UFO nad bazami dyslokacji rakiet

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

UFO nad bazami dyslokacji rakiet

Post autor: UFOWORLDNEWS »



W dniu 23 października 2010 r., miało miejsce wydarzenie, które wydają się pochodzić wprost z strony powieści Toma Clancy. FE Warren Baza Sił Powietrznych, Cheyenne, Wyoming straciła kontakt z 50 rakietami Minuteman znajdującymi się pod ich kontrolą.Te rakiety stanowią część arsenału jądrowego należącego do USA. Jednak zamiast szpiegowskiej próby infiltracji naszego kraju i rozpoczęcia ataku, może to było coś innego. Coś czemu nawet bohater Clancy`ego Jack Ryan nie mógł zapobiec.



Robert Hastings, badacz UFO wywodzący się z Nowego Meksyku początkowo wierzył, że Siły Powietrzne mówiły prawdę, gdy twierdziły,że błąd w instalacji był odpowiedzialny za tzw. offline pocisków. Ale, po rozmowie z ludźmi w obrębie lokalnych służb szeryfa i rozmowy z mieszkańcami, Hastings uważa, że było to coś innego, UFO.

Hastings badał UFO od początku 1970 roku. Po raz pierwszy zainteresował się tematem podczas pracy woźnego w wieży kontroli ruchu lotniczego w Malmstrom Air Force Base w stanie Montana. Hastings mieszkał w Malmstrom kiedy jego ojciec tam stacjonował.

Pewnego dnia, gdy wykonywał jego codzienną pracę, Hastings wspomina napłynęły raporty do FAA o śledzeniu pięciu nieznanych obiektów. Hastings powiedział- w kilka chwil był w stanie wysłuchać sprawozdania i dowiedział się, że nieznane obiekty zostały sklasyfikowane jako UFO i dwa odrzutowce myśliwskie zostały wysłane do przechwycenia. Hastings został poproszony o wyjście przez osobę nadzorującą FAA pełniącą służbę w tym czasie. Nic innego nie było nigdy wspomniane o tym dniu.

Mimo to, zdarzenie młodego wtedy Hastings`a przekonało, że coś się dzieje. I ma związek naszą bronią jądrową. Więc zaczął badanie.

W roku 1981 Hastings poczuł, że ma wystarczająco dużo informacji, które są w obiegu i zaczął prowadzić wykłady i przemówienia na kilku uczelniach i instytucjach. Jego dalsze badania doprowadziły do publikowania 600-stronicowej książki i UFO and Nuke`s: Nadzwyczajne spotkania w bazach broni jądrowej, w 2008 roku.

Tym co wzbudziło zainteresowanie Hastings`a w przypadku bazy FE Warren było to, że to nie był pierwszy raz,kiedy Siły Powietrzne utraciły zdolność do interakcji z własną bronią jądrową(straciły kontrole).

Hastings dostał list od emerytowanego oficera Sił Powietrznych David H. Schuur`a opowiadający o wypadku w Minot Air Force Base w Północnej Dakocie w lipcu 1966 roku, kiedy został zauważony obiekt UFO unoszący się nad silosami rakiet. W tej samej chwili gdy SAT(security alert team) nadawał przez radio obecność nierozpoznanego obiektu do LCC (Centrum Kontroli Odpaleń Pocisków) stwierdziło , rozpoczęcie sekwencji odpalania pocisków.

Zajęło trochę czasu funkcjonariuszom wewnątrz LCC wprowadzanie sekwencji przerwania, aby zatrzymać odpalenie pocisków(i tym samym wybuch wojny nuklearnej). Hastings jest przekonany, że celem UFO było ustalenie, co może zrobić i jak działa ta broń.



Hastings dotarł na miejsce Nebraska Wyoming w grudniu 2010. Jego zamiarem było zrobić kilka wywiadów i zobaczyć, czy mógłby się czegoś nauczyć. Skontaktował się z miejscowymi biurami szeryfa i dowiedziałem się od Kimball County Sheriff Harry Gillway o relacjach z UFO. Hastings wiedział, że jest ich więcej.

W kilka dni bycia w Kimball, Cheyenne, Scotts Bluff w stanie Nebraska i Wschodniej Laramie County (Wyoming), Hastings położył podstawy dla osób które z nim chcą się skontaktować. Nie trzeba było długo czekać.

Hastings otrzymała trzy zgłoszenia , które mogą się odnosić do incydentu z 23 października 2010.

Od mieszkanki z Sidney, która prosiła o pozostanie anonimową, widziała UFO na początku października. Powiedziała, że siedziała na zewnątrz na jej ganku we wczesnych godzinach nocnych ciesząc się pogodą, gdy obiekt przykuł jej wzrok.

"Widziałem obiekt lecący z północy na południa, a następnie z powrotem lecący z południa na północ," mówi.

Obiekt był na tyle nisko, że była w stanie zbudować model,tego co widziała i wysłać go do Hastings`a.

"Był czarny i srebrny i widziałam co najmniej cztery lampki," mówi: "Widziałem, coś co wyglądało jak blacha falista na spodzie."

Świadek w dalszym ciągu szukała obiektu i była przekonana, że może odleciał, gdy coś z tyłu odwróciło jej uwagę.

"Usłyszałam, ptasi ,,skrzek" niezwykłego brzmienia za mną i odwróciłam się,"- powiedziała, "tam leciał z północy na południe pomiędzy drzewami."

Obiekt, szybko się poruszał, nie wydawał dźwięków. W tym momencie świadek decyduje, że lepiej będzie wejść do środka.

"Ja się nie bałam, ale byłam zdezorientowana, przez to co widziałam,"- mówi.

Ona podjęła decyzję, aby zadzwonić do Hastings`a, po tym jak przeczytała artykuł o nim, że szuka informacji.

Znajduje się 18 km na zachód gdzie leży miasto Potter. Tutaj swój dom ma kolejny świadek, która mieszka na Cheyenne Kimball-line County, i opowiada podobną historię. Ponownie, prosiła, by niewymienione zostało jej nazwisko.

Ten świadek był na spacerze z psami w jej wczesnych godzinach porannych 23 grudnia 2010. Idzie ze swoimi psami, ponieważ są one małe i nie chce żeby im przeszkadzały kojoty.

Pierwszą rzeczą,jaka przychodzi jej do głowy jest to zimowy poranek był pochmurny. Pomimo gęstość zachmurzenia, była w stanie zobaczyć jedną jasną gwiazdę.

Gwiazda była tak jasna, że zwróciła jej uwagę.

"Zaczęłam naprawdę skupić się na niej,"- powiedziała.

Jej wysiłki ujawniają, że jest to obiekt,w kształcie cygara i ma światła bardzo jasne. Były umieszczone pomiędzy dwoma silosami rakietowymi w pobliżu których mieszka.

Nagle, jak patrzyła na to, to po prostu zniknęło.Ona stała i wystraszyła się zaczęła wołać psy do środka. One, oczywiście wstrząśnięte, jak ja również, wbiegły do domu.

"Chciały być w domu jak nigdy wcześniej,"- mówi.

Obawiając się, że ktoś mógłby pomyśleć,że straciła rozum, wahała się nikomu nic nie mówiła. W końcu załamała się i powiedziała mężowi.

"Bałem się, że się ze mnie będzie śmiał, ale tego nie zrobił"- mówi.

Zachęcona tym rozmawiała z szefem. Jej szef zachęcił ją do kontaktu z Hastings-em.

Od czasu tej obserwacji, nie widziała nic więcej.

Ona mówi, że ma tendencję, mieć otwarty umysł na podobne tematy i rzeczy i, choć starała się przekonać siebie inaczej, nie może zidentyfikować obiektu jako coś innego, jak tylko to , że są to obcy.

"Wszystko, co mogę powiedzieć to to, że mam nadzieję, że są przyjaźni, jeśli mają taką technologie,nie mamy szans"- mówi.

Najnowsze zgłoszone obserwacje w zachodniej części Nebraski pochodzą z 18 marca 2011. Wywodzą się od zastępcy biura szeryfa w Kimball. Zastępca był na patrolu w południowej części powiatu blisko do granicy Colorado, kiedy zobaczył obiekt lecący przed jego samochodem.

Poseł, który wierzy w UFO, skontaktował się z Sheriff Gillway.

Dla Roberta Hastings`a tego typu raporty nie są rzadkością, szczególnie w tym rejonie Sidney, gdzie leży Sioux Army Depot, było miejscem dziewięciu obserwacji UFO w 1965 roku. Hastings także dowiedział się od mieszkańców z Dix o obserwacji UFO.

W odpowiedzi na te wydarzenia i do wydarzeń, które miały miejsce w 1965 roku, oficjalny komentarz Sił Powietrznych był taki : "Nie mamy żadnych informacji." Komentarz pochodzi z Air Force Global Strike Command w Barksdale Air Force Base i był przekazywany przez pracowników w urzędzie Spraw Publicznych w FE Warren Air Force Base. Siły Powietrzne twierdzą, że to usterki, spowodowały utratę łączności 23 października 2010 z 50 rakietami z bronią jądrową.

Hastings uważa, że istnieją rzeczywiste obce formy życia sprawdzające nasze możliwości. Powiedział, że dokumentacje, które otrzymał za pośrednictwem Freedom of Information Act wskazują dowody radarowe obecności tych obiektów poruszających się 1000 mil na godzinę i zatrzymujących nagle.

"Oczywiście żaden kraj na ziemi,nie jest zdolny do tego,"- mówi.

Hastings mówi UFO są zainteresowane naszą broną jądrową w celu ich ochrony, jak i naszej. Powiedział, że zniszczenia planety będzie tak katastrofalne w Układzie Słonecznym, że istoty te mają baczną uwagę na nas.

"Jeśli oni mają nam zaszkodzić, to robili to już"- Hastings mówi.

"Są jak super moce."

Hastings jest przekonany, że obce formy życia próbują, aby przygotować ludzi na ziemi do

spotkania z nimi. Mówi, że te obserwacje to tylko rozgrzewka.

"Jest to długi czas kondycjonowania, przygotowując się do komunikacji"- mówi.

Hastings mówi istoty próbują wysłać do nas wiadomość.

"Próbują dać nam znać,że mogą zakłócać naszą broń"- mówi.

Oprócz obserwacji UFO w tej części świata jak USA Hastings otrzymała również informacji o UFO widzianych nad bazami broni jądrowej w Pakistanie, w byłym ZSRR, Izraelu, Indiach, Francji i Wielkiej Brytanii.



Tłumaczenie:<font color="#00FF00">UFOWORLDNEWS</font>

Źródło:NEBRASKA OBSERVER
Ostatnio zmieniony ndz maja 01, 2011 11:18 am przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: UFO nad bazami dyslokacji rakiet

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Bezprecedensowa fala UFO nad bazami rakietowymi z 1965 w której udział wzięło blisko 140 osób w przeciągu 72 godzin.Prawdziwa historyczna zagadka potwierdzająca fenomen UFO. Poniżej akta potwierdzające wszystko...
Ostatnio zmieniony czw lip 07, 2011 5:26 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”