Zagadki Wysp Salomona

Na naszej planecie istnieją rzekome miejsca koncentracji zjawisk niezwykłych. Czym są?
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Zagadki Wysp Salomona

Post autor: arek »

Jest nowy wpis Bobilewicza - link do strony

W sumie mozna powiedziec ,że znowu opowiesci tubylców o kosciach gigantów ,hobbitów ,światła na niebie ,niestety nie widziane przez autora i nie sfotografowane .

Prawdziwa rozprawa z mitami i w sumie jeden wniosek - przy braku namacalnych dowodów - legendy sa legendami i takimi pozostana . Mozna podziwiac hart ducha . Fajna przygoda ale wymagajaca duzo pieniędzy ,czasu ,pełnego zaangażowania .A o to trudno w tych czasach.
Ostatnio zmieniony pn gru 12, 2011 5:38 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Zagadki Wysp Salomona

Post autor: Rysiek23 »

Z tego co wiem pan Wojtek powoli szykuje się do powrotu do Polski. Mam nadzieję, że nie odmówi zaproszenia nasz czat i odpowie na większość Waszych pytań.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Zagadki Wysp Salomona

Post autor: arek »

wiesz foo fighters wystepowały nad Europa w czasie II wojny światowej ,w ich obecnosci gasły silniki samolotów obydwu stron ,sprawozdania są ,a sprawa nie została wyjasniona do dziś.

Wiec nawet jak amerykanie zobaczyli takie swiatlo to pewnie otrzymali info ,że mozliwe jest wystepowanie takich swiateł w poblizu samolotów, wraz z instrukcja - ignorowac w miarę mozliwosci utrzymac dystans od obiektów

Japońscy piloci pewnie nie mogli zdłaszac takich obserwacji by nie szerzyc propagandy o amerykańskiej przewadze w powietrzu. Wiec nawet jak mieli spotkania ,żadna ze stron nie robiła żadnego halo wokół tego.

Zreszta ,jesli będzie mozliwy czat z podróżnikiem ,to najlepiej po prostu o to sie zapytac .Na pewno bedzie ciekawy.
Ostatnio zmieniony wt gru 13, 2011 8:39 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
esco_bar
Infrańczyk
Posty: 171
Rejestracja: pn sie 08, 2011 11:49 am
Kontakt:

Re: Zagadki Wysp Salomona

Post autor: esco_bar »

Powiem wam że ten koleś wygrał.

Wyjechał na koniec świata do bardzo oryginalnego kraju - na pewno do końca życia będzie mógł się chwalić ze zwiedził Wyspy Salomona - i ja mu tego zazdroszczę! Raczej mu nie grozi w towarzystwie konkurencja ;)

Nie sztuka pojechać na wycieczkę słono opłaconą żeby cię autokarem z hotelu brali do muzeum tam napsrtykać fotek i na kolację do hotelu, wróć...

Facet sobie to dobrze zorganizował jak się domyślam ma solidne zaplecze finansowe na które pewnie rzadko który z nas może sobie pozwolić - czyli przeszkadza mu w wycieczce w zasadzie pogoda, insekty i przeciwności losu czyli czekanie.

Jest sam w obcym kraju, podróżuje różnymi środkami transportu - samoloty, łodzie. Zwiedza miejsca w których biała stopa staje niezwykle rzadko. Oprócz pogody tam jest po prostu przepięknie - raj na ziemi patrząc na fotki w internecie.

Dla mnie była by to wyprawa życia, wyzwanie.

Nam pozostaje satysfakcja z basenu w Egipcie - bo nie słyszałem żeby ktoś tu miał duszę podróżnika.

A że smoków i olbrzymów nie spotkał i nie zrobił sobie z nimi zdjęć... chyba sam w nie do końca nie wierzy to raczej pasja

Satysfakcja po powrocie do kraju będzie wyjątkowa.

peace
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Zagadki Wysp Salomona

Post autor: Arek 1973 »

Oczywiście Esco-bar, satysfakcję będzie miał , jeśli jeszcze nie teraz (z powodu niezrealizowania pewnych zamierzeń) to za jakiś czas. Dwa lata temu też tam był , 4 tygodnie ale musiał iść na ustępstwa, kto podróżuje z partnerem a partner nie dzieli "konika" to musi iść na ustępstwa, (oj jak ja to znam xD ).

Jakoś mam wrażenie że on się wcale nie poddał, kto to wie czy za jakiś czas znów uzbiera pieniędzy i ruszy w te samo miejsce
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Zagadki Wysp Salomona

Post autor: arek »

dlatego bądź na czacie .Ja chciałbym pojechać do Doliny Śmierci ,powtórzyc wyprawe Czechów .Znaleźć "kotły" wleźć do takiego do środka,pobrać próbki ,zrobić zdjęcia z powietrza ,ale kasa kasa kasa.

Ale tez jak znam życie marzenia sie spełniają ,nawet 32gb karę za 50 pln uda sie czasem kupic ;) .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
esco_bar
Infrańczyk
Posty: 171
Rejestracja: pn sie 08, 2011 11:49 am
Kontakt:

Re: Zagadki Wysp Salomona

Post autor: esco_bar »

o której to Dolinie rozprawiacie miśki? Kalifornia?
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Zagadki Wysp Salomona

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='esco_bar' post='92547' date='14 grudzień 2011 - 10:55']o której to Dolinie rozprawiacie miśki? Kalifornia?[/quote]



O tej:



http://www.paranormalne.eu/forum/index.php?showtopic=1788
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Zagadki Wysp Salomona

Post autor: arek »

Natura może przestraszyć tylko kogos z miasta,uzależnionego od supermarketów i puszek ,nie twierdze że jestem człowiekiem z puszczy ,ale bedąc w wojsku na ponad 720 dni słuzby około połowy spędziłem na poligonach .To dobra szkoła zaradności.Przy jakiejkolwiek wyprawie potrzebna jest zgrana grupa ludzi.

Wyjazd w pojedynkę jest w sumie zawsze skazany na niepowodzenie ,czego dowodem jest wyprawa na Salomony .Choćby pierwszy dzień .Trzeba być tu i tu i jeszcze zorganizować jedzenie i nocleg, dlatego w pewien sposób podziwiam Bobilewicza . Jest tam sam i jesli sam czegos nie zrobi nie jest zrobione .W pojedynke nawet wyjście popływać może być niebezpieczne.Podobnie jest w puszczy ,tajdze ,zwykła biegunka może uśmiercić nie mówiac o zbadaniu jakiejkolwiek jaskini czy nurkowaniu.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Zagadki Wysp Salomona

Post autor: Arek 1973 »

Tak, u mnie nie lepiej, zbyt dużo obowiązków, mało czasu wolnego :kekeke: a kasę, kasę, kasę potrzeba na każdą poważniejszą wyprawę.

Dolina Smierci to jest chba najwyższy poziom w skali trudności, już żeby się tylko w te okolice dostać potrzeba całych dni podróży, a póżniej to szukanie igły w stogu siana, setki km. kwadratowych w terenie bez dróg do przeszukania. Nawet taka ekspedycja jaką Pepiki zrobili nie wniosła wiele do rozwiązania zagadki
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „STREFY ANOMALNE”