UFOWORDNEWS " HA, HA, HA"

xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

UFOWORDNEWS " HA, HA, HA"

Post autor: xedos »

Proponuję uczestnikom tego forum przeprowadzenie plebiscytu, który pozbawi UFOWORDNEWSA funkcji, którą tutaj pełni. Przyczyna? Chyba oczywista. Jego funkcję proponuję przekazać komuś bardziej odpowiedzialnemu, komuś bez uprzedzeń wobec osób i poglądów. Proponuję Arka 1973, jako człowieka wyjątkowego na tym forum.
Ostatnio zmieniony pn maja 09, 2011 10:09 am przez xedos, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przestałbyś się błaźnić Mariuszu Fryckowski. Widać, że twoje ufologiczne "przebłyski" to komunały wynikające z tego, że pierwszy raz masz z wieloma rzeczami kontakt i właściwie piszesz komunały - Yan Volskee
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: UFOWORDNEWS " HA, HA, HA"

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='xedos' post='78872' date='05 styczeń 2011 - 17:18']Proponuję uczestnikom tego forum przeprowadzenie plebiscytu, który pozbawi UFOWORDNEWSA funkcji, którą tutaj pełni. Przyczyna? Chyba oczywista. Jego funkcję proponuję przekazać komuś bardziej odpowiedzialnemu, komuś bez uprzedzeń wobec osób i poglądów. Proponuję Arka 1973, jako człowieka wyjątkowego na tym forum.[/quote]



Tak się składa, że funkcję moderatora nadają i pozbawiają administratorzy. Moderator nie musi być lubiany tylko ma być pomocą w moderowaniu dyskusji. Jak każdy może mieć uprzedzenia ale póki ich nie przekłada na sprawowanie swojej funkcji (banowanie, ostrzeganie, zamykanie tematów etc.) to może zabierać głos w dyskusji jak każdy, wyrażając swoje zdanie. To tylko taka maja uwaga techniczna :)



A jeśli Arek1973 zgodzi się i będzie miał czas na moderowanie to ja jestem za w 200%!!
Jack. Bauer
Infrzak
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 04, 2010 8:22 pm
Lokalizacja: 324.7
Kontakt:

Re: UFOWORDNEWS " HA, HA, HA"

Post autor: Jack. Bauer »

A ja mam pytanie, przy okazji. Na jakiej podstawie są wybierani moderatorzy ? Plebiscyt ? Głosowanie forumowiczów, czy potajemne wybory administracji ?
[ external image ]

They must find it difficult... those who have taken authority as the truth, rather than truth as the authority.


- Gerald Massey







Moje imię po japońsku:



ジャツェック
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: UFOWORDNEWS " HA, HA, HA"

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Jack Bauer.' post='78903' date='05 styczeń 2011 - 20:42']A ja mam pytanie, przy okazji. Na jakiej podstawie są wybierani moderatorzy ? Plebiscyt ? Głosowanie forumowiczów, czy potajemne wybory administracji ?[/quote]



Z tego co mi wiadomo to warto coś zaproponować jakiś osobisty wkład w forum i zgłosić się do administracji. :lol:
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: UFOWORDNEWS " HA, HA, HA"

Post autor: ADAX »

Przyczyna? Chyba oczywista


Można wyjaśnić ? Ja nie widzę powodu do zmiany jak na razie, co prawda nie ma idealnych "porządkowych". Arek nadawał by się na moderatora, z racji tej, że wydaje się być osobą zrównoważoną emocjonalnie no i odpowiedzialną. Myślę że może być dodatkowym moderatorem.


A ja mam pytanie, przy okazji. Na jakiej podstawie są wybierani moderatorzy ? Plebiscyt ? Głosowanie forumowiczów, czy potajemne wybory administracji ?


Też mnie to ciekawiło. Może co jakiś okres czasu np.sonda, całość w otwartych wyborach, oczywiście frekwencja musi być raczej duża. Proste głosowanie. przynajmniej będzie sprawiedliwie i będzie wiadomo skąd są ci moderatorzy i kto ich wybierał :D
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: UFOWORDNEWS " HA, HA, HA"

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Jack Bauer.' post='78903' date='05 styczeń 2011 - 19:42']A ja mam pytanie, przy okazji. Na jakiej podstawie są wybierani moderatorzy ? Plebiscyt ? Głosowanie forumowiczów, czy potajemne wybory administracji ?[/quote]



Moderatorzy są wybierani przez administratorów na podstawie tego co piszą, ile piszą, ile czasu spędzają na forum oraz ich chęci do pełnienia tej funkcji. Oczywiście każdy kto czuje się na siłach może się zgłosić do bycia moderatorem. Zastrzegam, że odpowiadamy tylko na wybrane przez nas oferty ;)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFOWORDNEWS " HA, HA, HA"

Post autor: Arek 1973 »

Łoj bosze.

Nie wiem czy zasłużyłem. Temat Mariusza mnie....lekko zdziwił. Zagłosowałem na "Nie mam zdania na ten temat" bo mnie wynik zaineresował. Rysiu parę minut temu zaproponował mi tą funkcję i przystałem. Myślę że pomogę w ten sposób naszemu portalowi.

Osobisty wkład jes na pewno ważny. To że nie wszystkie moje przetłumaczone art. Rysiek chciał włożyć na stronę główną pokazują tylko to że Rysiu i Piotrek wybierają to co według ich oceny jest właściwe, ja nigdy nie czułem za to żadnej urazy, ale to i nie temat tutaj do omawiania. mam nadzieję że więcej pomogę niż zaszkodzę.

Ale i tak ten cały temat to dla mnie mały szok....



pozdrawiam
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: UFOWORDNEWS " HA, HA, HA"

Post autor: xedos »

[quote name='Arek 1973' post='78944' date='06 styczeń 2011 - 02:39']Łoj bosze.

Nie wiem czy zasłużyłem. Temat Mariusza mnie....lekko zdziwił. Zagłosowałem na "Nie mam zdania na ten temat" bo mnie wynik zaineresował. Rysiu parę minut temu zaproponował mi tą funkcję i przystałem. Myślę że pomogę w ten sposób naszemu portalowi.

Osobisty wkład jes na pewno ważny. To że nie wszystkie moje przetłumaczone art. Rysiek chciał włożyć na stronę główną pokazują tylko to że Rysiu i Piotrek wybierają to co według ich oceny jest właściwe, ja nigdy nie czułem za to żadnej urazy, ale to i nie temat tutaj do omawiania. mam nadzieję że więcej pomogę niż zaszkodzę.

Ale i tak ten cały temat to dla mnie mały szok....



pozdrawiam[/quote]



Wszystkiego dobrego Arku, spokojnej pracy:)
Zablokowany

Wróć do „OPINIE, UWAGI I SKARGI”