Ogromne statki UFO w kosmosie

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
BlindMan
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 04, 2011 9:53 am
Kontakt:

Ogromne statki UFO w kosmosie

Post autor: BlindMan »

Dziendobry,czesc i czolem :]

Pisze do was z BackTracka na linuksie bo brat założył mi hasło na kompa i od razu przepraszam za błędy i brak linków, ale już dawno miałem o tym napisać do was.

Wiec, odwiedzam Wasz serwis codziennie jako pierwszy i drugi Nautilusa bo sadze ze są to dwa najlepsze serwisy z tematyka UFO w Polsce.

Zastanawiam się dlaczego do tej pory nie natknąłem się na informacje o obserwacjach UFO w Meksyku,Rosji? Wiem ze YT nie jest najlepszym źródłem faktu ale filmy z obserwacji setek NOLI na niebie w postaci srebrnych kul robią wrażenie. Niestety nie potrafię podać linka ponieważ pisze z tymczasowego systemu. Dalej, co z Rosja? Tam zaobserwowano najprawdopodobniej rosyjska rakietę która parę NOLI tego roku po prostu dematerializuje. Robi to naprawdę ogromne wrażenie i wiem ze nie jest to tylko jedyna tego typu obserwacja. Bardzo ciekawym tematem są OGROMNE STATKI UFO zarejestrowane na pasach bodajże Saturna (pisze z pamięci). Ufolodzy mówią nawet o stacji kosmicznej kilkakrotnie większej od księżyca która porusza się w sposób inteligenty!!! Wszyscy ciekawi tych tematów znajda je w sieci i z niecierpliwością czekam na rozwiniecie tematu na głównym servisie i na forum.



UFO na Saturnie

<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/33uvhjp7U5Y" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>



<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/utqOqgweTws" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Ostatnio zmieniony ndz kwie 17, 2011 1:07 pm przez BlindMan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Ogromne statki UFO w kosmosie

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Ogromne statki UFO ciekawe stwierdzenie. A od kiedy skrót U.F.O to określenie statków a czemu nie pojazdów albo zaraz latających talerzy?Skąd ta pewność co do stwierdzeń tzw. ufologów?Znasz ich.Czy ufolog to osoba godna zaufania poznałeś ich , że wierzysz w te stwierdzenia jak w mantrę?Warto czasami na takie rzeczy spojrzeć z innej strony i za czym zaczniesz nawoływać do krucjaty na stronie głównej portalu weź pod uwagę jedno INFRA nie zajmuje się sensacjami na miarę inwazji UFO która zmierza do nas z Saturna.Temat wydaje się trochę ciekawy ale może warto powściągnąć język i poczekać ze stwierdzeniami.Nie wierz we wszystko co zobaczysz w internecie bo ten jest pełen takich śmiesznych sensacji które znajdują racjonalne wyjaśnienie. ;)
Ostatnio zmieniony ndz kwie 17, 2011 1:05 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Ogromne statki UFO w kosmosie

Post autor: Scoobany »

Dla mnie nie byłoby to żadna nowość gdyby się okazało, że w pobliżu Ziemi a nawet na naszej orbicie znajdują się statki kosmiczne obcej cywilizacji. Nie mamy dostępu do supernowoczesnych teleskopów a zdjęcia czy filmy prezentowane przez oficjalne agencje czy stowarzyszenia astronomiczne mogą być z łatwością preparowane i retuszowane.
BlindMan
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 04, 2011 9:53 am
Kontakt:

Re: Ogromne statki UFO w kosmosie

Post autor: BlindMan »

Mylisz sie nie wierze we wszystko jak w mantre, i jestem facetem dosc twardo stapajacym po ziemi.Doczepianie sie okreslenia UFO na te obiekty jest dosc dziwne bo przeciez czym innym one moga byc? I zaraz tu widze riposte pt. kola lodu,kometa,smieci itp,itd. Jezeli nie jedno zrodlo mowi ze jest to zjawisko b. dziwne, ba wykazujace sie inteligecja i publikacje sa w gazetach to warto sie tym zainteresowac. Poza tym pisalem jeszcze o czyms innym, a otoczka zrobila sie przy tych statkach.Poprostu napisalem o tym i moze kogos tym zainteresowalem :rolleyes: .POZDRO dla wszystkich forumowiczow.[quote name='UFOWORLDNEWS' post='83834' date='17 kwiecień 2011 - 17:04']Ogromne statki UFO ciekawe stwierdzenie. A od kiedy skrót U.F.O to określenie statków a czemu nie pojazdów albo zaraz latających talerzy?Skąd ta pewność co do stwierdzeń tzw. ufologów?Znasz ich.Czy ufolog to osoba godna zaufania poznałeś ich , że wierzysz w te stwierdzenia jak w mantrę?Warto czasami na takie rzeczy spojrzeć z innej strony i za czym zaczniesz nawoływać do krucjaty na stronie głównej portalu weź pod uwagę jedno INFRA nie zajmuje się sensacjami na miarę inwazji UFO która zmierza do nas z Saturna.Temat wydaje się trochę ciekawy ale może warto powściągnąć język i poczekać ze stwierdzeniami.Nie wierz we wszystko co zobaczysz w internecie bo ten jest pełen takich śmiesznych sensacji które znajdują racjonalne wyjaśnienie. ;)[/quote]
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”