Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: Newsman »

Od wielu lat dr R.Leir szuka osób, u których doświadczenia z UFO i kosmitami pozostawiły prezent w postaci dziwnych "wszczepów" popularnie zwanych implantami. Nieco z nich udało mu się już wydobyć z ciał pacjentów, a następnie poddać analizom. Ich wyniki były często niezwykłe, a wręcz szokujące. Leir udowadnia, że implanty są jak najbardziej realne, jednak co z dalszą częścią zagadki? Zapoznajmy się z dwoma ostatnimi zabiegami, które przeprowadził na pacjentach twierdzących, że zostali zaimplantowani przez kosmitów...



więcej...
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Sprawa dosyć kontrowersyjna wygląda to trochę tak , że samym badaczom nie zależy na wyjaśnieniu do końca sprawy.Przynajmniej takie jest moje odczucie i te znikające implanty i ten cały Jaimie Mausan goniący za sensacją.Można by rzec , że to sami zainteresowani tworzą strefę mroku z której to ,,wyciekają" informacje.Nic tu nie jest pewne nic tu nie jest oczywiste....
Ostatnio zmieniony ndz lut 13, 2011 9:48 am przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
iteratorzx81
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: śr gru 29, 2010 9:43 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: iteratorzx81 »

Hm... Sprawa ciekawa. Szczególnie ten naprawiający się implant. Ma ktoś więcej informacji na ten temat? Szczególnie interesuje mnie czy znajdowano implanty w mózgach i jeśli tak to jak one wyglądały.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: danut »

Pantanal - :) to nie był implant, ja pokazałabym Ci swoje zdjęcia tomografii komputerowej, wtedy było to badanie raczej nowe i moznabyło oszukac się i innych nimi, nic tam na tym zdjęciu i w programie nie było, to normalne zdjęcie z tymi prostokącikami... :rolleyes:
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: Andrzej 58 »

Kurcze,ale mi się powieliło.W temacie o innych rzeczywistościach zainstalowałm przez nieuwagę ten sam materiał ,ale też inne pokazujące na oficjalne programy instalowania implantów medycznych.Ta sama zasada,tylko poziom tych oficjalnych nieco niższy.Danusiu-a co według Ciebie wydłubałaś ze swojej ręki i po wrzuceniu do pieca eksplodowało?.No i o czym mówił Ci ten człowiek ,o którym rozmawialiśmy w Twoim temacie o równoległych rzeczywistościach.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: danut »

Ja już tam odpisałam - prędzej mozliwy jest to cel medyczny, żadne inne niesamowite powiązywania, ala kosmici, itp..chodzi o te otoczki niby nabłonkowe , skład tutaj wymieniony,przeciez to samo przez się wskazuje kierunek...
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: Andrzej 58 »

Nie myślę Danusiu o kosmitach ,tylko o ludziach.Wiem co odpowiedziałaś wtedy.W tych opracowaniach ,które przytoczyłem jest mowa o zastosowaniu zjawisk fizycznych do manipulowania ludźmi.Z relacji Twoich i innych uczestników dyskusji w innych rzeczywistościach dla mnie wynika ,że jest to potwierdzenie tego co podejrzewałem, a zaistniało w moim przypadku.Wiem ,że mi nie wierzysz,że nasze przypadki mają tą samą przyczynę i dużej mierze do siebie przystają.Czipy to współczesna rzeczywistość.Ich zastosowanie jest różnorakie.To najbardziej perfidne,to te ,z którymi spotkałem się ja i wielu innych.Mam nadzieję graniczącą z pewnością ,że ci ,którzy zrobili ze mnie królika dośwadczalnego ,kiedyś za to odpowiedzą.A co do pani Namlik ,to wiedzę o jej działaności i tym co się wydarzyło mam od ludzi ,którzy mieli z nią i jej mężem kontakt bezpośredni .Sam jej nie znam,ale opinia mojego kolegi jego rodziny jest dla mnie decydująca.Napewno nie jest to to sprawa nadnaturalna.Podobne wyniki uzyskuje pewien lekarz z mojego miasta.To kwestia wyposażenia człowieka w wiedzę.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: danut »

Zjawisk fizycznych tego typu, których byłam świadkiem nie mozna wyprodukowac, halucynacje, widzenia - no i owszem..:)Ja tam doskonale widze różnice w doświadczeniach..A jesli chodzi o implanty- moge nawet przyjąc taka ewentualnośc - ale.. tu dawałam juz takie wskazówki, ze nawet konkretnie wiem kto i kiedy, jak, mozliwe że nawet wiem dlaczego...tylko nie wzieto mojej naturalnej skłonności do odrzucania "obcych".. trochu bolało, ale poszło do pieca...No i ciekawy jest ten Twój znajomy lekarz.. może o tym napiszesz?
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: Andrzej 58 »

To zwykły lekarz Danusiu.Stosuje metody całkiem zwykłe.Jak to mówią :wie jak nacisnąć i w którym miejscu,żeby zadziałało.Niedawno mój brat leczył się u niego.Nie mógł wyjść z podziwu ,jakim sposobem wiedział ,że niedawno wycinano mu polipa na jelicie choć zabieg z zewnątrz był niewidoczny..Przypadłość ,z którą mój brat poszedł do tego lekarza ,były kłopoty z chodzeniem.Od razu po przebadaniu recznym rozpoznał przyczynę(zmiany w ustawieniu kęgów kręgosłupa.Rachu ciachu i po kłopocie.Taką samą przypadłość miał mój kolega z pracy(ten od Namlikowej.)Technika zastosowana była ta sama.Tylko skąd kobieta ,która nigdy nie uczyła się medycyny, wiedziała co zrobić.Wielu lekarzy tego numeru nie zna.Jak w rozmowie z moim bratem ten lekarz stwierdził;to lata praktyki i doświadczenie.Stosuje też techniki bioenergetyczne, ale nie mówi o tym pacjętom,bo w końcu są u prawdziwego lekarza a to trąci szarlatanerią :)
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Implanty spod noża: Czyli jak wyciąć prezent od obcych

Post autor: danut »

Tego nie wiedziałam, ze Namlikowa prowdzi jakąs tego typu działalnośc..
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”