Jak wyglądał Jezus?

Różne religie, Biblia, własne interpretacje pisma, cuda, etc.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Jak wyglądał Jezus?

Post autor: ADAX »

cha cha :D troche się usmiałem.

Meier i jego przyjaciele, oraz ich przepowiednie- informacje, jak kolwiek to nazwać, nie koniecznie są ich autorstwa, no ale skupiając się na nich samych, to można dojśc do wniosku, że prawie większość to dyrdymały.



Z wyglądem Jezusa to jest problem ogromny, ale jeśli ktoś twierdzi, że był biały... To być może ma rację, ale ja bym raczej upatrywał odcieniu takiego 50/50. Powszechnie w tamtych czasach i w tamtym rejonie, ludzie biali raczej nie byli, powiedzmy troche ciemniejszej karnacji. Gdyby nie interwencja anioła, który z opisów itp. jest boski, czyli prawdopodobnie białej karnacji o blond loczkach, to mamy włala nieco bielszego chłopca o niezwykłych zdolnosciach, pozwalających mu wypełnić misję. Rude włosy, możliwe w końcu blond plus brąz lub czerń, choć sam nie iwem bardziej upatrywałbym tutaj coś jak rudy brąz

No jesli chodzi o wzrost to jest ok jak na tamte czasy.

Według BMI jego waga jest idealna...

Do tego channelingu nie można się doczepić właściwie, ale czy jest on prawdziwy? ;)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Jak wyglądał Jezus?

Post autor: Arek 1973 »

Myślę że wyglądał przeciętnie, a to dlatego bo gdyby tak nie było ,mogło to by być zaznaczone w jakiejś ewangelii.

Ponadto nie wyróżniał się niczym ponieważ żołnierze którzy po niego przybyli pytali się Jezusa czy to on. Nie posiadał ani aureoli ani anielskich skrzydeł.

Oczywiście zakładając że to co napisano w ewangeliach ma jakąś wartość.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Jak wyglądał Jezus?

Post autor: arek »

A skad pomysł że aniołowie to biali o bląd włosach ?

Ja powiedziałbym że Jezus mógł byc, o zgrozo ,ciemnej karnacji ,dowód tego ,myslę że 100% , znajdziecie w obrazie Madonny z Dzieciątkiem z Jasnej Góry. Malarz mógł namalować jasną karnacje ale obraz pociemniał za sprawą cudu .Musi odpowadać prawdzie ,jest to niezaprzeczalny dowód ciemnej karnacji Jezusa.

I drugie jesli Bóg stworzył ludzi na swoje podobieństwo a naukowcy mówia ,że najstarsza rasą homo sapiens sapiens jest rasa czarna więc i Bóg musi byc ciemniejszej karnacji niż powszechnie sie sądzi.

Piszę to ze smutkiem bo niestety jestem białym blondynem o kręconych niegdyś loczkach i niebieskich oczach ,niestety Bóg stwarzając mnie takim zapewnił mi też nadmiernie szybkie pozbywanie się loków ,zapewne miał w tym jakiś plan (miejsce na czapkę? ).

]:->
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAGADNIENIA RELIGIJNE”