UFO podczas tsunami w Japonii?

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: UFO podczas tsunami w Japonii?

Post autor: Pszebżydły ófok »

A pasażerowie UFO naprawdę nie mają lepszych zajęć oprócz ciągłego podglądania nas :D ? To muszą mieć strasznie nudne życie :lol:
Ostatnio zmieniony ndz mar 13, 2011 1:47 pm przez Pszebżydły ófok, łącznie zmieniany 1 raz.
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: UFO podczas tsunami w Japonii?

Post autor: Pszebżydły ófok »

To ciekawe czy lubią podglądać nas w ubikacji albo podczas kąpieli:)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO podczas tsunami w Japonii?

Post autor: azor »

Zgadza się Pantanal filmy z yoytube zawsze są kiepskiej jakości wiem to bo Marek Marcinkowski też publikuje wyniki swojego monitoringu przeloty bolidów, meteorytów, satelitów czy UFO ale jakość niestety nie jest zadowalająca. Nie wiem czy Leśniakiewicz posiada taką zdolność ale po jego wpisie na blogu na to wygląda ? Pantanal a ja nie zakupiłem jego książki pewnie jest tak samo nudna jak teksty w ''NŚ'' za to zakupiłem książkę Fosarów czy K.Bzowskiego ze względu na kilka spraw o jakich nie słyszałem - z niektórymi się nie zgadzam i mam inne opinie ale ogólnie ciekawa pozycja pokazuje faktycznie przygodę i pracę badacza w terenie.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO podczas tsunami w Japonii?

Post autor: danut »

[quote name='Pantanal' post='82390' date='13 marzec 2011 - 15:57']A może to wszystko dla nich jest jeden wielki transmitowany na żywo od niepamiętnych czasów... reality show?[/quote] A może.. :)
Ostatnio zmieniony ndz mar 13, 2011 6:09 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Jack. Bauer
Infrzak
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 04, 2010 8:22 pm
Lokalizacja: 324.7
Kontakt:

Re: UFO podczas tsunami w Japonii?

Post autor: Jack. Bauer »

Zgadza się Pantanal filmy z yoytube zawsze są kiepskiej jakości


jak się nie potrafi lepszych wrzucać, wiele jest w jakości HD, więc raczej doszukiwał by się tutaj lenistwa lub niewielkiej wiedzy z zakresu IT, niż cudownego zaniku jakości.
[ external image ]

They must find it difficult... those who have taken authority as the truth, rather than truth as the authority.


- Gerald Massey







Moje imię po japońsku:



ジャツェック
Jack. Bauer
Infrzak
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 04, 2010 8:22 pm
Lokalizacja: 324.7
Kontakt:

Re: UFO podczas tsunami w Japonii?

Post autor: Jack. Bauer »

wiem co komentuję



Bo jak są jakieś filmiki z UFO, ale dajmy na to prawdziwym, i taki człowiek wrzuca to na serwer i wychodzi ze nic tam nie ma to raczej wina użytkownika. podobny przykład podałeś z tym znajomym.

Nie pisałem tutaj o filmikach, które maja być złej jakości.

Tak samo jest z tym w temacie, po prostu jest niewyraźny.
Ostatnio zmieniony pn mar 14, 2011 10:26 pm przez Jack. Bauer, łącznie zmieniany 1 raz.
[ external image ]

They must find it difficult... those who have taken authority as the truth, rather than truth as the authority.


- Gerald Massey







Moje imię po japońsku:



ジャツェック
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: UFO podczas tsunami w Japonii?

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Tak sobie myślę , że tłumaczenie całej tzw. ufologi na wiarę jest idiotyzmem.Przecież to kłamstwo, niestety sceptycy mają to do siebie , że jakby nie byli oświeceni w innych tematach w tym się sami ośmieszają.Oczywiście są ludzie którzy idą na łatwiznę i mówią tak wierzę.Nie wspominając o Bogu przecież ta wiedza jest nieweryfikowalna jak by nie było.Z UFO jest trochę inaczej jeśli ktoś tego nie potrafi zrozumieć jego sprawa.Każdy dobry sceptyk powinien zostawić sobie wyjście awaryjne w razie potrzeby szybkiego zejścia ze sceny.Bądźmy sceptykami ale róbmy to mądrze nie negacją i uprzedzeniami.Co do tego nagrania to wiadomo nadinterpretacja czegoś naturalnego.
Ostatnio zmieniony wt mar 15, 2011 3:21 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: UFO podczas tsunami w Japonii?

Post autor: Pszebżydły ófok »

Osobiście szczerze wątpię czy w internecie znajduje się choć jeden prawdziwy filmik z UFO nie wspominając o zdjęciach.Nawet o przekonujące fałszerstwo jest trudno :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”