Abdukcja uchwycona na filmie??

Filmy poświęcone fenomenowi UFO
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Abdukcja uchwycona na filmie??

Post autor: danut »

Wygląda to tak jak napisał Pantanal "Była baba, nie ma baby" :D .. Ten moment jest nie do zarejestrowania, nie ma czegoś takiego jak powolne zanikanie, dlatego tu w tym filmie coś mi nie gra. Tak samo i ta druga osoba np. "idzie i dalej idzie choc gdzieindziej i nie ma pojęcia co się stało. A reakcje są też różne. Ja na przykład, gdy rozmawiałam z tą kobietą na ulicy podeszła, akurat do nas koleżanka i rzucone były ze dwa zdania, potem wymiana zdań moja z tą koleżanką i jej już nie było, a tamta chciała coś zapytac jej jeszcze .. I jest takie szukanie- gdzie poszła i nie ma, wtedy ja przypomniałam sobie co mówiła, że się śpieszy, bo może zniknąc i przeszył mnie taki strach- "jak zniknąc?" i powiedziałam o tym tej koleżance, a ona...... "no i zniknęła" i obie byłysmy w strachu, ale potem szybko odwróciłyśmy to w żart i śmiech, no bo jak, chyba coś mówimy jakieś głupoty my na odmianę.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Abdukcja uchwycona na filmie??

Post autor: soudak040771 »

.......Ten moment jest nie do zarejestrowania, nie ma czegoś takiego jak powolne zanikanie,.......



właśnie, przejście w inny wymiar jest nagłe, w jednej chwili...

A jeżeli jesteśmy w czymś, np. w kołdrze, to naturalne jest, że ta kołdra wypełni szybko puste miejsce, które zostanie po ciele, czyli powoli opadnie....jak wolisz powoli ,,zaniknie ciało''
Ostatnio zmieniony pt maja 06, 2011 11:08 am przez soudak040771, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Abdukcja uchwycona na filmie??

Post autor: danut »

A.. racja! Czyli zniknięcie jest szybsze niż ten efekt po, to by wyjaśniało ruch tej kołdry samej już.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Abdukcja uchwycona na filmie??

Post autor: danut »

Waham się i waham, czy to napisac, czy nie :D .. będzie śmieszne, tym bardziej po sugestii Pantanala. Mieliśmy bardzo zimny weekend teraz ten majowy i słuchajcie zimno mi było w nocy, podczas snu, ale w pewnym momencie ( i to na pewno nie był sen) przebudziłam się i nie wiem skąd, ale czuje, macam, widze pierzyna w białej poszwie, i tak nawet pomyślałam, a mój mąż chyba wyciągnął dawno nie używaną przez te mrozy, no to wtuliłam się, przytulajac do tego "chłopa"..- ( bez takich , ale chyba mój mąż to był :) i zasnęłam . Rano się budzę, patrzę, jeszcze raz, patrze.. nie wierze normalnie pościel jest ta co kładłam się spac, kołdra itp. nikt nic nie zmieniał- no to co to się działo w nocy??.. Pisałam tez wyżej idzie - to idzie, spi - to śpi chocby i gdzie indziej, po co od razu jacyś kosmici, uprowadzenia, badania- to mogły byc zwykłe sny, tej pani- tak myślę.
chmura
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: pn mar 26, 2007 2:20 pm
Kontakt:

Re: Abdukcja uchwycona na filmie??

Post autor: chmura »

Jest ten facet na lozku, nie ma za to obcych. Toż to duchy bo przescieradlo lata! xD
Awatar użytkownika
sxxs
Infrzak
Posty: 47
Rejestracja: śr sty 18, 2012 11:57 am
Kontakt:

Re: Abdukcja uchwycona na filmie??

Post autor: sxxs »

Ta pani śpi z mężem cały czas tylko że on sie nie rusza tak dopiero po "powrocie" małżonki się poruszył. Były nawet wywiady z nim, czy coś odczuwał co mu się śniło itp. Natomiast później na internecie ukazały się oświadczenia, komentarze czy jak to tam nazwać, w których przyznali się żę w łożku wycięta jest zapadnia a film jest fake'm.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Abdukcja uchwycona na filmie??

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='DeImoS' post='94780' date='25 luty 2012 - 11:05']. Natomiast później na internecie ukazały się oświadczenia, komentarze czy jak to tam nazwać, w których przyznali się żę w łożku wycięta jest zapadnia a film jest fake'm.[/quote]



Ano właśnie, niemniej sztuczka wykonana profesjonalnie wg mnie :)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Abdukcja uchwycona na filmie??

Post autor: Arek 1973 »

Chyba sobie też założę taką kamerę :NotDoneCare: . Niekiedy po obudzeniu kości mnie tak bolą że myślałem że chyba setki ton ziemi łopatą przerzuciłem, prawda może być bardziej ufologiczna xD
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
sxxs
Infrzak
Posty: 47
Rejestracja: śr sty 18, 2012 11:57 am
Kontakt:

Re: Abdukcja uchwycona na filmie??

Post autor: sxxs »

Czasami Arku lepiej nie wiedzieć jaka jest prawda ;) kto wie gdzie Ty jesteś w nocy gdy Cie nie ma ;)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Abdukcja uchwycona na filmie??

Post autor: Arek 1973 »

No tak DeImos, przypuśćmy na chwilę że to prawda. Byłby to niewyobrażalny szok dla takiego człowieka , szok tak wielki że człowiek następnych kilka nocy już nie uśnie,,, a uraz do końca życia
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZJAWISKO UFO”