Nazi Zombie, mumie itp.

Nowe znaleziska i hipotezy, o których nie zawsze mówi się głośno...
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Nazi Zombie, mumie itp.

Post autor: Aylinn »

Wiesz, ja jako zombie Niemców bym nie tknęła, a już w szczególności ich kobiet. :P
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Nazi Zombie, mumie itp.

Post autor: ADAX »

Jeszcze zastanawiałem sie w międzyczasie czy nie mogło by to działać na zasadzie narkotyków, hipnozy, oraz wiernym i oddanym (zlasowane mózgi) żołnierzom. Z tego co wiem to narkotyki całkowicie "wyłączają ból" więc taki człowiek nie czuł by że kule robią z niego sito. Hipnoza, wiadomo, wykonywanie poleceń, choć z drugiej strony nie jest to możliwe, jeśli są wbrew woli i zasadom zahipnotyzowanego, więc stąd wybieranie oddanych i posłusznych żołnierzy. Ot takie moje rozważanie.



A tak odnośnie zombie survivalu, to ciekawe jak by sie sprawdził zestaw: młotek ciesielski (mam taki, lecz mimo swej lekkości i długosci ma za małą powierzchnię obucha) nunczako ?
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Nazi Zombie, mumie itp.

Post autor: Aylinn »

Nazistowskie zombie napędzane parą. :D



http://youtu.be/86psWC1p6hI
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Nazi Zombie, mumie itp.

Post autor: Andrzej 58 »

A może nie chodzi o umarlaków niemieckich a rumuńskich.Oni też dostali pod stalingradem w d...Ale mieli u siebie Drakulę :D ( a gdzie emotionka zombi?)
ODPOWIEDZ

Wróć do „ARCHEOLOGIA I ODKRYCIA”