeba było o tej głupocie pisać.Pismacy,którzy to wymyślili pewnie zaśmiewają się ze wszystkich ofiar swego żartu a ja razem z nimi. Nie należy mieć zbyt otwartej głowy bo mózg z niej wylatuje i robaki się gnieżdżą.Jakiś wirus nautiliański się rozprzestrzenia po świecie czy jak?
Ostatnio zmieniony ndz gru 26, 2010 11:35 pm przez Pszebżydły ófok, łącznie zmieniany 1 raz.
Vertus
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: ndz gru 26, 2010 11:29 pm
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: Vertus »

Słuchajcie jestem tu nowy dopiero się zarejestrowałem.Jednak to nie znaczy ze dopiero teraz się zacząłem interesować UFO.

Przeczytałem tylko trochę tego co tu zostało napisane.

I chciałbym wyrazić swoje zdanie.



Po pierwsze mamy zbyt słabą technologię aby podróżować w przestrzeni kosmicznej na dużą skale,wojna w kosmosie ? może z bronią jądrową ? przypuszczam że na obcych cywilizacjach nie zrobiłoby to wrażenia.

Po drugie jeśli lecą tak wielkie statki w naszym kierunku 'w co nie wierze' musi być albo to jakaś cywilizacja poszukująca miejsca do zamieszkania albo zwykli piraci lub okupanci.Ponieważ podróż zajmuje w kosmosie bardzo wiele ,a okiełznaj statek wielkości pomorza i kujaw ,i nie daj się grawitacji.Prędkość świetlna?Albo tunel czasoprzestrzenny(tunel istnieje ale jest zbyt nie stabilny i za mały,było chyba na sience discovery czy cos takiego).Jeśli obiekt poruszałby się z prędkością światła to nie zjawiłby się w grudniu.Tylko za jakieś pewnie 20-30min.

Po trzecie wierzę w obcych bo za dużo gwiazd,galaktyk i za stary wszechświat jest żebyśmy byli sami Mars kiedyś pewnie był zieloną a nie czerwoną planetą.Dla kosmitów jesteśmy co najwyżej żywą historią nie zagrażającą nacja.



Jedyne co jest dla nas ważnym argumentem i wytłumaczeniem dlaczego nie mamy kontaktu z obcymi to jest to ,że jesteśmy na skraju galaktyki i raczej nie posiadamy nic ciekawego oprócz taniej siły roboczej w naszym układzie.Jesteśmy młodzi w sferze kosmosu.Gdyby ktoś dał nam technologię to nie wiem czy nie skończyłoby to się to tak że znalazł by się nie jeden kosmiczny hitler.



Chociaż gdzieś tam w sercu wierzę i może nawet wiem że jeszcze dożyjemy spotkania z obcymi.2012 jest ściemą tak jak że 10 listopada tego roku miała wybuchnąć III wojna światowa.

Przyszłość jest taką częścią życia na którą nie mamy wpływu,tak jakby.Bo poniekąd nasze czynny dzisiejsze mogą wyjść w przyszłości.Z reszta pożyjemy zobaczymy.Moim zdaniem najprędzej to nasz wykończy asteroida ,a nie obcy czy klimat.
kamkot
Infrzak
Posty: 57
Rejestracja: wt sty 05, 2010 12:32 pm
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: kamkot »

Smiejmy się,że temat wywołał taki rozdżwięk, dokładnie cóż innego pozostało. A najlepsze,że największe zainteresowanie tym tematem dało się zobaczyć wśród sceptyków i tychże prześmiewców. Na pierwszy rzut oka dało się zobaczyć,że to zjawisko z pogranicza fantastyki, tu nie trzeba wiele "myśleć". Ale policzmy kto zamieścił tutaj najwięcej postów, a kto nie może zboleć faktu takiego zainteresowania. Na tym forum paradoks goni paradoks.Rozumiem,że nikt nie lubi przyjmować zwykłej papki internetowej, informacji dla "mas". Ja proponuję inne rozwiązanie, może Panowie podzielą się swoim sposobem odróżniania tychże wiadomości, bo rozumiem,że wszystko na rozsądek, którego nie brakuje, czy tak? Przede wszystkim racjonalność, tylko to nas trzyma przy zdrowych zmysłach, utzrymać granicę, a wszystko okraszone pięknym słowotokiem.
kamkot
Infrzak
Posty: 57
Rejestracja: wt sty 05, 2010 12:32 pm
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: kamkot »

Swoja drogą lekka paranoja się zrobiła,ponoć na polsacie news byl o tych obiektach materiał, tak bynajmniej napisało mi juz kilku znajomych, z pytaniem o co kaman. :rolleyes:
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Proszę bardzo dla tych którzy CHCĄ WIERZYĆ:

Ps.Swoją drogą widać zainteresowanie takimi bredniami przekłada się chyba na poziom samych zainteresowanych.



<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/xIsadCDl2H8?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/xIsadCDl2H8?fs ... 2=0xcd311b" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
Ostatnio zmieniony pn gru 27, 2010 11:06 am przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
kamkot
Infrzak
Posty: 57
Rejestracja: wt sty 05, 2010 12:32 pm
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: kamkot »

Posiadaja wyższą wiedzę :) Fajne określenie.Może sprecyzuje swoje stanowisko, bo chyba faktycznie to co napisałem jest zbyt zagmatwane, sarkastyczne. Taki sarkazm w moim wydaniu, dosyc specyficzny :P Uważam powyższe doniesienia za brednie, bez owijania w bawełnę. Wiele zdjęć przedstawiajace te tzw obiekty za autentyczne, sam dokonałem równiez wiele takowych obserwacji. Jednakowoż daleki jestem od stwierdzenia, że to co widziałem to pojazdy obcych, daleki od stwierdzenia, że to wogóle jakieś pojazdy. Ale kilka obserwacji jest dla mnie zastanawiająca. Pewnego raz, zupełnie przypadkowo i niespodziewanie wraz z kilkoma kolegami ujrzałem na niebie zielona smugę (nie wiem czy obiekt, obserwacja była zbyt krótka, trwała może 5 sekund), posuwała się po niebie dość wolno, po czym nabrała niesamowitej prędkości i zniknęła z pola widzenia. To uważam za ciekawe zjawisko, a nie jakieś kropki, które wyszły na zdjeciach, bo to może być wszystko, zupełnie wszystko. Nie znoszę też maniaków, którzy z uporem przyjmuja jeden kierunek patrzenia i są głusi na otoczenie, a takich jest tysiące, a natura jest taka nieubłagana, że tysiące takich Koperników nie może istnieć w jednej chwili, wnioski mozna wyciągnąć samemu. Gdyby taki Alladyn zobaczył to co ja przypakowo i pewnie tysiące innych takich przypadkowych świadków pewnie by się posikał z podniecenia i zaczął organizować rewolucję z podobnymi do siebie oszołomami.Nie mozna przed zbadaniem czegos wyciągać pochopnych wniosków,ja na przykład swojej obserwacji opisanej wyżej wogóle nie badałem, no bo zastanówmy sie od czego zacząć w takim przypadku. Ja swojego punktu odniesienia nie znalazłem.
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: dino_24 »

[quote name='kuktas.' post='78312' date='26 grudzień 2010 - 16:30']ja dostrzegam tam twarz JP2



a tak po prawdzie nikt z was nie zastanowił się z którego roku pochodzę fotki na sky mapie ?



Sensacyjne doniesienia w sprawie ?olbrzymich statków kosmicznych z innych planet?, które jakoby przed 2012 roku dotrą do Ziemi, nie mają nic wspólnego z realiami. Poinformował o tym agencję informacyjną RIA "Nowosti" specjalista z Państwowego Instytutu Astronomicznego Władimir Surdin. Według niego, są to ?brudne plamy na astronomicznych płytach fotograficznych?. Doniesienia na temat ?statków z innych planet?, które udają się w kierunku Ziemi, pojawiły się we wrześniu na jednej z amerykańskich stron ?dzienników ludowych?. Jednakże, według Surdina, zdjęcia te zostały zrobione jeszcze 50 lat temu, a obecnie ktoś z dziennikarz postanowił uczynić z nich sensację.



http://polish.ruvr.ru/2010/12/20/37302500.html





rzygać się chce gdy czyta się bzdety które część z was tu wypisywała









edit ps. na sky mapie wokoło jest jeszcze więcej takich mega statków matek :) JEZU CHROŃ ZDANY





edit 2

Wszystko to brzmi przedziwnie i niesamowicie. Jedynym, co wzbudza wątpliwości jest... źródło artykułu - znana już z tekstu o zabójcy rekinów Macedońska Agencja Informacyjna. Nie wiemy, jak dobrzy są ich specjaliści, ale skoro grupa Serbów zmyliła ich jednym mailem i kilkoma trefnymi linkami, nie potrafimy im do końca zaufać.[/quote]





Więc po co to czytasz ? :angry

Proponuję nie czytać , nie będziesz miał odruchów wymiotnych . :lol:



Wszystko zerżnąłeś ze strony Stanisława Barski . :angry

http://paranormalpl.wordpress.com/2010/12/...kierunku-ziemi/

http://english.pravda.ru/science/mysteries...t_spaceships-0/



Tylko ''Nasze nie zachodzące nigdy Słoneczko powiatu włocławskiego'' powołało się na na ''coś'' , co nazywa się

Macedońską Agencją Informacyjną [stan na dzisiaj ; do godż. 8] , a że posta ''wyklułeś'' 26/12/2012 , więc jest

logiczne , że ''penetrowałeś'' stronkę Barski .



Wiadomo kim jest Nasz Stasinek i jego ''wspaniała'' stronka . Niedawno było to przerabiane na Forum .

Więc twoja wiarygodność jako osoby chcącej ''coś'' wnieść w temat ...... jest zerowa



W myśl logiki , zachodzi implikacja :

- jesteś samym Barski [co może sugerować formatowanie i styl czcionki]

- jesteś ''kapciwym'' Barski [inaczej definiując - krecikiem

- jesteś normalnym ludkiem , który nie mając pojęcia , wjechał jak ''knur w pyry'' . [czyli szkodę]



Jeżeli znasz więcej ''takich obiektów'' , które sam nazywasz : mega statków matek , to poproszę o

koordynanty , z chęcią pooglądam . :angry



Najpierw się zorientuj co to jest DSS [Digital Sky Survey] , potem skojarz to z czasem w jakim jest

aktualizowane ''www.sky-map.org'' , a potem pisz te swoje ''banialuki'' , może ci coś wyjdzie ...... :lol:



Mi się ''lać'' chce , na to co spłodziłeś ... ale widocznie ożłopałem się za dużo napoju Gambrinusa .....

sorki ..... lecę do WC :P



Za co te dzięki Rysiu , koledze kuktas'owi , możesz mnie debila oświecić :angry

_____________________________________________________________



@ kamkot



Podpisuję się czterema kończynami pod twoimi postami .

Sceptyk i osoba ''olewająca'' temat , napisała by ''coś'' w 2-3 zdaniach i ''olała'' temat , przechodząc do realiów

życiowych . ;)

Ale , nie , nasi Forumowi ''sceptycy'' , chcą dalej drążyć temat , a nóż prawdą się okaże tenże news , ..... i co

mnie tam nie było ??? ..... niemożliwe . Ha..aaaahaaaa...



Proponuję ci ''wejście'' na stronkę :

[http://cbza-jordanow.blog.onet.pl/Trzy- ... 8371849,n/

Pan Robert Leśniakiewicz jest bardzo znaną osobą w świecie UFO-maniactwa , ale co jest kuriozalne !

zamieszczając tego ''news'a'' [kolor zielony] , pozostawił sobie ''furtkę'' w postaci komentarzu [kolor żółty] ,

pozwalającą mu swobodnie ''lawirować'' w temacie ( sic. )

Jeżeli tematy będą ''nieprzychylne'' , jestem żółty , jeżeli tematy są przychylne , jestem zielony

Zaprawdę , kuriozalne .



Co absolutnie nie jest sprzeczne w wydaniu swoich książeczek , w temacie ''Szambali'' [dokładnie : ''Powrót

do Księżycowej Jaskini''] i ''UFO i Kosmos'' , oczywiście wszystko jako s.f. [oczym Pan Robert nie wie , bo

wiedzieć nie chce]



___________________________________________________________________



UFOWORLDNEWS , bądż mężczyzną z j....... , jest to post nie na temat , w dodatku ośmieszjący .....

Sam otworzyłeś temacik ...... ''sonda zjawiskowa ..... bądż konsekwentny .....





Pozdrawiam wszystkich



P/s

Kolega , który otworzył temacik , być może miał inne intencje .... ;)

może chciał się ''czegoś'' ciekawego dowiedzieć , ..... a wy go zaraz ... z grubej rury po głowie .......
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='dino_24' post='78356' date='27 grudzień 2010 - 16:44']___________________________

UFOWORLDNEWS , bądż mężczyzną z j....... , jest to post nie na temat , w dodatku ośmieszjący .....

Sam otworzyłeś temacik ...... ''sonda zjawiskowa ..... bądż konsekwentny .....

Pozdrawiam wszystkich

P/s

Kolega , który otworzył temacik , być może miał inne intencje .... ;)

może chciał się ''czegoś'' ciekawego dowiedzieć , ..... a wy go zaraz ... z grubej rury po głowie .......[/font][/quote]



Faktycznie temacik ciekawy do puki nie okazał się bzdurą i nie oszukujmy się.Powiedzcie mi chociaż czego to można się dowiedzieć z takiej głupoty, czy da się z tego wyciągnąć jakieś sensowne wnioski?Nikt tu nikogo nie obraża po prostu ja uznaje ten temat za tak poważny jak mikołaj na radarze NORAD-u.Co innego , że jest chwytliwy i poczytny przecież w święta potrzeba sensacji.....tyle z mojej strony....a może jeszcze jedno szukając prawdy o UFO przestańmy rzeźbić w gów**e to może zaoszczędzimy sobie tak cennego czasu który marnujemy na BREDNIE...

Możliwe że to co napisałem jest bardzo stanowcze ale tego nam trzeba a nie wywodów nad głupotami.Jeśli ktoś szuka w tym szerszej filozofii to zapraszam na ,, Dzień Niepodległości" niech tam drenuje swoją świadomość bo mi na to szkoda już czasu....
Ostatnio zmieniony pn gru 27, 2010 5:02 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: Newsman »

Ten temat to taka bomba z opóźnionym zapłonem. Cała sprawa narodziła się wcześniej i oryginalnie nie pochodzi z macedońskiej agencji. Widziałem te pierdoły już jakiś czas temu, ale po kolei.

Po pierwsze, przyjrzyjmy się temu, jak ta sprawa wpisuje się w cały mit roku 2012 - tematu nie powiem, nadal ciekawego, głównie z ujęcia psychologicznego i socjologicznego, któremu poświęcone jest wiele miejsca na naszym forum. Po spadku zainteresowania kalendarzem Majów oraz klapie Nibiru, którego nadal bardziej nie ma niż jest, ktoś postanowił zapewne dodać do tego kolejny wątek New Age, a więc UFO lub przybyszów z kosmosu. Cały ten scenariusz nie jest przypadkowy i doskonale wpisuje się tak samo w wierzenia New Ageowe, jak i wciąganą w nie tematyką paranormalną.



Cała historia pojawiła się już we wrześniu br. na stronie "Before it's News". Link stamtąd skieruje nad najprawdopodobniej do źródła tych rewelacji, którym jest blog Bombshock.com (prawda, że mało wiarygodna nazwa?) serwujący szereg tematyki z pogranicza sensacji i fantastyki (innymi słowy to pierdoły o illuminatach i wszędobylskich spiskach, tylko bardziej radykalne i odmóżdżone od tych, które serwuje nam w kraju m.in. imć Rozbicki).



News nie jest datowany, choć pierwszy komentarz pochodzi jeszcze z lutego 2010 i być może historia w takiej wersji, jak przedstawia się obecnie narodziła się właśnie wtedy. Pod artykułem podpisany jest niejaki PAT PARINELLO - osoba przyznająca się do kontaktu z kosmitami, którzy wszczepili mu implant. Powołuje się on tam na swoich "informatorów", choć oczywiście niczego nie precyzuje, bo po co. Mówi jednak, że przy pomocy radioteleskopów SETI, wojsko będzie strącać UFO przy pomocy mikrofal...



Oto oryginalny tekst:

"Ostatnio rzucono nieco światła na to, dlaczego rząd zatrzymał program SETI. Okazuje się, że coś zaczęło się dziać. Zgodnie z moimi źródłami, rządowi kolesie od czarnych opracji przejęli anteny, aby przetwarzać sygnały jedynie na użytek Marynarki Wojennej USA. Zdaje się, że rząd jest wysoce podenerwowany tym, że do Ziemi szybko zbliża się duży obiekt.

Spekulacje o tym, czym mogą być te obiekty zawierają hipotezy o tym, że to statki-arki mające zabrać z Ziemi ludzi, nim dojdzie na niej do kataklizmów. Kolejne mówia, że to inwazja, która ma na celu wykorzystanie niewolników do pracy przy wydobywaniu rzadkich pierwiastów. Możemy być albo napadnięci albo ocaleni. To, co przyniesie przyszłośc, dopiero się okaże.

W obecnej chwili obiekt/y te znajdują się za Plutonem. Jakiś czas temu rosyjski marskański próbnik sfotografował podobny obiekt nim został zniszczony. Później amerykańska sonda zniszczona została nim dotarła do planety.

Ludzie związani z SETI przyznają, że nie jesteśmy sami w kosmosie. Mówi się, że rząd wykorzystuje niektóre anteny do swych celów i są one pilnie strzeżone.

Mówi się, że marynarka przy pomocy NSA ma zamiar utrzymać ludzi w stanie niewiedzy na temat tego, co się dzieje. Wie o tym tylko garstka, a anteny będące w posiadaniu wojska mogą zostać wykorzystane w celach wojennych. Wiadomo, że niektóre częstotliwości mikrofal wpływają na UFO i mogą zdestabilizować ich systemy napędowe. [...]

Większość amerykańskiej opinii publicznej uważa UFO za żart [...] ale tak nie jest. Mówiło o nim zbyt wiele wiarygodnych osób, aby tak było."



Historia ta została zatem wygenerowana w okolicach początku 2010, powróciła w październiku a w najnowszej odsłonie teraz, gdy została dodatkowo przeredagowana, aby nadać jej wiarygodności. Pan Pat nie podaje oczywiście żadnych nazwisk i jego rewelacje nie wymagają komentarza...

Najciekawszy w tym wszystkim jest mechanizm generowania internetowej pierdoły i to, co decyduje która i kiedy wywoła tak wielkie poruszenie jak ta - bo przecież trafiła na większość serwisów informacyjnych.Funkcjonuje także w tzw. drugim internetowym obiegu, a więc na forach. A to jak zostanie odebrana przez czytelnika zależy oczywiście od jego własnych walorów.

Strona SETI milczy. Nie wiadomo w ogóle kto i o czym miał mówić i skąd tak dokładne informacje, "przypadkowo" zbiegające się z magiczną datą. Na to mogą odpowiedzieć tylko ludzie dysponujący "nadludzką" wiedzą, a wiadomo że takich jest sporo, zarówno wśród UFO-sensatów jak i wielbicieli teorii spiskowych.
Ostatnio zmieniony wt gru 28, 2010 12:33 am przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: 3 ogromne statki lecą w kierunku Ziemi!

Post autor: xedos »

No i lecą...wreszcie!



Proponuję stworzyć projekt pt. "T - 2012". Polegać on będzie w ogólnym zarysie na utworzeniu wielkiej litery "T" na jakiejś łące (proponuję u mnie, mam sporo miejsca) i wyczekiwaniu lądowania obcych. Na czas oczekiwania proponuję następujące zajęcia:



a) medytacje w kręgu na nutę "ommmm",

b) picie piwa z rodzimego browaru, warzonego w/g tradycyjnej receptury,

c) analizę zdjęć UFO,

d) mentalne łączenie się telepatyczno - kinetyczo - astralne z wybrańcami obcych,

e) kiwanie się na boki, aż do utraty równowagi,



Dla kobiet:



a) darmowe operacje plastyczne wzór 2012 (szarak, gadzica, orbs)

b) wypełnianie kolagenem dowolnych partii ciała (zgodnie z modą nacisk na płatki uszne a'la URBAN),

c) uwodzenie zwyczajne na "zielonego",

d) rozwój duchowy poprzez seriale,



Proponuję gościnnie zaprosić Patryka geryla. Temat proponowany na sympozjum: "kopanie jam w ziemi, dowodem na ingerencję łopcych".



Rewia mody zwolenników noszenia chusteczek do nosa wzór "VAN Damme".



Wybór ufologa dekady (zgłaszać kandydatury, jeno mundre!).



Kto jest "za"?



Pozdrawiam noworocznie.

:)
Ostatnio zmieniony wt gru 28, 2010 9:02 am przez xedos, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”