Trole

Kryptydy, Loch Ness, Chupacabra i inne
Mist
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 02, 2011 6:50 pm
Kontakt:

Trole

Post autor: Mist »

Witam ostatnio w sieci pojawił się film pt. "Łowcy troli" zaciekawił mnie ten film ponieważ wierzę w istnienie mitycznych istot opisywanych w legendach i mitach. Film przedstawia grupę młodzieży która w raz z jednym z członków JBT tropi i zabija trole które stwarzają zagrożenie dla ludzi. Poniżej podaje linki gdzie można pobrać film, film ma wbudowane polskie napisy. Po obejrzeniu filmu zapraszam do dyskusji.
Ostatnio zmieniony sob lut 12, 2011 2:43 pm przez Mist, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Trole

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Orson' post='81001' date='09 luty 2011 - 21:43']Kup trzy-cztery kilogramy srebra, idź do kowala, wykuj miecz, przefarbuj włosy na biały kolor i zostań wiedźminem. Skoro wierzysz w trolle, to z pewnością, jako wiedźmin, będziesz miał dużo roboty z topielcami, leszymi, strzygami, kikimorami i innymi bobłakami...[/quote]



Orson a oglądałeś te filmy? Ja jeszcze nie i na razie się nie wypowiadam. Kolega prosił o opinię o filmach.
Kinga
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: pt maja 14, 2010 9:13 pm
Kontakt:

Re: Trole

Post autor: Kinga »

Moja kuzynka twierdzi że widziała trola, u siebie w domu. Problem w tym,że pozostali domownicy nic nie widzieli. Nawet go opisała. Taki ok. 30 cm wzrostu.
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Trole

Post autor: PASTOR »

W legendach i mitach zawsze jest ziarenko prawdy. Ale najlepiej od razu powiedziec NIE, nic nie ma:) tia, najlatwiej
[left][indent] [/indent][/left]
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Trole

Post autor: ADAX »

Nie wiem jak administracja, ale uważam, że umieszczanie linków do ściągnięcia filmów na tym forum to nieporozumienie. Druga sprawa jest taka, że jest to po części nielegalne. Co do filmu, nie widziałem, ale wiem, że to zwykły film typu BWP i nie widzę w tym niczego prawdziwego.


Według Filmweb

Stylizowany na dokument film opowiada historię grupy studentów, którzy odkrywają, że norweski rząd ukrywa istnienie trolli na północy kraju.


Tutaj zwiastun dla tych, którzy chcą luknąć:



<object width="600" height="338"><param name="movie" value="http://ictv-bd-ec.indieclicktv.com/play ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://ictv-bd-ec.indieclicktv.com/play ... player.swf" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" allowscriptaccess="always" width="600" height="338"></embed></object>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Trole

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='ADAX' post='81144' date='12 luty 2011 - 15:10']Nie wiem jak administracja, ale uważam, że umieszczanie linków do ściągnięcia filmów na tym forum to nieporozumienie. Druga sprawa jest taka, że jest to po części nielegalne. Co do filmu, nie widziałem, ale wiem, że to zwykły film typu BWP i nie widzę w tym niczego prawdziwego.[/quote]



Słuszna uwaga, linki skasowane.
ODPOWIEDZ

Wróć do „INNE”