Kręgi zbożowe: sezon 2011

Czy tajemnica zbożowych piktogramów powoli wyjaśnia się na naszych oczach?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kręgi zbożowe: sezon 2011

Post autor: azor »

Ponad tydzień temu FN pisało o zimowym ''kręgu'' w Bieszczadach k/Sanoka dołączyli fotkę takich regularnych pierścieni cos jak w Rosji Uruchomiłem mojego znajomego z Sanoka jak sie okazało nie były to kręgi a zwykła jesienna orka okoliczni mówią że często się tak tutaj orze czy ina stokach robią takie jakby elipsy aby jakoś zakręcić. Zatem sprawa jest wyjaśniona. :D
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Kręgi zbożowe: sezon 2011

Post autor: arek »

Proste wyjasnienia sa najlepsze .Szkoda ze niektórzy nie zadaja sobie tyle trudu by do tego dojśc i pisza bzdury.

Jest też zalecenie U.E. dotyczy koszenia łąk ,by kosic je koliście od środka do zewnatrz ,tak by wyploszyc zwierzęta ,by nie ginęły od kosiarek ,wiec takie kręgi beda pojwiały sie czesciej. Orka w kółko jest u nas novum ,ale np. we Francji bardzo często własnie tak sie ją robiło .Zwłaszcza dotyczy to małych areałów ,gdzie miejsca na uwrocia były by wieksze od oranego pola. Rozwiazaniem technicznym tego problemu sa pługi odwracalne ,ale są drogie i dwukrotnie cięższe od normalnych.
Ostatnio zmieniony sob lut 18, 2012 9:35 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Kręgi zbożowe: sezon 2011

Post autor: Arek 1973 »

FN ma taki niemiły nawyk że publikuje wszystko "jak leci", zamiast coś sprawdzić lub pogoglować pisze niekiedy tak jakby to było pewne. Tak samo było o tych piktoramach na pustyni w Chinach.

Ok, jako nius to było dobre ale jak się póżniej okazało że to reklama bmw to trzeba zrobić jakieś sprostowanie, dopis, itd
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kręgi zbożowe: sezon 2011

Post autor: azor »

Bo FN nastawa się jedynie na ''małolatów'' którzy we wszystko uwierzą, ale co się dziwić skoro to prowadzi dziennikarz a Ci gonią jedynie za sensacją.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Kręgi zbożowe: sezon 2011

Post autor: Arek 1973 »

Tak Azor, masz rację, chyba szkoda czasu na jakieś poprawki, sprostowania.



Zapytam bo umkło ci moje pytanie. Drążę dalej o te kulki które otrzymałeś z kręgu.



Napisałeś że "co ciekawe one do siebie schodziły się jak ''rtęć''"





Myślisz że mogły być namagnesowane?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „PIKTOGRAMY”