Skandal: Zamknięcie CBZA R. Leśniakiewicza

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
valdemar99
Infranin
Posty: 288
Rejestracja: wt mar 08, 2011 6:58 pm
Kontakt:

Re: Skandal: Zamknięcie CBZA R. Leśniakiewicza

Post autor: valdemar99 »

" poza tym, że mi szkoda to jestem oburzony w jakich dzieje się to okolicznościach. Kto jest w temacie ten wie dlaczego tak się stało. Termin "ufologia policyjna" jest jak najbardziej na miejscu. To zwyczajny skandal. "



Rysiek INFRA ja nie jestem w temacie ....można prosić kilka słów więcej ..... ??? bo masz racje że szkoda że coś przestaje istnieć.....im więcej tym gorętsza dyskusja i mniej kół wzajemnej adoracji.
Ostatnio zmieniony czw cze 09, 2011 5:27 pm przez valdemar99, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Skandal: Zamknięcie CBZA R. Leśniakiewicza

Post autor: arek »

Szkoda to była jak sie CEBUFOiZA rozpadło ,cala nadzieja ,że dookoła infry zorganizuje się coś w tym stylu ,jako przeciwwaga dla Fundacji N. i innych grup tego typu.

Pomysł Fryckowskiego ,niezależnych badaczy zjawisk ,nie wytrzymał próby czasu,po prostu brak wówczas przepływu informacji.A konieczna jest praca ktoś musi zbadac i opisac zjawisko by mozna go było chocby opisac i porównac z innymi.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Skandal: Zamknięcie CBZA R. Leśniakiewicza

Post autor: azor »

Aż dziw bierze że Pan MF nie przewidział tego a przecież on wszystko wie czyż nie tak ? Pomijając tego Pana dziwię się Panu Leśniakiewiczowi że tak łatwo się podał bez względu na moje i jego widzenie o ufologii zupełnie inne. Ale swoją drogą Ci Panowie utknęli na mieliźnie dzięki swoim wyższym ego oraz totalnym uprzedzeniom do tego co nazywali ''badaniem''.



Swoją drogą to FN postąpiło podle i bez honoru jak widać krytyka to ich słaba strona a Pan Leśniakiewicz trafił w samo sedno. Szkoda, że tylko Pan MF jako ''prawnik'' pozostawił przyjaciela z wezwaniem ? Przykre to bardzo.



Ale niech FN sobie będzie ludzie myślący logicznie zobaczą jak oni swoje ''produkty'' publikują i sami ocenią i ich ''rzetelność''. Ja się tym wcale nie przejmuję :D
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Skandal: Zamknięcie CBZA R. Leśniakiewicza

Post autor: xedos »

[quote name='azor' post='85521' date='10 czerwiec 2011 - 16:37']Aż dziw bierze że Pan MF nie przewidział tego a przecież on wszystko wie czyż nie tak ? Pomijając tego Pana dziwię się Panu Leśniakiewiczowi że tak łatwo się podał bez względu na moje i jego widzenie o ufologii zupełnie inne. Ale swoją drogą Ci Panowie utknęli na mieliźnie dzięki swoim wyższym ego oraz totalnym uprzedzeniom do tego co nazywali ''badaniem''.



Swoją drogą to FN postąpiło podle i bez honoru jak widać krytyka to ich słaba strona a Pan Leśniakiewicz trafił w samo sedno. Szkoda, że tylko Pan MF jako ''prawnik'' pozostawił przyjaciela z wezwaniem ? Przykre to bardzo.



Ale niech FN sobie będzie ludzie myślący logicznie zobaczą jak oni swoje ''produkty'' publikują i sami ocenią i ich ''rzetelność''. Ja się tym wcale nie przejmuję :D[/quote]





To nieprawda, nigdy nie zostawiam przyjaciół w potrzebie, nawet gdy dotyczy to branżowych wrogów. gdybyś ty był w potrzebie i nie miał wyjścia, nie pozostałbym obojętny. Bez trudu poradzimy sobie.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Skandal: Zamknięcie CBZA R. Leśniakiewicza

Post autor: azor »

[quote name='xedos' post='85523' date='10 czerwiec 2011 - 19:29']To nieprawda, nigdy nie zostawiam przyjaciół w potrzebie, nawet gdy dotyczy to branżowych wrogów. gdybyś ty był w potrzebie i nie miał wyjścia, nie pozostałbym obojętny. Bez trudu poradzimy sobie.[/quote]



Dziękuję, ale nigdy nie skorzystam z Pana pomocy, a przy okazji ''gratuluję'' tupetu pisząc na tym forum czyżby tonący brzytwy się chwytał ? :D
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Skandal: Zamknięcie CBZA R. Leśniakiewicza

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Szkoda , że niektórzy mażą już o ufologicznym seppuku :AlienGreen: Ciekawe co z tego wyjdzie chyba nic dobrego.Jedno jest jednak pewne zawsze znajdzie się ktoś kto będzie śledził ufologicznych bajkopisarzy z różnych fundacji i organizacji.Ktoś kto będzie ich solą w oku i zwróci uwagę na zdrowy rozsądek i przypomni nie tędy droga.Nie pozostawiajmy ludziom którzy ukrywają się pod różnymi szyldami pola do ich kretyńskich badań rodem z bajek.Nie pozwólmy ośmieszyć tematu jeszcze bardziej.Ja proponuje od siebie jedno do cyrku żonglować ufo ,,aktami" a nie młodym ludziom odkrywającym historie robić wodę z mózgu ezo papką za którą to właśnie historia wystawi wam rachunek.WSTYD ORMO UFOLODZY. :Devil: KONFIDENCI A NIE BADACZE!!!
Ostatnio zmieniony pt cze 10, 2011 6:37 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Skandal: Zamknięcie CBZA R. Leśniakiewicza

Post autor: arek »

A jakie będą konsekwencje dla świata ? żadne

Odeszło od tematu tylu ludzi ,ze ojej .

KKK wydaje kronikę ufo ,podsumowanie kazdego roku .Praca jak najbardziej potrzebna i pozytywna ale musi miec korespondentów .Ktos wiec musi zostac .

Może wlasnie jestesmy świadkami zmian .Moze lepiej odejśc niż produkowac informacje i ośmieszac temat.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Skandal: Zamknięcie CBZA R. Leśniakiewicza

Post autor: Newsman »

Po czasie okazało się, że jednak nikt go nie zaskarżył, a Leśniakiewicz kasując swojego bloga skazał się poniekąd na niebyt w bezkresnym oceanie Internetu oczywiście udając, że na czytelnikach mu nie zależy...
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Skandal: Zamknięcie CBZA R. Leśniakiewicza

Post autor: azor »

Wygórowane ego Pana RL wzięło górę nad rozsądkiem.
Ostatnio zmieniony ndz lis 13, 2011 7:04 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Skandal: Zamknięcie CBZA R. Leśniakiewicza

Post autor: azor »

Moim zdaniem ten Pan pogubił się zupełnie, owszem można zmienić poglądy przyznać się do pomyłki co w ufologii jest bardzo możliwe, ale faktycznie facet nagle wyskoczył z wyjaśnieniami zawartymi w ''Projekcie Tatry'' zatem zapytuję gdzie była jego wiedza podczas pisania i analizowania tychże zdarzeń podczas pisania Projektu i wcześniej - przecież tyle lat doświadczenia na które się tak powołuje łącznie z WOP, KKK i co nic ? Dopiero MF musiał mu powiedzieć, że połowa jego obserwacji to wytwory wojska :D



To samo tyczy się tzw NNOL chętnie o tym wspomina w książce pisze w Czasie UFO wręcz naciągając bardziej niż sam B-ski fakty, wspomina fotki K.Bzowskiego a nawet swoje a następnie zaprzecza wszystko ;)



Niestety pomimo że byliśmy razem w ''Centrum'' RL nie przekonywał mnie swoimi poglądami a nawet czasami mnie śmieszył w tym co pisywał ale to już historia :D
Ostatnio zmieniony pn gru 02, 2013 8:38 am przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”