NASA: odebrano prawdopodobny obcy sygnał

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

NASA: odebrano prawdopodobny obcy sygnał

Post autor: Rysiek23 »

Nikt do końca nie jest pewien co jest źródłem sygnału. Istnieje nieznaczne prawdopodobieństwo, iż może pochodzić od obcej inteligencji. Jasne kolory, na niebieskim tle (obrazek w linku źródłowym), wskazują na odebranie sygnału przez radioteleskopy SETI. Pełne, pozytywne zatwierdzenie sygnału jako "obcego", nie zostało potwierdzone. Jak wiemy istniały już podobne przypadki... jednakże sygnały o których mowa nigdy nie były tak silne, i emitowane tak długo, aby można je było w pełni zidentyfikować.



UFO Zone za http://apod.nasa.gov
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: NASA: odebrano prawdopodobny obcy sygnał

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Skoro minęło już 6 dni i nic więcej nie wiadomo to chyba nie ma się co ekscytować, może to sprawdzają.Dziwi mnie brak innych informacji.Może posiada ktoś jakieś info???
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: NASA: odebrano prawdopodobny obcy sygnał

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='UFOWORLDNEWS' post='81197' date='13 luty 2011 - 14:20']Skoro minęło już 6 dni i nic więcej nie wiadomo to chyba nie ma się co ekscytować, może to sprawdzają.Dziwi mnie brak innych informacji.Może posiada ktoś jakieś info???[/quote]



Szukałem, ale faktycznie nie ma. Zobaczymy, być może to kaczka dziennikarska.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: NASA: odebrano prawdopodobny obcy sygnał

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Najciekawsze jest to , że SETI może nigdy niczego nie usłyszeć bo skupia się na technologii która stanowi bardzo malutki wycinek naszej nauki.To tak jakby szukać w całym wszechświecie akurat śladów ET tylko podobnych do nas w sensie chwilowego rozwoju nauki.Jeśli taka obserwacja miała by miejsce to naprawdę było by to wydarzenie o dużej skali.Dlatego , że z biegiem lat szukanie tylko w zakresie radioteleskopów stanie się wyrzucaniem pieniędzy w błoto.Kwestionuje to już sam Michio Kaku który zwraca uwagę , że skupianie się tylko na tych elementach nie ma dużej szansy na powodzenie.Radioteleskopy to starocie które pasowały do epoki początków kiedy nauka zaczęła opuszczać ziemską orbitę a my dzięki niej coraz częściej zaczęliśmy ,spoglądać" w gwiazdy.Zaistniało już wiele innych koncepcji i wraz z nimi SETI albo zacznie ewoluować w tą stronę albo zostanie reliktem maniaków z uporem lansujących jedną teorie o radioastronomii.
Ostatnio zmieniony ndz lut 13, 2011 1:40 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: NASA: odebrano prawdopodobny obcy sygnał

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Hmmm wygląda mi to na jakiś żarcik czyżby SETI miało stałe kontakty z ET ha ha ha???

Takich ,,sygnałów " było o wiele więcej oto przykłady czyżby w SETI kończyła się kasa i szukają sponsorów a oto linki:

1999

2002

2004



I czar prysł.....Kolejny potencjalny sygnał który był tylko POTENCJALNY i służy reklamie typu hallo my tu pracujemy :lol:
Ostatnio zmieniony ndz lut 13, 2011 1:50 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”