Tajemniczy błysk i "missing time"?

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Mortis
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: sob sty 29, 2011 8:43 am
Kontakt:

Re: Tajemniczy błysk i "missing time"?

Post autor: Mortis »

ucisk na nerw w odcinku lędźwiowym może powodować urojenia? Urojeń nie powodują uciski na nerw w kręgosłupie.
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Tajemniczy błysk i "missing time"?

Post autor: kropka »

szybszy od tych , którzy nie chcą nam o czymś powiedzieć... i zrobią wszystko by sprawy nie było
Mortis
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: sob sty 29, 2011 8:43 am
Kontakt:

Re: Tajemniczy błysk i "missing time"?

Post autor: Mortis »

[quote name='Orson' post='80549' date='30 styczeń 2011 - 19:25']Może powodować zaburzenia wzroku, problemy z oddawaniem moczu, czy ,,wydymanie" się brzucha.[/quote] - zaburzenia wzroku to tylko na odcinku szyjnym, żadnym innym. :) Poza tym to się działo 2005/2006 rok, a kręgosłup to był 2009 rok więc jednak nie pasuje to.
Ostatnio zmieniony ndz sty 30, 2011 5:42 pm przez Mortis, łącznie zmieniany 1 raz.
Mortis
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: sob sty 29, 2011 8:43 am
Kontakt:

Re: Tajemniczy błysk i "missing time"?

Post autor: Mortis »

Nie było schorzeń, wypadło jądro miażdżyste. :)

A to nie ma kompletnie ale to kompletnie nic wspólnego z stanem psychicznym. :)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Tajemniczy błysk i "missing time"?

Post autor: azor »

Mortis daruj sobie tych ''doktorków'' którzy od A do Z wymyślają Ci choroby jak Orson to jest na tyle śmieszne że boki zrywam, ludzie Cię diagnozuja na odległość jak znani lekarze ;) nic tylko pogratulować ''wiedzy'' Podałem Ci maila jak chcesz to pisz jak na razie nie wiem co o tym sądzić a tym samym Ciebie oceniać !
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Tajemniczy błysk i "missing time"?

Post autor: UFOWORLDNEWS »

A to nam się ciekawa sprawa trafiła na forum.Sporo wiemy ale nigdy to nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z potencjalnym świadkiem.Internet pełen jest zgrywusów którzy piszą paranoidalne historie i mącą nam w głowach dla zabawy.Czas pokaże jakie są naszego gościa intencje na forum.... ;)Przydała by się osławiona kobieca intuicja albo inny szósty zmysł he he
Ostatnio zmieniony ndz sty 30, 2011 8:14 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Mortis
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: sob sty 29, 2011 8:43 am
Kontakt:

Re: Tajemniczy błysk i "missing time"?

Post autor: Mortis »

Mogę się podpiąć pod wykrywacz kłamstw.

:)



Hmm... porobię fotki pól które mnie otaczają i kilku ciekawych miejsc, ale to trochę zajmie,.. chyba mamy czas, prawda? :)



No i kilka miejsc - gleboko w lesie np kiedys znalazlem z kolega upuszczone domki zrujnowane, nikt w okolicy nie wie ze tam kiedykolwiek cos bylo, mam znajomych w policji to popytalem - i o itnieniu tego miejsca tez nikt nie wie, a my znalezlismy to przypadkiem .... :)





Wywlekam wszystko co wiem, bo tak wlasciwie to nie wiem co jest ważne i istotne a co nie :)

Więc przepraszam za natłok informacji ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”