M.Hayek: Czy arabski jasnowidz przewidział zamieszki?

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

M.Hayek: Czy arabski jasnowidz przewidział zamieszki?

Post autor: Newsman »

Michel Hayek: Czy libański jasnowidz przepowiedział rewoltę w krajach islamskich?

The Nation



Wraz z tym, jak świat przygotowywał się do pożegnania 2010 r., Arabowie na całym świecie zgromadzili się, aby obejrzeć tradycyjny program z przepowiedniami na nowy rok.

W każdego Sylwestra, libańska stacja LBC emituje program z człowiekiem, którego nazywa "Nostradamusem Bliskiego Wschodu". Przez godzinę opowiada on o tym, co przyniesie nadchodzące 12 miesięcy.

- To nie magia, nie wykorzystuje do tego kontaktów z dżinami. To szósty zmysł, z którym się urodziłem. To dar - mówi Michel Hayek - jasnowidz.

Niektóre z przepowiedni zapowiedzianych na 2010 r. się nie sprawdziły. Oprócz Bliskiego Wschodu Hayek mówi też o tym, co czeka inne kraje, w tym USA i Rosję.

Dla Zjednoczonych Emiratów Arabskich Hayek zapowiedział złą koniunkturę gospodarczą. Z kolei spełniło się poniekąd to, co mówił w odniesieniu do Kataru.

- Katar będzie święcił sukcesy w sporcie i ściągnie to na niego duża uwagę - powiedział w proroctwach na 2010 rok. Według niektórych chodziło mu o prawo do organizowania Mundialu w 2022 r. przyznane właśnie Katarowi.

Z kolei w odniesieniu do Iranu mówił on o "naruszeniu zasad bezpieczeństwa", które odsłonić miały kulisy psychologicznej wojny przeciw Iranowi oraz problemach, które czekają irańskiego prezydenta "w jego własnych szeregach".

- Nie mogę przepowiadać rzeczy dla siebie - mówi Hayek. Moje wizje pojawiają się w bardzo mętnej postaci i muszę siedzieć i medytować, aby móc je zapisać - dodaje jasnowidz, który wszędzie zabiera ze sobą notatnik. Zwykle po wizjach jestem zmęczony i musze odpocząć w samotności.

Czasami w występach towarzyszy mu jego papuga. Hayek uznawany jest raczej za odludka i stroni od występów w ciągu roku.

- Ludzie często przypisują mi czyjeś proroctwa, a ja wole ogłaszać swoje w jednym miejscu i o jednej porze - mówi.

Większość jego przepowiedni odnosi się do Libanu i jego relacji z Izraelem.

- Każdego roku sprawdzam, ile z tego, co przepowiedziałem się sprawdziło - przyznaje.

Urodzony jako syn rzeźnika w wiosce na północ od Bejrutu Hayek ma dwóch braci i siostrę, choć jako jedyny z rodzeństwa posiada niezwykłe zdolności. Początkowo nikt nie brał ich poważnie. Wszystko zmieniło się w połowie lat 80-tych, kiedy przepowiedział on rzekomo katastrofę wahadłowca Challenger.

W 1997 r. Hayek mówił z kolei o śmierci księżnej Diany, zaś w 2005 i 2006 przepowiedział serię zamachów, które wstrząsnęły krajem. W jednym z nich zginął były premier, Rafik Hariri i 21 innych osób.

Wśród klientów Hayka znajdowali się m.in. Ronald Reagan i ks. Diana, którą jasnowidz ostrzegał przed niebezpieczeństwem na miesiąc przed śmiercią. Ostrzegł także również libańskiego barona medialnego, Gibrana Tueniego, który zginął w zamachu w 2005 r.

- Wiem, że wielu ludziom trudno uwierzyć w to, co mówię, ale staram się ostrzegać każdego, kto pojawia się w moich wizjach.

Hayek ma świadomość tego, że w prasie jest on tematem żartów i oskarżeń o oszustwo. Duchowni oskarżają go nawet o praktyki czarodziejskie.

_________________________________________

Podczas sylwestrowego wystąpienia Hayek przewidział m.in., iż w roku 2011 będą mieć miejsce:

- Demonstracje polityczne po "pozytywnym wydarzeniu".

- Modę na arafatki.

- Problemy zdrowotne premiera Izraela.

- Pojawienie się postaci na scenie politycznej Egiptu wspartej przez społeczeństwo.

- Zwycięstwa sportowe dla Arabii Saudyjskiej.

- Przewrót w libańskim kościele.

- Kryzys papieża.

- Następny premier Libanu nie będzie z Bejrutu.

- Demonstracje uliczne, w których uczestnicy ubrani będą w jednakowe stroje.

- Kilka skandali medialnych.

- Przypadek korupcji w libańskiej armii.

- Otwarcie Kataru na świat przyczyni się do problemów z bezpieczeństwem państwa.

- Pojawienie się nowego historycznego dokumentu odnoszącego się do wielkich religii.

- Utrata przez irańską opozycję jednego z liderów.

- Umieszczenie baz rakietowych w krajach arabskich.

- Polityczne problemy Billa Gatesa.

- Smutek w kościele koptyjskim.

- Zwiększy się rola kobiet w Syrii.

- Hilary Clinton będzie bohaterką wpadki przed kamerą.

- Echem na świecie odbije się naziwsko Putina.

- Dojdzie do tragedii w jednym z krajów arabskich.

- Dojdzie do rekonstrukcji rządu irackiego.

- Egipskie wojsko postawione zostanie w stan najwyższej gotowości z racji "sytuacji nadzywczajnej".

- Incydenty na ulicach Iranu będą przypominać te z czasów Rewolucji Chomeiniego.
Ostatnio zmieniony pn lut 28, 2011 5:44 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: M.Hayek: Czy arabski jasnowidz przewidział zamieszki?

Post autor: danut »

Nie wiem jak to jest z tymi jasnowidzami..Wyobrażam sobie, ze może sie dziac cos takiego jak dotarcie do punktu odwrotnego zapisu wydarzeń na płycie- tak jak zapisuje sie wspomnienia doświadczonych przeżytych sytuacji i spotkanie z czasem biegnącym w drugim kierunku, zauważcie przepowiada się trafnie tylko takie wiadomości, które wczesniej czy później dotra do tego mózgu.. Te wiadomości nie są do prawidłowego odczytania, najtrudniej jest okreslic czas ich następowania, w dodatku moga się nakładac jedne na drugie, mozna rozmyslając nad nimi wpaśc w nie lada pułapkę pomieszanych wiadomości..Eee to tez nie dla mnie.. ;)
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: M.Hayek: Czy arabski jasnowidz przewidział zamieszki?

Post autor: robertcb »

Może bierze DMT lub pije ayahuaske Podobno wtedy można w pewnym sensie duchowo wejść w przyszłość.
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: M.Hayek: Czy arabski jasnowidz przewidział zamieszki?

Post autor: ADAX »

A może to będzie tak, a może siak. Z jasnowidzami jest tak, że co by nie powiedział a raczej "zwiastował", prędzej czy później gdzieś wsadzi, w jakieś wydarzenie. Ja nawet przewidziałem, że ktoś się potknie na świecie, wiec czy nie miałem na myśli zamieszek w Egipcie, Tunezji, Libanie, a nawet ostatnio w Chinach ? Przepowiednie które zostały ukazane w temacie, mogą pasować do wszystkiego, w końcu nawet w ping ponga AS odniesie sukces, czy może w piłce nożnej, a kryzys dopada każdego, zwłaszcza jeśli się piastuje takie stanowisko jak Papież.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: M.Hayek: Czy arabski jasnowidz przewidział zamieszki?

Post autor: ADAX »

Co najdziwniejsze, dlaczego żaden jasnowidz nie podaje konkretów ? Tylko poetyckie łamigłówki, z których wynik to 1000 rozwiązań.
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”