UFO podczas tsunami w Japonii?

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

UFO podczas tsunami w Japonii?

Post autor: Scoobany »

Natknąłem się na taki materiał z jednej z telewizji relacjonujących kataklizm jaki wydarzył się w Japonii.



<iframe title="YouTube video player" width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/SL73XJwFgTM?hd=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Ostatnio zmieniony sob mar 12, 2011 6:22 am przez Scoobany, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: UFO podczas tsunami w Japonii?

Post autor: Scoobany »

A co sądzicie o teorii, jakoby obcy byli przybyszami z przyszłości i obserwowali znaczące w dziejach świata momenty?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO podczas tsunami w Japonii?

Post autor: azor »

Widzałem to nagranie ale skwitowałem pewnie ptak ale na serio ciekawe szybkość i brak zmiany kierunku nie zdziwię się wcale jak teraz obserwacje UFO się tam pojawią w tym nad elektrownami atomowymi. Owszem to lepsze niż wiara w ''kosmitów'' wielu zachodnich fizyków nie wyklucza tej teorii o gościach spoza czasu. Czy z INFRA mamy tam jakiś współpracowników ?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO podczas tsunami w Japonii?

Post autor: azor »

Skrzydeł to ja się tam nie dopatrzyłem ;)
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: UFO podczas tsunami w Japonii?

Post autor: spacemaster92 »

No nie wiedziałem, że prędzej czy później ludzie dopatrzą się w tym wszytkim UFO.



Normalnie wszystko co złe się dzieje zaraz jest, że UFO przeleciało to to tam, tutaj wisiało nad tym. Ludzie daliby se w końcu spokój. Poza tym w jakości filmu szału nie ma więc przypuszczam, że najprawdopodobniej jest to śmigłowiec gdyż skrzydeł jako takich nie widziałem.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: UFO podczas tsunami w Japonii?

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='azor' post='82307' date='12 marzec 2011 - 11:36']Czy z INFRA mamy tam jakiś współpracowników ?[/quote]



Mamy ale głupio byłoby w obecnej sytuacji pytać o jakieś UFO kiedy ludzie walczą o przetrwanie. Poczekamy z tym.
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: UFO podczas tsunami w Japonii?

Post autor: dino_24 »

[quote name='Scoobany' post='82299' date='12 marzec 2011 - 11:24']A co sądzicie o teorii, jakoby obcy byli przybyszami z przyszłości i obserwowali znaczące w dziejach świata momenty?[/quote]



Po co by mieli przybywać z przyszłości , jeżeli w swojej terażniejszości ,

mogli bez problemów oglądać ''owe znaczące momenty w dziejach świata'' .



Czas to pojęcie abstrakcyjne , iluzja .

Universum nie zna pojęcia czasu , więc jest problematyczne nazywać ''coś'' przyszłością i przeszłością .

Universum zna tylko tu i teraz oraz cykliczność która nim rządzi .



Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFO podczas tsunami w Japonii?

Post autor: Arek 1973 »

Tak Scoobany , to fenomen znany także z innych rejonów świata, pamiętam że po wybuchu wulkanu Eyjafjallajökull pojawiło się kilka filmów przedstawających podobne ufo. Mam gdzieś w archiwum sfotografowaną "świetlistą kulę" jedna z wielu które obserwowano przed i po trzęsieniu ziemi w Ameryce Płd. (chyba tam jak mnie pamięć nie zawodzi)

Ten film z Skandynawi mnie zaciekawił, były jeszcze inne

<iframe title="YouTube video player" width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/rhYf1HJLTxc?hd=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Ostatnio zmieniony ndz mar 13, 2011 5:15 am przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: UFO podczas tsunami w Japonii?

Post autor: Scoobany »

[quote name='dino_24' post='82349' date='13 marzec 2011 - 01:31']Po co by mieli przybywać z przyszłości , jeżeli w swojej terażniejszości ,

mogli bez problemów oglądać ''owe znaczące momenty w dziejach świata'' .



Czas to pojęcie abstrakcyjne , iluzja .

Universum nie zna pojęcia czasu , więc jest problematyczne nazywać ''coś'' przyszłością i przeszłością .

Universum zna tylko tu i teraz oraz cykliczność która nim rządzi .



[/quote]



Proste pytanie: jeśli miałbyś oglądnąć przełomowe wydarzenie w telewizji lub wyjść przed dom i zobaczyć na własne oczy, to co byś wybrał?





[quote name='Arek 1973' post='82350' date='13 marzec 2011 - 01:33']Tak Scoobany , to fenomen znany także z innych rejonów świata, pamiętam że po wybuchu wulkanu Eyjafjallajökull pojawiło się kilka filmów przedstawających podobne ufo. Mam gdzieś w archiwum sfotografowaną "świetlistą kulę" jedna z wielu które obserwowano przed i po trzęsieniu ziemi w Ameryce Płd. (chyba tam jak mnie pamięć nie zawodzi)

Ten film z Skandynawi mnie zaciekawił, były jeszcze inne

<iframe title="YouTube video player" width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/rhYf1HJLTxc?hd=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>[/quote]



Filmów z podobnymi rzeczami jest wiele, np.



<iframe title="YouTube video player" width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/SbsuZEwAU-4?hd=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe title="YouTube video player" width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/Hn8ZQ0xPgHY?hd=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO podczas tsunami w Japonii?

Post autor: azor »

Tu jest moim zdaniem bardzo wartościowy film ukazujący nie przelot lecz nagłe pojawienie się ''obiektu'' koło wulkanu sami zobaczcie.



<iframe title="YouTube video player" width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/hSvP588LvsE?hd=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>



Henryk Siłanow sądzi że UFO wykorzystują tego tupu energię na podstawie swoich własnych badań w okolicach Woroneża ?



Zapomniałem dodać że film z Japonii ''analizowali'' nasi spece od wyjaśniania wszystkiego Pan Leśniakiewicz ma taki wzrok że szczerze mu ''zazdroszczę'' nawet kamera w duzym zoomie wysiada przy nim ;) gdzie on widzi obracające się śmigło i ogon ? Owszem moze to i śmigłowiec nikt o zdrowych zmyslach nie sądzi że to ''kosmici'' ale pisanie, że ktoś tam widzi wirnik i ogon jest absurdem. Film jest na tyle kiepski że ciężko mówić o UFO a co dopiero o śmigle czy ogonie.
Ostatnio zmieniony ndz mar 13, 2011 10:05 am przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”