Wydarzenia 2010 roku

Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Wydarzenia 2010 roku

Post autor: Scoobany »

Podsumowując rok 2010, jakie według was wydarzenia zasługują na miano tych "najlepszych", najbardziej niezwykłych a jednocześnie najbardziej wiarygodnych? Czekam na wasze opinie i wypowiedzi :) .
Ostatnio zmieniony pn gru 27, 2010 3:25 pm przez Scoobany, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Wydarzenia 2010 roku

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Scoobany' post='78359' date='27 grudzień 2010 - 16:16']Podsumowując rok 2010, jakie według was wydarzenia zasługują na miano tych "najlepszych", najbardziej niezwykłych a jednocześnie najbardziej wiarygodnych? Czekam na wasze opinie i wypowiedzi :) .[/quote]



Bardzo jestem ciekaw Waszych wrażeń i wspomnień z mijającego roku. My swoją drogą przygotowujemy podsumowanie zarówno w postaci artykułu jak i audycji. Czekam na Wasze sugestie.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wydarzenia 2010 roku

Post autor: azor »

Ja pozostanę na Polsce osobiście uważam za najcenniejszą i wiarygodną obserwację UFO NL/CE-1 z Jankowic Rybnickich z 5 sierpnia 2010 roku o której INFRA oraz ja pisałem ;) Obserwacja ta nawiązuje do zdarzeń jakie były 20-30 lat temu.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Wydarzenia 2010 roku

Post autor: Arek 1973 »

No cóż.

Zestrzelenie nieznanego obiektu poprzez Izrael ,ale jest to dopiero parę dni temu i jeszcze nie wiadomo co i jak, ale w tym roku było na pewno parę dobrych zjawisk i odkryć. Może nie odkryto yeti ale za to kangura co ma dobrych kilkanaście kilog., i jeżeli taki się skutecznie ukrywał to są nadzieje i na inne osobniki, a może i na prawdziwego yeti?

pozdrawiam
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Wydarzenia 2010 roku

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Rok 2010 należał do bardzo interesujących, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju doniesienia na temat zjawisk anomalnych, czy jak kto woli paranormalnych. W naszym kraju odnotowano ponad 75 obserwacji UFO (w tym wiele ciekawych), w USA zorganizowano konferencję na temat wpływu UFO na broń jądrową, Wielka Brytania i Nowa Zelandia ujawniły swe ufologiczne akta, a Rosjanie i Chińczycy wyruszyli na poszukiwania dzikich ludzi…



SZCZEGÓŁY
ODPOWIEDZ

Wróć do „INFORMACJE ADMINISTRATORÓW I REDAKCJI SERWISU INFRA”