O pośle Węgrzynie i o tym, na co z chęcią by sobie popatrzył

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: O pośle Węgrzynie i o tym, na co z chęcią by sobie popatrzył

Post autor: Katarzyna_1 »

FACECI TO HIPOKRYCI! i tyle.

Ja juz trochę lat żyję na tym obłudnym świecie. Ludzie, nad czym tu dyskutować.? Przecież Węgrzyn wypowiedział sie nie tylko w swoim imieniu. Wypowiedział prawdę, to co uważa płeć męska. Bo tak uważacie! i nie lżyjcie faceta za to, że wypowiedział prawdę o Waszych marzeniach. Kuu..rcze.. Ja choć baba, zawsze dogadywałam się z chłopami. Na gruncie prywatnym muszę dodać. Gadaliśmy jak chłop z chłopem, aż mi nieraz było wstyd! Prawda jest taka, że każdy z Was marzy o tym właśnie, o czym powiedział Węgrzyn, pedałom stop.., ale na lesbijki to bym sobie popatrzył.. Tak, wszyscy moi kumple przy takich rozmowach o tym mówili, włacznie z moim mężem, szwagrem, bratem i innymi kolegami. A gdzieś sobie trzeba wsadzić Unijne zasady, męskiej psychiki nie da się zmienić i tyle...Proponuję stworzyć listę; który by sobie popatrzył...Nie oszukujcie sie, każdy z Was....
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: O pośle Węgrzynie i o tym, na co z chęcią by sobie popatrzył

Post autor: Katarzyna_1 »

A ja myslę, ze poseł Węgrzyn ta wypowiedzią przysporzył sobie wyborców. Myśli jak wiekszośc facetówm a i lesbijki go poprą, wprawdzie mało ich. Ale u gejów to przechlapane ma. :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: O pośle Węgrzynie i o tym, na co z chęcią by sobie popatrzył

Post autor: Arek 1973 »

- Z gejami to dajmy sobie spokój, ale z lesbijkami, to chętnie bym popatrzył
No cóż , ja też :P .

Oczywiście, takie coś mówić przed kamerami będąc politykiem nie wypada. W knajpie z kolegami to co innego.

Niby afera o nic ale z drugiej strony patrząc, gdyby nikt się nie oburzył to wdocznie wszyscy by byli tego samego zdania, i jakby się poczuła wtedy ta mniejszość?

A może by nawet dostał opieprz z zagranicy?, tak na marginesie szef niemieckiej dyplomacji Westerwelle to także gej
Ostatnio zmieniony wt lut 15, 2011 5:11 am przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”