Nagranie dziwnych rozbłysków (2007)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Margon
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: pn maja 02, 2011 8:28 pm
Kontakt:

Nagranie dziwnych rozbłysków (2007)

Post autor: Margon »

Dokładnie był to 27 czerwca 2007 roku. Mieszkałem wtedy w bloku we wsi Mosty zachodniopomorskim. Ok. 2 w nocy gdy jeszcze nie spałem coś rozświetliło mój pokój. MYślałem że takie pulsujące światło wysyła śmieciarka jedna ów było dużo jaśniejsze. Gdy wstałem by podejść do okna dostrzegłem że ów światło nie wydobywa sie z ulicy lecz przebija sie przez gęste chmury (chwile wcześniej padał ostry deszcz). Zaciekawiony wpatrywałem sie w migające jasno pomarańczowe światło. Trwało to kilka minut gdy zacząłem nagrywać telefonem. I nagle światło zgasło. Jadący ulicą obok samochód ciężarowy zatrzymał sie w chwili gdy światło jeszcze było widoczne i kierowca wysiadł by sie mu lepiej przyjrzeć. Jak mieszkałem tam 9 lat nic podobnego nie spostrzegłem na niebie. Niedaleko mnie jest lotnisko jednak wcześniej przelatywał samolot i nie wysyłał tak mocnych świateł wręcz prawie nie było ich widać i z resztą tamto pomarańczowe sie nie poruszało.

Pozdrawiam.



<iframe width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/ZkLfHWiE0p4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Ostatnio zmieniony czw maja 05, 2011 4:09 am przez Margon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Nagranie dziwnych rozbłysków (2007)

Post autor: Scoobany »

Czyż nie jest to podobne do tajemniczych świateł z Fukushimy?
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Nagranie dziwnych rozbłysków (2007)

Post autor: Rysiek23 »

Film i zjawisko bardzo ciekawe. Czy był jeszcze jakiś inny świadek tych efektów świetlnych i czy brałeś pod uwagę, że być może był to moment upadku meteorytu?
Margon
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: pn maja 02, 2011 8:28 pm
Kontakt:

Re: Nagranie dziwnych rozbłysków (2007)

Post autor: Margon »

O meteorycie raczej było by wiadomo chociaż by po śladach jakie mógł by pozostawić a dane błyski pojawiły sie nad cześcią wsi gdzie są same domki jednorodzinne... Ciekawym może być również fakt że kilkanaście lat temu jeden z mieszkańców Mostów opisał spotkanie z NOl em. I nawet ukazqał sie o tym artykuł w gazecie Goleniowskiej... NIe mam pojęcia cóż to mogło by interesuje sie przede wszystkim Kryptozoologią i nie znam sie na zjawiskach tego typu.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Nagranie dziwnych rozbłysków (2007)

Post autor: azor »

Autor powyższego nagania swój film i opis przesłał również i mnie z zapytaniem czym była owa pulsacja ? Nie potrafię na podstawie tego ciekawego nagrania powiedzieć co odpowiadało za emisję tego światła interesuje mnie czy inne osoby to również zauważyły, szkoda że zdarzenie tak późno zgłoszono ponieważ można by zapytać w pobliskim lotnisku itp. Widoczne na filmie ciemne kontury to drzewa przed blokiem.
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Nagranie dziwnych rozbłysków (2007)

Post autor: PASTOR »

Tak, cieszy mnie fakti iz kolega napisał o tym do Arka i do mnie. Relacja kolegi jest wysoko autentyczna. Musimy zwrócić uwagę iz film jest ciekawy, a pulsujące światła nie są równomierne. Przypomina mi się moja obserwacja z Ossona. Obiekt emitował ze środka kuli pomarańczowym światłem pulsacyjnym. Problem w tym, że za cholere nie możemy z chłopakami z IPI tego filmu zaanalizować, na wypukleniu(filtr) wychodzą tylko kontury drzew i coś jeszcze,ale raczej to juz pikseloza robi swoje....naprawdę dobry materiał. Jak ktoś ma dobry program to do roboty, może komuś z was się uda coś tam wyłapać.

G.T
[left][indent] [/indent][/left]
Margon
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: pn maja 02, 2011 8:28 pm
Kontakt:

Re: Nagranie dziwnych rozbłysków (2007)

Post autor: Margon »

Może odrobine lepsza jakość była by gdybym wysłał wam filmik na maila "prosto z telefonu" który nie jest po przejściach z you tube.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Nagranie dziwnych rozbłysków (2007)

Post autor: azor »

Zapewne tak a masz jeszcze oryg. w telefonie ?
Margon
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: pn maja 02, 2011 8:28 pm
Kontakt:

Re: Nagranie dziwnych rozbłysków (2007)

Post autor: Margon »

Uwaga! Troche wertowałem internet i znalazłem artukół z tego samego dnia! Ktoś tego samego dnia ztrobił zdjęcia nad goleniowem 10 km od mostów dziwnemu obiektowi!! Ale to dziwne uczucie...

http://www.ufoinfo.pl/index.php?artid=159




UFO NAD GOLENIOWEM



Mieszkanka Goleniowa Małgorzata Kopiecka jest przekonana, że widziała coś nieziemskiego. 27 czerwca "około godziny 1:26 zauważyłyśmy wraz z moją cioteczną siostrą zmiany zachodzące na niebie", relacjonuje pani Małgosia. "Na niebie pojawił się obiekt ciągle zmieniający barwy. Podczas zmiany na kolor blado-żółty na ulicach zrobiło się ciemno, a później, w momencie gdy niebo uzyskało kolor seledynowy, ponownie zapaliły się latarnie na ulicach, a ów obiekt zniknął. Zrobiłyśmy aparatem telefonicznym cztery zdjęcia, które odzwierciedlają to, co zobaczyłyśmy. Później zadzwoniłyśmy na Komisariat Policji w Goleniowie, żeby się upewnić czy nie były to race świetlne lub czy w związku z mocnym wiatrem nie wybuchł gdzieś pożar. Posterunkowy, który odebrał telefon, uprzejmie nam podziękował za zgłoszenie i oznajmił, że o żadnych tego typu zdarzeniach nic nie wie. Ze zdjęć wynika, że obiekt ma kształt zbliżony do talerza odwróconego do góry dnem. Czy to jest tzw. UFO - sami możecie ocenić. Może to, co sfotografowałyśmy było rzeczywiście spodkiem latającym?"



Źródło: http://gazetagoleniowska.com
Ostatnio zmieniony sob maja 07, 2011 8:59 am przez Margon, łącznie zmieniany 1 raz.
Margon
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: pn maja 02, 2011 8:28 pm
Kontakt:

Re: Nagranie dziwnych rozbłysków (2007)

Post autor: Margon »

http://www.youtube.com/watch?v=IMAlstyrY6Q



http://forum.gs24.pl/ufo-t12332/



KOlejne relacje z goleniowa.



coraz bardziej zaczyna ciekawić mnie ów sytuacja..
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”