Trole

Kryptydy, Loch Ness, Chupacabra i inne
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Trole

Post autor: Arek 1973 »

02.07.2014 Pensylwania. Kamera wykonała  trzy zdjęcia czegoś dziwnego  http://www.earthfiles.com/news.php?ID=2227&category=Environment
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
katarzyna89
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: śr cze 25, 2014 8:33 am

Re: Trole

Post autor: katarzyna89 »

Mi to wygląda na rudzika na gałązce.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Trole

Post autor: Arek 1973 »

Naprawdę?Autor pisze  że   z ojcem robili  próby   by ustalić wysokość  i  doszli  do wniosku że to  coś  musiało  być wysokie na 113cm.Proponuję w powyższym art.  kliknąć  1 lub  drugie zdjęcie trola, przy tym zdjęciu  pisze na czerwono  " THIS IS A MOVING GIF"  ważne jest żeby  je kliknąć a wtedy się powiększy i zmontuje się z trzech fotek  w krótki "film" Autor wyjaśnia to w taki sposób  że trol zauważył  że coś nie tak  gdy aparat wykonał pierwsze zdjęcie  wię szybko  zawrócił i  następne fotki  pokazują  już tylko  jego  plecy
Ostatnio zmieniony czw wrz 11, 2014 2:05 pm przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Trole

Post autor: Przemekkk666 »

Ja tam nie widzę ani ptaka ani trola... ale może jak wytężę wzrok... :)  Napewno przeczytam co tam piszą.
chmura
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: pn mar 26, 2007 2:20 pm
Kontakt:

Re: Trole

Post autor: chmura »

Napewno to nie ptaszek na galezi  :kekeke:. Wyglada jak skulony czlowiek gdyby nie te ceniutkie nozki, slaba jakosc. Pewnie fake. Nawet jesli to jakas tajemincza istota nic z tego nie wynika. Jest napisane, ze kamera reaguje na ruch i temperature a facet filmuje tak od 20 lat. Przy okazji zakreklamowal swoje ksiazki.Jak z tych zdjec mozna wydedkuowac ze to trol nawet znajac jej wysokosc ???<div> </div>
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Trole

Post autor: Sandra »

Mnie się tam film podobał :) a  tak w ogólne można by się zastanowić, skąd w ogóle wziął się wizerunek trrola, krasnala, gmona itp. Dla podróżników astralnych nie będzie to dziwne, bo różne cuda niewidy można tam spotkać, kiedyś spotkałam ludożerców, którzy zajadali nogę, wielkości mojego wzrostu  :Surprised:  ;)
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Trole

Post autor: Przemekkk666 »

Po przyjrzeniu się ewidentnie widać, że to jakaś postać i to nie ludzka. Ale nie jestem specjalistą więc nie mogę powiedzieć czy to fabrykat czy nie.
Awatar użytkownika
Perun
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: czw maja 29, 2014 10:44 am

Re: Trole

Post autor: Perun »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="116591" data-time="1410357734">02.07.2014 Pensylwania. Kamera wykonała  trzy zdjęcia czegoś dziwnego  http://www.earthfiles.com/news.php?ID=2227&category=Environment</blockquote> Interesujące ujęcia, dzięki Arku za podzielenie się linkiem.Gdy znajdę wolną chwilę, postaram się obrobić te zdjęcia, tak z czystej ciekawości. Może uda mi się wyłapać "coś" więcej. Dawno temu, na portalu którego nazwy już nie pamiętam ktoś umieścił zdjęcie, oraz sekwencję kilku z nich, które utworzyły gifa rzekomo przedstawiającego Satyra tańczącego na polance, nieopodal skraju lasu. Przypominam sobie, że zdjęcia były podobnej jakości, nieco rozmazane (autor wyjaśnił, że było to spowodowane trzęsącymi się rękoma)Z opisu autora wynikało, że chichoczący "Satyr" podczas radosnego tańca usłyszawszy dźwięk migawki aparatu spłoszył się i uciekł.Na miejscu autor tych zdjęć znalazł tylko ślady kopyt i rozgałęziony patyczek owiązany sznureczkiem, zrobił zdjęcia (te były idealnej jakości) Czytałem już wiele postów oraz relacji świadków o rzekomych spotkaniach z mitologicznymi stworzeniami, ciekawe zjawisko, że takie podania nadal występują.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Trole

Post autor: Arek 1973 »

Jakbyś  miał te fotki  to wstaw je tutaj do tematu.A fotki powyższe  obrabiaj, może coś  uda się wyjaśnić. witamy na forum
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Trole

Post autor: azor »

Rewelacyjny materiał  Czakrawartin skoro Ty tam widzisz ptaszka to masz naprawdę sporą fantazję ;) ale kiepski wzrok niestety.  Piszę spory artykuł o takich istotach i brak mi słów dla osób które tak interesujące fakty   istot/skrzatów zwał jak zwał wyśmiewają....
Ostatnio zmieniony ndz paź 19, 2014 7:28 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „INNE”