Kaku: Inne wymiary i niewidzialni obcy cudotwórcy

Fizyka, chemia, nauki o Ziemi, wynalazki, eksperymenty.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kaku: Inne wymiary i niewidzialni obcy cudotwórcy

Post autor: danut »

Robert bardzo ciekawie, ktos to ujął ..Nie myslę o kodzie Biblii, ale rzeczywiście mozna wyczytac w niej, szczególnie w słowach Jezusa własnie na ten temat, sama podawałam wiele zdań, które jednaznacznie kojarzę ze swoimi przezyciami i ich zrozumieniem..No i co wiedział jeszcze Einstein, czego nie zdążył ogłosic?..Przyszłośc może istniec jednoczesnie z przeszłością.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Kaku: Inne wymiary i niewidzialni obcy cudotwórcy

Post autor: ADAX »

Jedyne co mnie zastanawia, to to, czym jest myśl i nasza wyobraźnia, bo nie możemy jej dotknąć, ale możemy ją stworzyć jako materię.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kaku: Inne wymiary i niewidzialni obcy cudotwórcy

Post autor: danut »

Pantanal- masz bardzo trafne te wypowiedzi..:)..Cała trudnośc w rozpatrywaniu istnienia i jej formy innych wymiarów tkwi własnie w tych błędnych przekonaniach..Nasza myśl tworzy rzeczy bardzo nietrwałe, niedoskonałe, które jedno co mogą poczynic, to zakłócic nasz odbiór rzeczywistości, tej i tych innych- lecz ich nie stworzyc.. W dodatku jest to zależne od czystości energii, która tą mysl wysyła, a także przyjmuje i stąd tak różnorakie pojęcia, widzenia, itd. tych spraw..Zauwazyłam po teoriach krążących w informacjach, że niestety próbuje się dopasowac odkrycia, ciekawostki naukowe do tych wyobrażeń..Jednak "materii nie da się stworzyc, ktoś już to zrobił za nas"..bo ona powiela się, żyje, jest w ciągłym ruchu i istnieje...
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kaku: Inne wymiary i niewidzialni obcy cudotwórcy

Post autor: azor »

Pantanal uważaj Alien to h 17 nic go nie ukryje a ja cie zawsze zdemaskuje na tym forum !!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „NAUKA i TECHNIKA”