Co myślicie o tym koledze?

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Co myślicie o tym koledze?

Post autor: danut »

Równiez się zgadam, mnie tez tutaj swojego czasu próbowano wmawiac, ze było UFO i Ufo było i stamtad mi transmitowano jakies wizje, no ale przeciez nikt nigdy nie widział żadnych obiektów w tych zdarzeniach.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Co myślicie o tym koledze?

Post autor: Arek 1973 »

No cóż każdy po swojemu w jakiś sposób postrzega ufo, jedni uważają że załoganci to roboty, inni znów że to jaszczury z Oriona a ten kolega wierzy że to anioły. Przynajmniej do objawień Maryjnych pasowałaby ta wersja. A żeby go nie posądzać że to sobie sam wymyślił, on sam stwierdza że te informacje pochodzą z książek, autorem nie jest, cytuje tylko to co inni napisali a jak się nie mylę to przynajmniej kilku autorów proponowało taką hipotezę o aniołach
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Co myślicie o tym koledze?

Post autor: arek »

Normalnie gosc jest rewelacyjny ,wielka szkoda ,że nie zamiescił swego wystapienia tak ze 17 lat temu ,przetestowałbym usypianie nim na dzieciach ,atak musialem bajki czytac :( ;)

Ze mna uporał sie po jakis 3 minutach.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Co myślicie o tym koledze?

Post autor: Zbyszek »

Ech te opowieści o aniołach, ciekawe czy miał ten chłopak jakieś doświadczenia, jakieś spotkania. Mam znajomych co się nie ruszają w ogóle bez gwieździstego opiekuna, ba rozmawiają sobie z nim na okrągło. Demony i anioły, jeden niesie światło i miłość a drugi pychę, hm,- przecież mówi do rzeczy . Trochę wolny w pomyślunku i jakoś zapieczony ale rozpoznaje co dobre. Z ta pycha i negatywem są niezłe jazdy . Światło i pycha niby żadne nowości, ale poznanie dla człeka, co z tego wynika jest sensacyjne. Każdy wymięka,

jeje
Ostatnio zmieniony pn maja 16, 2011 6:29 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”