Osama Bin Laden nie żyje?

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Osama Bin Laden nie żyje?

Post autor: Scoobany »

Osama bin Laden nie żyje. Jego ciało jest w rękach Amerykanów - poinformowały w poniedziałek nad ranem czasu polskiego amerykańskie władze. Informację potwierdził prezydent Stanów Zjednoczonych, który wystąpił z historycznym przemówieniem do narodu. - Sprawiedliwości stało się zadość - podkreślił Barack Obama.


Całość dostępna tutaj http://www.tvn24.pl/-1,1701532,0,1,osama-b...,wiadomosc.html oraz praktycznie na wszystkich serwisach informacyjnych.



Chodzi mi jednak o zachowanie amerykanów. Po 10 latach szukania zabili bin ladena, odcięli kawałek skóry czy czegoś do badań dna i wyebali go do morza. Brawo za inteligencję i stworzenie podstaw do narodzenia się kolejnych teorii spiskowych, których już jest cała masa w komentarzach pod każdym z newsów o nim.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Osama Bin Laden nie żyje?

Post autor: ADAX »

Według Pakistańskiej tv (ten z lewej) :Osama bin Fotoszop



Uwaga drastyczne zdjęcie !
Ostatnio zmieniony pn maja 02, 2011 11:10 am przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Osama Bin Laden nie żyje?

Post autor: Scoobany »

Ja mam jeszcze lepsze zdjęcie



[ external image ]
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Osama Bin Laden nie żyje?

Post autor: niedzwiec »

Nie da się zabić kogoś, kto nigdy nie istniał. Osama, to pewnie jakis biedny Arabus porwany przez CIA w jakiejś pakistańskiej dupie, przetrzymywany w pierdlu i wywlekany do filmików z porwań i 'szkoleń' terrorystów, których w mediach było pełno.

Co mnie zastanawia, to kim teraz będą straszyć Amerykanie swoich ameboludzi?



Bin Laden, to mityczna postać stworzona przez CIA, jako personifikacja celu amerykańskiej nienawiści. Łatwiej nienawidzić kogoś, kogo twarz jest nam znana.



To samo jest z terroryzmem - wojna z terroryzmem, to zwykła zimna wojna, na której amerykańska gospodarka jest zbudowana.

Wydaje mi się, że 'zabicie' Osamy to tylko preludium do zakończenia 'wojny z terrorem', w którą mało kto wierzy i rozpętanie jakiejś nowej ogólnoświatowej paranoi.
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Osama Bin Laden nie żyje?

Post autor: Scoobany »

Jest hipoteza, mówiąca, że Osama Bin Laden był agentem CIA działającym pod kryptonimem "Tim Osman" http://whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/binladen_cia.html



oraz, że Bin Laden zmarł zupełnie naturalnie w 2001 roku http://whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/osama_dead.php
Ostatnio zmieniony pn maja 02, 2011 1:07 pm przez Scoobany, łącznie zmieniany 1 raz.
Pustak
Infrzak
Posty: 80
Rejestracja: czw lip 22, 2010 7:10 pm
Kontakt:

Re: Osama Bin Laden nie żyje?

Post autor: Pustak »

Ja slyszalem ze Bin Laden zmarl jakies 2 lata temu. Szczegolow nie znam.

Ale jak widac ginal wiele razy. Hybryda kota ? 9 zyc ?

Mozna tez powiedziec ze On odwrocil bieg starzenia sie.

Jednego razu siwa broda, po roku naturalna czarna broda, potem znowu po jakims czasie inny nos.

itd. itd.
do.be.love.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Osama Bin Laden nie żyje?

Post autor: ADAX »

Jak dobrze pamiętam z historii to Osama i jego koledzy byli szkoleni do walki z Rosjanami w Afganistanie, którą ci pierwsi oczywiście zaczęli. Czy to prawdziwy Osama czy nie, trudno stwierdzić, ale wszystko jest możliwe, w końcu nie szukali go 2 lata a kupę czasu. Ale zauważcie, że amerykanie mają ciekawą strategię, bo wykorzystują ludzi do swoich własnych celów, a gdy są nie potrzebni, lub przeszkadzają, to się ich należy pozbyć, w "elegancki" sposób.



PUSTAK, Bin Laden prawdopodobnie miał sobowtórów, oddanych mu jak nikt inny dlatego było już kilka doniesień o śmierci czy tym podobnych.
Ostatnio zmieniony pn maja 02, 2011 2:29 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Osama Bin Laden nie żyje?

Post autor: Andrzej 58 »

No co wy .Przecież jakoś trzeba było zakończyć tą szopkę z teroryzmem.Bin Laden, to dziwny terorysta.Nawet giwery nie potrafił przeładować.No ale kimś trzeba było szaraczków straszyć.Bin Laden zrobił swoje ,Bin Laden może odejść.Wrazie czego poszuka się innego.
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Osama Bin Laden nie żyje?

Post autor: Scoobany »

[quote name='Andrzej 58' post='84216' date='02 maj 2011 - 17:34']No co wy .Przecież jakoś trzeba było zakończyć tą szopkę z teroryzmem.Bin Laden, to dziwny terorysta.Nawet giwery nie potrafił przeładować.No ale kimś trzeba było szaraczków straszyć.Bin Laden zrobił swoje ,Bin Laden może odejść.Wrazie czego poszuka się innego.[/quote]

Giwery nie umiał przeładować? On nie był wykonawcą tylko zleceniodawcą, miał pieniądze i to wystarczało.
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Osama Bin Laden nie żyje?

Post autor: niedzwiec »

Ja nadal uważam, że Amerykanie chcą tym cos sprowokować, tylko co? Reakcję świata islamskiego, który, jak cywilizacja zachodu uwierzył w autentyczność tej postaci? Czy to tylko krok do zakończenia nieskutecznej 'zimnej wojny z terrorem' i wyciągnięcie innego asa z rękawa strachu. Co następne? Asteroida? Obcy? Nie wiem sam, co o tym myśleć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”