UFO nad Krakowem: 8-9.03.11

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
elmo3000
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: wt paź 19, 2010 8:37 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Krakowem: 8-9.03.11

Post autor: elmo3000 »

Niesamowite, z dnia na dzień niezależna grupka ludzi obserwuje totalnie "niekonwencjonalny" sprzęt ktory zawisa nad drogami itp, nie wydaje dzwięku jest szybki i dużo wskazuje na to że mógłby być nieziemski, a to wszystko w Krakowie :rolleyes: Wiem że nie wnosze nic do dyskusji ale szczerze zazdroszczę tym osobom tego niebanalnego spotkania.
Ostatnio zmieniony pn mar 28, 2011 11:05 am przez elmo3000, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFO nad Krakowem: 8-9.03.11

Post autor: Arek 1973 »

Raport pierwsza klasa



Przypadek 1 robi na mnie chyba największe wrażenie, to dlatego że był tak nisko i tak duży, świadek widziała go bardo wyrażnie. Myślę że wersja o samolocie odpada :P
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Krakowem: 8-9.03.11

Post autor: azor »

Może to nie fale typu z lat 50, 60 czy nawet 80-tych, ale liczba wyraźnie wzrasta od 2010 roku szczególnie Ce- 1 a to już daje do myślenia (teraz te ostatnie obserwacje). Coś podobnego było w roku 2000 w szczycie aktywności Słońca w Polsce odnotowano wiele obserwacji CE i piktogramów - teraz sytuacja się powtarza dlatego sadzę, że tego typu zdarzeń będzie więcej. No chyba, że się mylę? Czas pokaże ;)
Ostatnio zmieniony śr mar 30, 2011 7:44 am przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: UFO nad Krakowem: 8-9.03.11

Post autor: Newsman »

Miejmy nadzieję Arku, że to dopiero początek tego dobrego sezonu. Twój raport "pójdzie" wkrótce. A co z obserwacją z Częstochowy, o której wspominałeś? Grzegorz również dostarczył jedno ciekawo brzmiące doniesienie. Może warto się tym szerzej zainteresować. Są jakieś zbieżności z tą relacją, która jest u nas na głównej?
Ostatnio zmieniony śr mar 30, 2011 8:15 am przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Krakowem: 8-9.03.11

Post autor: azor »

Podsyłam tą relację ;)



Witam jestem mieszkańcem Częstochowy dzisiaj tzn 24 marca 2011r około godziny 20:00 zaobserwowałem z kumplem dziwne zjawisko . Uważam to za dziwne ponieważ mam 21 lat i nigdy w życiu takiego czegoś nie widziałem . Paląc papierosa na naszym pobliskim rogu przy rozmowie zauważyliśmy na niebie nagle dwa światła koloru żółtego na niebie które zapalały się na dosyć mocną żółć po czym wydawało się jak by coś z tego wypadło po czym te dwa światła około 3 sekund świeciły natomiast po chwili przygasły jak ogień na świeczce . Chwilę po zgaśnięciu można było zaobserwować obiekt który od czasu do czasu migał na kolor biały po czym znikał i pojawiał się na kilka chwil migocząc i znowu znikał . Nie wiedzieliśmy co to może być więc się przyglądaliśmy . Nie minęło 10-15 minut obserwacji gdy nagle dwa światła ponownie się zapaliły i znowu po około 3 sekundach przygasały i ponownie było widać ten obiekt który leciał najpierw w jedną stronę a po 20 minutach około w drugą stronę .Czekaliśmy dalej obserwując fragment nieba na którym pojawiały się te dwa światełka. Minęło już około 20 minut gdy nagle jedno takie samo światełko zapaliło się w innym miejscu po czym przygasło i ponownie było widać ten migoczący jeden obiekt . Nie był to na pewno samolot ponieważ o tej porze gdy jest już ciemno samoloty musza być oświetlone i migają . O mgle nie ma mowy . Było to coś dla mnie zupełnie niezrozumiałego i pierwszy raz w życiu miałem styczność z taką sytuacją . Co to może być ? Czy jest coś co może wytłumaczyć tą sytuację ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź . Z poważaniem Kamil
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: UFO nad Krakowem: 8-9.03.11

Post autor: PASTOR »

od 24 Marca łącznie z postem powyżej zanotowalismy 3 zgłoszenia obiektów UFO. Rysiu wstawi zaraz. Pozdrawiam.



Grzegorz Tarczyński



P.s

Może Rysiu dorzuć tu info co jest na głównej



NOL nad Częstochową

24.03.11 świadkowie przebywający w dzielnicy Zawodzie, zauważyli na niebie pomarańczowy obiekt, z którego wyłonił się kolejny podobny. Wkrótce zgasły, aby za chwilę pojawić się ponownie...
Ostatnio zmieniony śr mar 30, 2011 3:46 pm przez PASTOR, łącznie zmieniany 1 raz.
[left][indent] [/indent][/left]
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: UFO nad Krakowem: 8-9.03.11

Post autor: Rysiek23 »

Relację umieściłem TUTAJ



Ciekawe, to już kolejne zgłoszenie z Częstochowy. Wpierw Kraków, Ropczyce teraz Częstochowa?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Krakowem: 8-9.03.11

Post autor: azor »

Cała seria ale na razie nie wiadomo czym były Częstochowskie obserwacje ? Dziś też otrzymałem obs. NL z Rymanowa - Podkarpackie ale na 95 % był to samolot dlatego nie jest to nic ciekawego moim zdaniem ale mam tam osobę - informatora i gdy coś ''widać'' otrzymuję informacje ;)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Krakowem: 8-9.03.11

Post autor: azor »

To samo mówię takie zdarzenia jak spod Krakowa oraz Ropczyc są od lat niespotykane a teraz proszę kilka CE-1 koło Krakowa dwa CE-1 k/Ropczyc.



Warto dodać że raport opublikowała prestiżowa organizacja badawcza MUFON na pierwszej stronie ;) Brawo chłopaki :D



http://www.mufon.com/



Pantanal krętacze poza zazdrosnym krytykowaniem nic innego nie mają do zaargumentowania.



Tak do dziś nie otrzymałem od Dowództwa Sił Powietrznych odpowiedzi ale nadal czekam ;)
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Krakowem: 8-9.03.11

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Fakt to bardzo wiarygodny przypadek który dowodzi , że warto się interesować tematem nadal ot tylko dla takich perełek.Wreszcie coś co nadaje sens z pozoru bezsensownemu hobby nie nazywając już tego pseudonauką.Oby więcej takich relacji i otwartości ludzi na własne spostrzeżenia i doznania.Jest UFO pytanie skąd się tam wzięło....Potraktujmy to jako dowód na realność pewnych wydarzeń które niewątpliwie mają miejsce również u nas w kraju, a więc i na całym świecie.Świetny ,,prezent" dla twórców INFRY.:)
Ostatnio zmieniony czw mar 31, 2011 8:14 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”