Sąd nad UFO-sondami

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Sąd nad UFO-sondami

Post autor: azor »

Tak Andrzej właśnie ozon przy wielu CE jest odczuwanym zapachem nie siarka. Co do czynnika ''Oz'' o jakim wspominasz możesz szerzej rozwinąć ten temat w kontekście sztucznej grawitacji bo wielu fizyków dopatruje sie też związku ''czasu'' z tym czynnikiem ''oz''.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Sąd nad UFO-sondami

Post autor: Andrzej 58 »

Witajcie.Arku,czasem wydaje mi się ,że pomimo prostoty samego zjawiska fizycznego ,które każdy sam może sprawdzić w domu-sprawa napędu obiektów lewitujących typu nol jest gmatwana poprzez nadinterpretacje dodawane do znanych nam relacji..W powszechnej opinii wydaje się ,że to niemożliwe ,żeby to było takie proste.Efekty uboczne potwierdzają elektromagnetyczny charakter napędu tych obiektów.Wielokrotnie w różnych tematach wskazywałem na ten kierunek rozpatrywania tematu.Wiele zjawisk ubocznych można wyjaśnić przy pomocy zwykłej fizyki.Często używa się pojęć ,które do końca nie są znane.Zauważ ,jak często pada określenie Fizyka kwantowa.A kwant ,to określenie porcji.Sam kwant ,to składa się z podwójnej natury.Korpuskularnej(cząstek elementarnych) i zmiennego pola elektromagnetycznego(zjawisko falowe).Fizyka w skali makro składa się z elementów mikro.Gdy wprowadzić do układu makro energię w postaci oddziałowującej na składniki elementarne ,to powstaje nowa jakość.Stąd te anomalie w środowisku ,które było poddane oddziaływaniu wysokonapięciowego o wysokiej częstotliwości prądu przemiennego.Stąd wsród wielu fizyków przekonanie ,że zjawisko grawitacji jako pochodnej oddziaływania mas ,tak naprawdę jest zjawiskiem termodynamicznym.Bo jak wynika z doświadczenia ,do dziś nie udało się znaleźć cząstki posiadającej masę(Higgsa).Nad tym trwają prace w kręciołku hadronów.Używamy pojęcia masy do wzajemnych zależności miedzy różnymi obiektami nie do końca wiedząc co to jest masa.Znamy skutek ,ale nie znamy przyczyny.W przemienności zjawiska falowego i odziaływania na poziomie cząstek elementarnych trzeba upatrywać rozwiązanie odziaływania grawitacyjnego.Jak stworzyć warunki takiego oddziaływania w sposób sztyczny,to pojawi się siła zależna od wartości prądu wytworzonego w skutek indukcji.Ale to już jest w każdym podręczniku do elektrotechniki.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Sąd nad UFO-sondami

Post autor: azor »

Andrzeju nie operuję taką wiedzą z fizyki jak Ty ;) dlatego tym bardziej ciekawią mnie Twoje opinie. Wiesz uważam ze Twoja wiedzą może sie przydać np. przy rejestracjach UFO szczególnie skutków oddziaływań fizycznych swego czasu prosiłem o to fizyka ale głucha cisza -chodziło mi o wyjaśnienie efektu braku przy obserwacjach UFO cienia.



Andrzeju sprawa grawitacji w kontekście UFO interesuje sie Illobrand von Ludwiger który m.in opracował teorie ''projekcji'' znasz jego opracowania niestety w j. niemieckim ?



Od dawna wiadomo ze NOL-e wytwarzają potężne pola elektromagnetyczne ale jak widzisz hipotetyczny napęd gdy UFO-e dzielą sie rozłączają, wybuchają, stają się przeźroczyste zmieniają gęstość materii, przechodzą przez obiekty stałe, nagle pojawiają się i znikają nie chodzi o wykorzystanie kamuflażu nie widoczności jak większość osób tak uważa bo i my już mam prawie coś takiego.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Sąd nad UFO-sondami

Post autor: soudak040771 »

Od dawna wiadomo ze NOL-e wytwarzają potężne pola elektromagnetyczne ale jak widzisz hipotetyczny napęd gdy UFO-e dzielą sie rozłączają, wybuchają, stają się przeźroczyste zmieniają gęstość materii, przechodzą przez obiekty stałe, nagle pojawiają się i znikają nie chodzi o wykorzystanie kamuflażu nie widoczności jak większość osób tak uważa bo i my już mam prawie coś takiego.


Odpowiedź na to wszystko jest dokładnie taka, jakiej do siebie nie dopuszczasz...
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Sąd nad UFO-sondami

Post autor: Katarzyna_1 »

Tak sobie siedzę i myślę.. Kiedyś A58 napisał, że dużo jego hipotez znajduje się w temacie "Fatima". Temat, rzeczywiście fascynujący. Nie ma znaczenia dla jakich odbiorców. A tu szok! nie ma żadnego wpisu A58. Jestem pewqna, że były, bo kiedyś pobieżnie czytałam. Ciekawe co na to Andrzej? może prosił o skasowanie?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Sąd nad UFO-sondami

Post autor: danut »

Tak Kasiu tez nie umiem znaleźc , a była tam długo rozmowa moja z Andzrejem na temat tego dziwnego stsnu fizycznego oczów, nie podatnych na uszkodzenie, którego sama tez doświadczyłam, oraz o mojej obserwacji wirującego słońca..
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Sąd nad UFO-sondami

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Katarzyna_1' post='80927' date='08 luty 2011 - 16:36']Tak sobie siedzę i myślę.. Kiedyś A58 napisał, że dużo jego hipotez znajduje się w temacie "Fatima". Temat, rzeczywiście fascynujący. Nie ma znaczenia dla jakich odbiorców. A tu szok! nie ma żadnego wpisu A58. Jestem pewqna, że były, bo kiedyś pobieżnie czytałam. Ciekawe co na to Andrzej? może prosił o skasowanie?[/quote]



Żadne wpisy pana Andrzeja nie były kasowane, być może znajdują się w innym temacie.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Sąd nad UFO-sondami

Post autor: Katarzyna_1 »

Sory, dzieki wskazówkom znalazłam. Nigdy bym nie przypuszczała, że III tajemnica fatimska znajduje się w dziale "proroctwa - rok 2012". Wycofuję więc pytanie do Andrzeja59 i czytam z ciekawością. :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Sąd nad UFO-sondami

Post autor: soudak040771 »

Azorze...

Ciekawi mnie niezmiernie, czy chociaż jedna osoba, która miała doświadczenia z ,,małymi'' jasnymi mocno świecącymi kulami, doszła do tego czym były te kule ? A jak tak, to czy opisała Ci to co zrozumiała ?
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Sąd nad UFO-sondami

Post autor: danut »

Soudak jakżesz cenna uwaga..Niech w końcu osoba, która miała doświadczenie osobiste, widziała sama wskaze , ruszy głowa i opowie dokładnie tak sama od siebie z czym miała, mogła miec do czynienia, bo takie relacje będą , mimo wszystko najblizsze prawdy..INo.. i nie chcę tak :) wskazywac palcem....
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”