Macki Bilderberga

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Macki Bilderberga

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Zwykli szarzy ludzie mogą jedynie spekulować, co dzieje się za drzwiami na zebraniach tajemniczej Grupy Bilderberg, która gromadzi światową elitę finansowo-polityczną. Na temat tego, jakie kwestie są tam poruszane i kto bierze w nich udział powstało wiele teorii spiskowych - według niektórych komentatorów, zupełnie bezpodstawnych. Kolejne zebranie rozpoczyna się już dziś.



CAŁOŚĆ W SERWISIE INFRA
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Macki Bilderberga

Post autor: Katarzyna_1 »

Na forum jakby zastój, niewiele komentarzy. To ja może trochę podkręcę Was, a może nie? Wiem, że prawie nikt mi w to co poniżej napiszę nie uwierzy. Ale jednak napiszę, może nie zamkną mnie w domu wariatów. Jak widać Icka do tej pory nie zamknęli, pomimo, że on o jaszczurach w ludzkiej postaci tyle lat truje. Wielu sobie z niego kpi, posądza o paranoję, a grupa trzymająca finansową władzę jakoś do tej pory nie zdołała zamknąć mu gęby. Chyba jest jej to na rękę. Facet pisze książki, występuje publicznie, świetnie sobie żyje itd. Niestety, ale jego splendor nie jest w stanie zatrzymać upływającego czasu. Bardzo się zestarzał - zwyczajnie, tak jak każdy z nas. Oblicze (twarz) Davida Icke zobaczyłam przy okazji wejścia na stronę Infry, gdzieś tam.., wchodząc z pierwszej strony na stronę "Icke", patrzę i myślę, a skąd ja tego faceta znam? Musiałam go kiedyś widzieć na żywo. Na bank widziałam! Później doszłam do wniosku, ze to pewnie zwodzą mnie moje młodzieńcze lata, bo podobali mi się tacy chłopcy, niebieskoocy, z kręconymi długimi włosami. O.., w Polsce to w latach 70-tych piłkarz Tomaszewki dla mnie był urodziwym idolem. No dobra sorry, że w tym temacie to piszę, ja na prawdę widziałam 23 lata temu Davida Icke na żywo. Rozmawiałam z nim poprzez tłumaczkę. Było to na wycieczce statkiem po Dałgawie. Byłam tam wraz z moim mężem i dzieckiem. Początek lipca 1988. Wycieczka zorganizowana była przez firmę. Do stolika z Ickiem i jego tłumaczką zostałam zaproszona wraz z rodziną przez Andrzeja (tego z artykułu). Niestety nie wiele z naszej rozmowy wyszło, już wtedy byłam mocno przestraszona "lunaparkiem" i tym odrestaurowanym budynkiem, plażą itd. Mój mąż nawet mi po tej wycieczce powiedział; ty pieprzyłaś jakieś głupoty, od rzeczy, aż ta tłumaczka się śmiała., ale wstyd.. Icke wtedy miał bardzo krótkie włosy i był w letnim garniturze, pod krawatem. A może to nie był on? Jak mylicie? Dla mnie to on - oczy! . Zapraszam do dyskusji. Wszelkie obelgi psychiatrycznego typu także zniosę. Pozdrawiam.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Macki Bilderberga

Post autor: arek »

Swiat nie jest taki duży,mozliwe ,że go spotkałas,czemu nie .Jesli zaś chodzi o Icka, hmm królowa brytyjska no może nie jest piękna, moze nawet nie specjalnie ładna ,ale żeby pisac iogłaszec ,że jest gadziną a jej skóra to skafander, ludzie starzy tak maja że skóra lekko na nich wisi bo zmiejsza sie masa miesniowa.

;)
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Macki Bilderberga

Post autor: arek »

A co do Bilderberga? Czy warto to nazywać teorią spiskową? Bogaci i wpływowi spotykają się na spotkaniu - prawda. Mogą omawiać kluczowe decyzje w sprawie polityki zachodu - prawda. Żydzi zajmują w tym poczesne miejsce - prawda. Założę się, że jeśli planowano inwazję na Irak, Afganistan czy Libię, też o tym tam rozmawiano.

Ogólnoświatowy rząd to jednak bajka - przynajmniej na razie. Sprawa jest prosta - żaden rząd nie poradzi sobie z głodnym kolorowym tłumem z południowej półkuli. Chyba, że siła. Ponadto... na co im taki balast?
No w sumie to może byc prawda ale jak to moze dzialac w drugą strone tj. wykonawczą ?

Inwazja na afganistan jest nieekonomiczna i bez sensu ,ruszenie ustalonego systemu arabów na rzecz nie wiadomo czego równiez,prawdopodobnie władze przejma najaktywniejsi tj.Islamisci bedzie wiec jeden wielki taliban.

Ekonomia zawsze przegrywa z ideologią w pierwszym starciu.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Macki Bilderberga

Post autor: niedzwiec »

[quote name='Pantanal' post='85509' date='10 czerwiec 2011 - 09:37'](...) Sprawa jest prosta - żaden rząd nie poradzi sobie z głodnym kolorowym tłumem z południowej półkuli. Chyba, że siła. Ponadto... na co im taki balast?[/quote]



Jeśli chodzi o kraje tzw. 3-go świata, to na zachodzie istnieją organizacje, których zadaniem jest utrzymywanie biedy w tych regionach. Są źródłem taniej siły roboczej i nowymi rynkami zbytu dla zachodniej produkcji. Cywilizacja atlantycka nie ma żadnego ekonomicznego interesu w pomaganiu tym krajom, by stały się samowystarczalne.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Macki Bilderberga

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Tak myślę i to pewnie nie tylko ja, że wszystkie te teorie wynikają z naszej niedawnej historii i podziałowi świata który mu towarzyszył.Z pewnością jeśli tak jest miały tam swój udział pewne przesłanki.A żeby nie być gołosłownym mały cytat z Arkadija Szewczenki:



,,... Wielu skłonnych jest wierzyć w fantastyczną koncepcję, że gdzieś w Stanach Zjednoczonych funkcjonuje jakiś tajny ośrodek kierowniczy. Sami przywykli już do systemu, w którym realne rządy sprawuje niewielka grupa ludzi pracująca w jednym miejscu pod osłoną tajemnicy. Ponadto bolszewicy nadal żują leninowski dogmat o burżuazyjnej władzy na ,,usługach" monopolistycznego kapitału i zastawiają się, ,,czy to właśnie nie tutaj leży ten tajny ośrodek kierowniczy?"



A teraz drodzy użytkownicy zastanówcie się kto kogo i jak manipuluje... :Cool: ]:->
Ostatnio zmieniony sob cze 11, 2011 1:36 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Macki Bilderberga

Post autor: niedzwiec »

Wiadomość, która przeszła bez echa z jakiegoś powodu.

KLIK



To ciekawe jest, że amerykańskie korporacje podpisują niesankcjonowane przez rząd iracki umowy naftowe.

Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Macki Bilderberga

Post autor: arek »

Ugrywaja swoje ,korzystając z rozpierduchy jaka zrobili ,to sie nazywa amerykański styl .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Macki Bilderberga

Post autor: niedzwiec »

Tak - ja o tym wiem. Inwazja na Iran jest również nieunikniona, moim zdaniem.

Pytanie tylko - kiedy społeczność światowa poskłada sobie wreszcie tę układankę do kupy i zorientuje się, jak bardzo jest walona i jak łatwo moglibyśmy żyć w świecie, gdzie najważniejszy jest człowiek, a nie pieniądze.

Dlaczego takie informacje nie są podawane w mediach? Mała wzmianka, jeno, na onecie to żal.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Macki Bilderberga

Post autor: arek »

Iran zapowiedział blokade ciesniny Ormuz ,20 % światowej ropy przepływa tamtędy ,Irańczycy w okolicach Nowego Roku maja tam przeprowadzac cwiczenia floty ,pewnie będzie to polegało na właśnie zablokowaniu przepływu statków .Ze strategicznego punktu widzenia najlepszym terminem pozbycia sie floty Irańskiej jest zakończenie manewrów . Jak sie wydaje scenariusz bedzie nieco inny, USA wyslą tam okręty i sprowokuja atak ,po czym skutecznie zniszczą flote i lotnictwo irańskie ,nałożą sankcje miedzy innymi na export ropy .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”