Dlaczego giną zwierzęta?

Biologia, klimat, medycyna, eksperymenty, przyroda.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: Arek 1973 »

ptaki zawsze maja cos w wolach ,żołądkach czy jelitach
Zastanawiałem się czy to przypadek czy też nie?

Jeżeli naprawdę te nieżywe ptaki nie miały nic w jelitach to świadczy to o tym że nie była to śmierć nagła i niespodziewana np. zderzenie z niewidzialnym ufo :lol: Jeżeli już nie jadły od dłuższego czasu to widać że coś było z nimi nie tak
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: dino_24 »

[quote name='Arek 1973' post='79348' date='11 styczeń 2011 - 06:44']Zastanawiałem się czy to przypadek czy też nie?

Jeżeli naprawdę te nieżywe ptaki nie miały nic w jelitach to świadczy to o tym że nie była to śmierć nagła i niespodziewana np. zderzenie z niewidzialnym ufo :lol: Jeżeli już nie jadły od dłuższego czasu to widać że coś było z nimi nie tak[/quote]



No właśnie Arku ..... przypadek czy też nie ..... ?



Jedna z ''hipotez'' roboczych ....

Dlaczego wszystkie przypadki śmierci ptaków zgłaszane są w zaludnionych obszarach?

Dlaczego nikt nie widział spadających ptaków?

Dlaczego wszystkie przypadki zgłaszane są w ciągu nocy?

Dlaczego zawsze jest tylko jeden gatunek ptaków?

Dlaczego ptaki są zawsze martwe lub umierają przed uderzeniem w ziemię?

Dlaczego płuca są niedotlenione a krew jest zakrzepła?



Dlaczego?



Ponieważ ptaki są zatrute w niewoli i rozproszone przez ludzi. Myślimy że jest to następna próba rozproszenia

pandemii ptasiej grypy lub coś podobnego.



Możliwe, że za chwile dowiemy się o nowym zabójczym wirusie i jedynym wspaniałym sposobem jest przyjęcie

śmiercionośnej szczepionki.



Co o tym sądzicie?



za Sekretami Ameryki



Wiąże się to z ''powrotem'' grypy AH1N1 ???

______________________________________________________________





Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: Katarzyna_1 »

Racja, na siłę chcą ludzi zaszczepic.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: arek »

nie potrzeba na na siłe wystarczy tylko troche paniki w mediach ,w zeszłym roku w Rotterdamie ,kolejki matek z malymi dziecmi do szczepienia przeciw czemus (chyba grypie) sięgały kilkuset metrów.

Wystarczy nagonka w mediach i " ograniczonie czasowe "szczepień i ludzie walą dżwiami i oknami.

Wystepuje też u drobiu hodowlanego coś co nazwano zespołem braku łaknienia,ptaszydło nie je aż do zgonu ,nieznane sa przyczyny tego zespołu ,mówiło się o wirusie ale nie wiem .mogło sie to przeniesc na ptaki wolnożyjace
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: Arek 1973 »

Z tą nagonką to nie funkcjonuje za każdym razem. W tamym roku Niemcy chcieli by się obywatele szczepili, zakupiono dużo szczepionek, ale ludzi to jakoś nie korciło, to zaczęto w tv gadać jakie to dobre i jakie potrzebne, nawet sam minister zdrowia Roessler poszedł z kamerami na szczepienie. Pokazywano to w dziennikach jak się zaszczepił oraz jego komentarze dlaczego to zrobił i dlaczego dba o swoje zdrowie itd. Ale ludzi większość i tak nie przekonał, nagonka nic nie pomogła , nie sprzedano nawet połowy zamówionych szczepionek... 3 lata temu było odwrotnie , gdy niemiecki piłkarz Schweinsteiger zachorował na zapalenie opon mózgowych po tym jak "złapał kleszcza" ludzie biegli do lekarza, szczepionki szły jak ciepłe bułki aż ich brakło, trzeba było się zapisać i parę dni nawet poczekać , firmy nie nadążały z produkcją.

Ale do ptaków

Jeżeli wykryje sią tam ptasią grypę to na pewno będzie to ważna poszlaka , ale ja jednak w to wątpię, oczywiście że to tylko moje widzimisię i mogę się mylić
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: Rysiek23 »

Zielonożółta plama na radarze Dopplera wygląda jak powstająca właśnie burza i pojawila sie na ekranie czterokrotnie pomiedzy godz. 21 31 grudnia 2010 r. a 1 nad ranem 1 stycznia 2011 r. Każde pojawienie się tego zjawiska trwało ok. 20 min. i powstawało dokładnie w tym samym miejscu – nad miasteczkiem Beebe w stanie Arkansas.



Beebe leży niecałe 50 km od miejscowości Little Rock, gdzie zainstalowany jest radar. Z takiej odległości nie ma on problemów z wykryciem nie tylko unoszącego się z ziemi dymu, ale także stad ptaków a nawet dużych skupisk lecących owadów. Przelatujące ptaki i kolonie owadów są codziennym widokiem dla operatorow radaru Dopplera.



Jednak to co pojawilo się na radarze w ostatnią noc 2010 r. bylo czymś zupelnie nowym. Coś niezwykłego unosiło się nad ziemią by po 15-20 min. kompletnie wyparować. Na Dopplerze widać to jako owalny ksztalt w któreg centrum znajduje się czerowny kolor wskazujący na gwaltowność zjawiska.



[ external image ]



Wykluczono natychmiast fajerwerki, bo pojedyńcze wybuchy są zbyt małe aby pokazać się na radarze a jeśli nawet je widać to nad Beebe wystrzeliwano noworoczne fajerwerki tylko jeden raz a nie 4 razy – jak pokazywał radar. Wykluczono tez unoszący się dym, bo na tym terenie nie było pożarów.



To co widac na radarze to ptaki, które wpadły w potężna turbuencję. Nie wiadomo jakie zjawisko spowodowało taką turbulencję. Byla ona jednak tak gwałtowna, że zabiła 5 tys. epoletników. Epoletniki rzadko wzbijają się wyżej niż na wysokość 750 m a radar pokazuje turbulencję tuż nad stadem na wysokości ponad 2 tys. m.



Pytanie wiec brzmi co było przyczyną turbulencji i dlatego od tej pory można już jedynie spekulować. Oprócz tych wszystkich powodów jakie wymieniona na tej a także na innych stronach internetowych można do tego dodać jeszcze jakąś broń elektromagnetyczną przenoszoną przez satelitę, a także zmiany w polu magnetycznym ziemi jakie właśnie w tej chwili zachodzą. To co jednak jest pewne to, że epoletniki z pewnością nie zginęły zabite przez noworoczne fajerwerki.



Nowa Atlantyda
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: azor »

CNN przy nagrywaniu programu zarejestrowała przelot NOL-a w rejonie śmierci tysięcy ryb. Białe ''coś'' leci faktycznie bardzo szybko ?



http://www.sekretyameryki.com/?p=5276
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: arek »

Faktycznie coś tam przelatuje ,biały punkt .Na dodatek wyglada jakby zmianiał tor lotu.

Jesli chodzi o turbulencje ,to raczej niekoniecznie .

A ta dlatego bo : wywołane sa przez prądy wstępujące powietrza ,czyli wiaterek wieje z ziemi do nieba z prędkoscia nawet kilkuset km/h po czym na wysokości max 10 000 m rozprasza się ,wieje poziomo po czym opada, normalni paralotniarze lataja do podstawy wysokości chmur czyli jakies 2-2,5 km czasem ktos próbyje więcej i wznosi sie na 4,8km używa motorka na d. z tyłu .

Z tego co pamietam koniecznośc stosowania aparatury tlenowej w szybownictwie wymagana jest przy lotach powyżej 4 km .

A to oznacza że skoro człowiek normalnie funkcjonuje na takich wysokosciach to ptaki też mogą .10kft to 10 000 ft tj 3000 m jesli dobrze liczę taka wysokośc nie zagraża życiu.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: Arek 1973 »

A ja myślałem że tymi radarami gonią tylko tornada , a tu cosik tak ciekawego udało im się zarejestrować. Ale w końcu to tylko także turbulencje.

Czy wtedy na ziemi zaobserwowano także owe turbulencje albo były one tylko na podanej wysokości?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: azor »

Naukowcy sądzą że powodem śmierci ptaków może być przesuwające się pole magnetyczne w kierunku Rosji ?



http://macedoniaonline.eu/content/view/17304/53/



A przy okazji ptaki cały czas padają więcej tutaj dwa nowe miejsca w USA i zero sensownych wyjaśnień ?



http://www.earthfiles.com/
ODPOWIEDZ

Wróć do „CZŁOWIEK i NATURA”