Zagadki Wysp Salomona

Na naszej planecie istnieją rzekome miejsca koncentracji zjawisk niezwykłych. Czym są?
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Zagadki Wysp Salomona

Post autor: Arek 1973 »

Bardzo ciekawy dokument, potwierdza opowieści że coś się tam dzieje czego nie tak łatwo wyjaśnić
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Zagadki Wysp Salomona

Post autor: Arek 1973 »

Gdy czytałem ten raport to przypomniało mi się jak to w '90r. przedstawiciele UE mieli swoją sesję na temat trókątnego ufo które swojego czasu nad Belgią i państwami ościennymi było obserwowane przez wieku świadków. Było ciekawie ale nic nie wyjaśniono :(
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Zagadki Wysp Salomona

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Mogli by uznać wreszcie w takim ONZ czy UE NATO lub innym , że obecność tzw. UFO jest faktem.Przecież to nie jest jednoznaczne z przyznaniem się do obecności ET na naszej planecie.Wątpię żeby bano się reakcji niedorozwiniętych sceptyków którzy tego nie potrafią rozgraniczyć.Takie działania musiała by wymóc opinia publiczna na rządzie a żeby tak się stało musi być w tym wspólny interes.Jeśli nam nie zależy na potencjalnej obecności ET na ziemi to nie ma co oczekiwać szumu.Jeśli się komuś marzy, że to się zmieni to należy uświadomić opinii publicznej z czym to się je i jakie mogą mieć z tego kokosy.Jeśli ktoś tego nie rozumie to niech obejrzy film Dystrykt 9 to dobry przykład.



PS.Dla mnie obecność takowych obiektów jest 100% co i tak niczego nie zmienia.
Ostatnio zmieniony pn lut 14, 2011 3:34 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Zagadki Wysp Salomona

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Orson' post='81271' date='14 luty 2011 - 23:12']UFOWORLDNEWS ,,Dystrykt 9" nie jest film o UFO, o kosmitach, o walce dwóch cywilizacji, a bardzo wyraźna (i zamierzona, jak zaznaczają twórcy filmu) metafora odnośnie polityki apartheidu w RPA i stosunku de Klerk'a do niej... Stąd ?Alive in Joburg". Zauważę też, że stwierdzenie, że UFO jest faktem jest wewnętrznie sprzeczne. Zauważę też, abstrahując od logicznej sprzeczności, że nieprawdziwe.[/quote]



Widać nadal masz problemy z czytaniem wypowiedzi innych użytkowników.Ja stwierdziłem to tylko jako przykład nie dotyczący twojego apartheidu i metafor dla ludzi tylko po studiach którzy potrafią to zauważyć.Mi chodziło o wrażenie w prostej linii jedno z wielu które może wynikać z tego filmu.Nie obchodzi mnie to jakie miał zamierzenia autor reżyser czy inny każdy to potrafi zauważyć.Mianowicie wracając do sedna sprawy czy jeśli potraktujemy tych kosmitów jak kosmitów a nie murzynów (jak to zauważył Pantanal) to co z tego wynika problemy , katastrofa humanitarna, wyzwanie dla ludzi z wyższych i niższych sfer.Jak to by odczuli ludzie na każdym poziomie własnego socjalnego bytu itd.Tym bardziej twoje ,,... UFO to fakt jest sprzecznym twierdzeniem..." mnie bawi.To ja się zapytam ci jeszcze raz to kurde o czym tak rozprawiałaś w programie ,,Przeklęte rewiry" w TVN Warszawa o Tupolewie??Sam siebie ośmieszasz i jak bym cie nie znał z tego forum to byś mi mógł małpować przed oczami lecz jak to w piosence ale to już było, niestety wraca jak bumerang.
Ostatnio zmieniony wt lut 15, 2011 5:43 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Zagadki Wysp Salomona

Post autor: UFOWORLDNEWS »

No cóż różnimy się w pewnych kwestiach ciesze się, że potrafisz dyskutować.Niestety z tym , że UFO jako nawet element historii nie może przez ciebie zostać uznany mnie niezmiernie dziwi.Nie wspominając już czy to prawda czy fałsz.Chyba niepotrzebnie wpisujesz tu elementy zaprzeczenia i negacji.Czyż to nie przejaw dysonansu poznawczego?
ODPOWIEDZ

Wróć do „STREFY ANOMALNE”