Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: Andrzej 58 »

Słyszałem ostatnio ,że zajmuje się także hipoterapią.Opinie o niej są różne.W TV kilka lat temu był reportaż mający na celu przedstawić ją w jak najgorszym świetle(jako oszustkę).Dziwne ale mimo że mieszka kilka kilometrów ode mnie nigdy nie korciło mnie ,żeby się do niej wybrać.Nie mam takiej potrzeby.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: Arek 1973 »

Pamiętam niektóre starsze przypadki, bodajże z lat 70-80tych, gdybano wtedy także czy niektóre implantaty nie mogły zostać założone przez tajne komórki USA?.

Chodziło o namierzanie ludzi ,może w tamtych latach jeszcze nie przez GPS a anteny "ręczne" :lol: ale takie było założenie. Tylko dlaczego ?, jeżeli pracowników na wysokich stanowiskach łatwiej tak zlokalizować w przypadku uprowadzenia poprzez np. agentów kraju niezaprzyjażnionego to jest jeszcze zrozumiałe. Ale gdy człowiek co podobno został uprowadzony przez ufo ma takiego czipa to sprawa nie jest już taka łatwa do rozwiązania. Ogólnie się myśli że to ufole czipują ludzi, ale przecież i jakaś komórka wojskowa która bada zjawisko ufo mogłaby zaczipować takiego człowieka żeby mieć go stale na oku, a być może jeszcze raz zostanie uprowadzony?, odleci gdzieś ich statkiem, do tajnej ufo-bazy?.

W każdym bądż razie temat jest tak samo zagadkowy jak i pochodzenie imlantatów
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: danut »

Arek 1973 poddałes myśl bardzo prawdopodobną.. :) Może nie stale miec na oku, ale odkryc jaką droga dochodzi np. do przemieszczenia się w inny wymiar, kontakt, którym oni absolutnie nie kieruja, tylko chca sie dowiedziec jak to się dzieje, jak zachodzi...
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: Sandra »

Te całe implanty, to nic innego tylko jakieś namiastki chipów, którymi chcą nas w przyszłości oznakować i kontrolować.

To wynalazek kosmitów tylko ludzkiego pochodzenia i w ludzkiej skórze, jakieś rozeznanie musieli przeprowadzić i sprawdzić czy będzie działać ta technologia.



Już dziś zwierzęta się chipuje i parę ochotników już też jest, że niby, to dla bezpieczeństwa. :angry
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: danut »

Pantanal - więzniach, osobach ubezwłasnowolnionych?..:) - A co oni mogli by im powiedziec, skoro sprawa opiera się o siłę ducha?? Oświadomośc i połaczenia z ta świadomością, o czystośc materii łączącej się?? Tylko, że czasami moga bardzo sie mylic w tej kwestii i stąd róznorodne odczyty..:)
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: Sandra »

Szopkę odstawiać najlepiej pod przykryciem, wtedy ma się czyste ręce i nie trzeba się tłumaczyć ani wyjaśniać i ma się pełne pole do badań i eksperymentów.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: Katarzyna_1 »

A co tam jakieś implanty, chipy, itd. Materia nie jest w stanie wygrać z siłą ducha. Nie chcę nikomu narzucać swojego swiatopoglądu i na siłę przekonywać, że duch (można go nazwać inaczej) wg własnego uznania, ale on istnieje i nie ma mozliości, aby tak sobie zaginął po naszej smierci - według mnie.O właśnie, przed chwilą wpadł n/w artykuł, pewnego noblisty. http://www.milujciesie.org.pl/nr/wiara_i_n...dy_nobla_o.html
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: danut »

Kasia nie wiem jak to zachodzi, ale co napiszę jakąś mysl, to ty znajdujesz od razu takie perełki, jakby na poparcie- a przeciez to nie zmowa między nami. Świetny artykuł..:)
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: Katarzyna_1 »

Znalazłam to przed samym wejściem na forum szukając czegoś innego. Szukała tej wspomnianej modlity 30 dniowej - chyba nie znajdę, bo nie bardzo pamiętam jej treść. Ale to nie na temat sory :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: danut »

Pantanal- dlatego ten duch musi byc rzeczywiscie mocnym, a nie że mu sie tak wydaje..:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”