Szamani, mumie, ałmysy

Książki (również w formie e-book'ów) które warto przeczytać i mieć
Awatar użytkownika
CanisLupus
Infrańczyk
Posty: 124
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 10:25 am
Kontakt:

Re: Szamani, mumie, ałmysy

Post autor: CanisLupus »

[quote name='Sandra' post='81629' date='24 luty 2011 - 12:54']Wpływa też na to sposób życia, gdyż na ostrość widzenia oddziaływują pośrednio procesy przemiany materii. Plus ekologia: jakość wody i pożywienia. W Jazule jedno i drugie nie zawiera konserwantów?









Zgadzam się że na ostrość widzenia ma wpływ tryb życia i środowisko.



Sama kiedyś w ramach eksperymentu przeprowadziłam czyszczenie wątroby, po którym byłam w szoku jak mi się ostrość widzenia poprawiła, w życiu nie widziałam tak ostro.



Ale to niestety na krótką metę, wracając do starych nawyków żywieniowych zaśmiecamy organizm zbędnymi składnikami.



Myślę, że ałmysy żyjący w Europie, utraciliby swój dar.[/quote]



Można wiedzieć w jaki sposób dokonałac czyszczenia wątroby?
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Szamani, mumie, ałmysy

Post autor: Sandra »

Dużo jest publikacji, gdzie można znaleźć kuracje oczyszczania wątroby, jest to oparte na kilkudniowej głodówce i odpowiednim piciu napojów.



Nie pamiętam z czego składał się mój program ale efektami byłam zaskoczona. :D
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Szamani, mumie, ałmysy

Post autor: Rysiek23 »

W naszym dziale radiowym można posłuchać premierowej audycji z nowego cyklu Wojciecha Grzelaka "Z Ałtaju widać więcej" -LINK-
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Szamani, mumie, ałmysy

Post autor: Scoobany »

Książka kupiona, czekam aż przyjdzie :)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Szamani, mumie, ałmysy

Post autor: Arek 1973 »

Książka kupiona, czekam aż przyjdzie
Oj tak , polecam serdecznie, sam już przeczytałem i powiem że jest super. Autor opisuje wiele ciekawych miejsc i zjawisk, można tylko pozazdrościć takiego podróżowania
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Szamani, mumie, ałmysy

Post autor: Scoobany »

Przeczytałem i muszę powiedzieć, że książka jest na prawdę świetna. Może trochu mało o tych ałmysach, liczyłem na więcej no ale trudno. Czekam na kontynuację :) .
Ostatnio zmieniony pt cze 24, 2011 9:33 am przez Scoobany, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Szamani, mumie, ałmysy

Post autor: Arek 1973 »

Tak Pantanalu, warto, gdyby nie to że wydawca zabrania kopiowania artykułów, już bym dawno przepisał niektóre opowieści bo naprawdę tematy są do dyskusji
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
malavida
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: sob cze 25, 2011 4:29 pm
Kontakt:

Re: Szamani, mumie, ałmysy

Post autor: malavida »

a propos fenomenu ludzi o ałmysich oczach...weźmy małą, zamkniętą społeczność (300 mieszakńców wsi otoczonej łańcuchem górskim i leżącej 2000 m n.p.m.), w której ma miejsce ograniczona wymiana genów, dodajmy do tego skażenie radioaktywne terenów zamieszkiwanych przez wspomnianą grupę ludzi ( fragment artykułu o testach jądrowych w ZSRR w latach 50-tych: "Według oficjalnych źródeł rosyjskich, na Północnym Ałtaju skażenie dotknęło ponad 40 miejscowości zamieszkałych przez 78 tysięcy ludzi, według źródeł pozarządowych skutkami napromieniowania miało zostać dotknięte 2,3 miliona ludzi. 21400 osób otrzymało dawki promieniowania aż 800 razy przekraczające dopuszczalną normę. W niektórych miejscach promieniowanie przekraczało dopuszczalne normy aż 1800 razy") i rozwiązane zagadki sokolego wzroku nasuwa się samo...
Extract of entry in fictional 'Encyclopaedia Galactica' for Earth

“Technology: exponentiating / fossil fuels / nuclear weapons / organized warfare / environmental pollution. ”

“Probability of survival (per 100 yr): 40%."
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Szamani, mumie, ałmysy

Post autor: Katarzyna_1 »

A tam.., bez masła Ałmysi nie mieli by tak dobrego wzroku. :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Szamani, mumie, ałmysy

Post autor: Scoobany »

[quote name='malavida' post='86008' date='25 czerwiec 2011 - 19:16']a propos fenomenu ludzi o ałmysich oczach...weźmy małą, zamkniętą społeczność (300 mieszakńców wsi otoczonej łańcuchem górskim i leżącej 2000 m n.p.m.), w której ma miejsce ograniczona wymiana genów, dodajmy do tego skażenie radioaktywne terenów zamieszkiwanych przez wspomnianą grupę ludzi ( fragment artykułu o testach jądrowych w ZSRR w latach 50-tych: "Według oficjalnych źródeł rosyjskich, na Północnym Ałtaju skażenie dotknęło ponad 40 miejscowości zamieszkałych przez 78 tysięcy ludzi, według źródeł pozarządowych skutkami napromieniowania miało zostać dotknięte 2,3 miliona ludzi. 21400 osób otrzymało dawki promieniowania aż 800 razy przekraczające dopuszczalną normę. W niektórych miejscach promieniowanie przekraczało dopuszczalne normy aż 1800 razy") i rozwiązane zagadki sokolego wzroku nasuwa się samo...[/quote]



Można tylko przypuszczać. Bez przeprowadzonych badań nie wysuwałbym żadnych wniosków, bo wersja z ałmysiakami całkiem fajnie brzmi i jej bym się trzymał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KSIĄŻKI”