Macki Bilderberga

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Macki Bilderberga

Post autor: niedzwiec »

Co wy na to?



KLIK
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Macki Bilderberga

Post autor: arek »

szykuje nam się permamętna inwigilacja .Brakuje tylko LIGI - liga rządzi ,liga radzi ,liga nigdy cię nie zdradzi . Kolczyk w ucho !.chip pod skórę!
Ostatnio zmieniony śr lut 01, 2012 7:47 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Macki Bilderberga

Post autor: Przemekkk666 »

No to ja muszę polecić tą książke http://przykominku.com/klub_bilderberga

Jestem w trakcie czytania, świetna pozycja, autor miał i ma swoje wtyki dzięki czemu wie o nich dość sporo.



Dobrą książką jest też chyba "Era Technotroniczna" Brzezinskiego. Opisuje on tam plany zniewolenia ludzi za pomocą kontroli umysłów. Niestety ksiązka jest z 1970 roku i nie mogę jej nigdzie znalesc... Z drugie strony zastanawiające jest czemu człowiek, który współtworzył Komisję Trójstronną oraz kilka razy brał udział w spotkaniach Bilderbergu wydawaje książkę, która opisuje ich plany... Albo spora część to celowa dezinformacja albo jest to metoda tzw skapywania informacji.



Można by pisać bardzo dużo na ten temat, jednak zajęłoby to zbyt dużo miejsca.

Posłużę się cytatami właśnie z książki o Bilderbergu



James Warburg syn założyciela CFR(Rada Stosunkow Zagranicznych) zeznał w 1950r przed komisją senacką ds Stosunków Miedzynarodowych: "Będziemy mieli światowy rząd, czy wam się podoba czy nie- albo po dobroci albo siłą" - Zapewne miał na myśli oficjalne powstanie rządu światowego, choć w rzeczywistości ten rząd istnieje już dawno.



Henry Kisinger na spotkaniu Bilderbergu we Francji w 1992r powiedział :

"Dzisiaj Amerykanie byliby wściekli gdyby oddziały ONZ wkroczyły do Los Angeles żeby przywrócić porządek; jutro będą za to wdzięczni. Szczególnie jeśli się dowiedzą, że istnieje jakieś zagrożenie zewnętrzne, czy to prawdziwe, czy zmyślone, godzące w nasze istnienie. Wtedy ludzie na świecie będą błagać swych przywódców, by ich obronili przed tym złem. Każdy boi się nieznanego. W obliczu takiego scenariusza jednostki dobrowolnie zrzekną się swoich praw w zamian za gwarancję dobrobytu udzieloną przez rząd światowy"



Myślę, że te słowa najlepiej oddają prawdziwe intencje tych najbardziej wpływowych ludzi świata.
Ostatnio zmieniony śr lut 01, 2012 10:10 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Macki Bilderberga

Post autor: Przemekkk666 »

Kolejne spotkanie wspaniałomyślnych ludzi o złotych sercach, którego celem jest oczywiście dobro nas wszystkich.



http://www.prisonplanet.pl/polityka/spotka...erg,p1149176141
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Macki Bilderberga

Post autor: azor »

Faktycznie bardzo interesująca ksiązka - ja tak mówię że komunizm był tylko przymiarką do tego co czeka ludzkość w przyszłosci a swoją drogą kto z ''zewnątrz'' bedzie chciałkontaktu z nami skoro zniewalamy nas samych.



Ci co śmieją sie z NWO chyba chodzą w różowych okularach :D
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Macki Bilderberga

Post autor: Katarzyna_1 »

"Ci co śmieją sie z NWO chyba chodzą w różowych okularach".



Azorze też chodziłam w lekko różowych okularach do stycznia b.r. - ACTA SOPA PIPA!

Napisałam, że w "lekko różowych" bo pod koniec 2001 roku zorientowałam się, że jesteśmy poddani ostrej inwigilacji poprzez telefonię komórkową i być może stacjonarną. Chyba nawet tu na forum nawet gdzieś pisałam, że jeden z kolegów mojej córki przemycił

z wojska spadochron - no... zwyczajnie go ukradł. Telefonicznie komuś proponował ten spadochron. Po 15 minutach w jego domu pojawiła się brygada antyterrorystyczna, skuli go w kajdanki i na przesłuchanie.. I teraz jest pytanie? czy nasze Polskie służby wówczas w 2001 r. posiadały taką technikę? Chyba nie.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Macki Bilderberga

Post autor: ADAX »

NWO jeśli powstanie to nie z przyczyn takich jak plany tajnej jakiejś tam organizacji. Bardziej z przyczyn trzymania wszystkiego w rydzach. Tajne stowarzyszenia ? Czemu nie. Być moze maja tam jakiś wpływ na świat, ale jest on zapewne nie wielki i zwęża się do określonych dziedzin. Bardziej obawiałbym sie państ-mocarst. Popatrzy na Stany Zjednoczone, robią co chcą, pakują się gdzie chcą i ściagaja kasę jak chcą. Nikt ich nie ruszy bo maja najnowocześniejszą technologię i są zawsze o krok dalej. Śilniejszy dyktuje warunki. To takie powiększenie skali plemiennej hierarchii...
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Macki Bilderberga

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='ADAX' post='96789' date='30 kwiecień 2012 - 00:56']NWO jeśli powstanie to nie z przyczyn takich jak plany tajnej jakiejś tam organizacji. Bardziej z przyczyn trzymania wszystkiego w rydzach. Tajne stowarzyszenia ? Czemu nie. Być moze maja tam jakiś wpływ na świat, ale jest on zapewne nie wielki i zwęża się do określonych dziedzin. Bardziej obawiałbym sie państ-mocarst. Popatrzy na Stany Zjednoczone, robią co chcą, pakują się gdzie chcą i ściagaja kasę jak chcą. Nikt ich nie ruszy bo maja najnowocześniejszą technologię i są zawsze o krok dalej. Śilniejszy dyktuje warunki. To takie powiększenie skali plemiennej hierarchii...[/quote]



Plany są właśnie takie by utrzymac ten chory bajzel w ryzach, a pozniej go jeszcze pogłębić.



Takie stowarzyszenia nie muszą być tajne, Bilderberg choćby tajny nie jest a ma wpływ bardzo duży na to co dzieje się w świecie.



USA jest państwem wiodącym prym we wprowadzaniu właśnie tego "porządku", nie oddzielałbym kwestii tych wpływowych grup, klubów itp od kwestii państw-mocarstw bo te rzeczy są ze sobą ściscle powiązane- USA, Izrael, Wielka Brytania...
TrueLobo
Infranin
Posty: 226
Rejestracja: pt wrz 16, 2011 10:58 am
Kontakt:

Re: Macki Bilderberga

Post autor: TrueLobo »

adax historia pokazuje, że największe imperia i mocarstwa upadały przeważnie nie z powodu przeciwników zewnętrznych tylko pod wpływem "własnego ciężaru"



Choć dzisiaj w dobie globalnej gospodarki moją trochę więcej narzędzi do ratowania swojej sytuacji (kosztem innych państw).



Kto wie może gdyby ZSSR miała taką walutę jak USA i kraje kupowały w niej np rope czy trzymały rezerwy, to do jego rozpadu by nigdy nie doszło.
awtr
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: śr kwie 11, 2012 12:10 pm
Kontakt:

Re: Macki Bilderberga

Post autor: awtr »

[quote name='ADAX' post='96789' date='30 kwiecień 2012 - 00:56']NWO jeśli powstanie to nie z przyczyn takich jak plany tajnej jakiejś tam organizacji. Bardziej z przyczyn trzymania wszystkiego w rydzach.[/quote]



Co jest lepsza alternatywa od NWO? Podzial swiata na panstwa moze byl dobry w przeszlosci gdy Ziemia nie byla tak zaludniona i nie bylo globalnych problemow z tego wynikajacych. Sprostac im moze tylko jeden, swiatowy rzad.



[quote name='ADAX' post='96789' date='30 kwiecień 2012 - 00:56']Tajne stowarzyszenia ? Czemu nie. Być moze maja tam jakiś wpływ na świat, ale jest on zapewne nie wielki i zwęża się do określonych dziedzin.[/quote]



Raczej do wszystkich dziedzin. Kilka korporacji, ktore mozna policzyc na palcach obu rak posiada kontrole nad calym przemyslem. Od kefiru przez leki i komputery do statkow kosmicznych.



[quote name='ADAX' post='96789' date='30 kwiecień 2012 - 00:56']Bardziej obawiałbym sie państ-mocarst. Popatrzy na Stany Zjednoczone, robią co chcą, pakują się gdzie chcą i ściagaja kasę jak chcą. Nikt ich nie ruszy bo maja najnowocześniejszą technologię i są zawsze o krok dalej. Śilniejszy dyktuje warunki. To takie powiększenie skali plemiennej hierarchii...[/quote]



Tylko kto rzadzi w Stanach Zjednoczonych? Na pewno nie masy.
Ostatnio zmieniony wt maja 01, 2012 9:45 am przez awtr, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”