Erich von Daniken - Czy się myliłem... Nowe wspomnienia z przyszłości [audiobook]

Książki (również w formie e-book'ów) które warto przeczytać i mieć
lakiszon
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pn mar 28, 2011 6:00 pm
Kontakt:

Erich von Daniken - Czy się myliłem... Nowe wspomnienia z przyszłości [audiobook]

Post autor: lakiszon »

Erich von Daniken - Czy się myliłem... Nowe wspomnienia z przyszłości







[ external image ]







Przed mniej więcej dwudziestu laty napisałem swoją pierwszą książkę. [...] Książkę przełożono na 28 języków, ukazała się w 36 krajach, na jej podstawie nakręcono film pod tym samym tytułem. Po jego emisji w telewizji amerykańskiej, w Nowym Świecie wybuchła epidemia "Dänikenitis" [...].



Pierwsze zdanie "Wspomnień z przyszłości" brzmiało: "Napisanie tej książki wymagało pewnej odwagi - przeczytanie jej wymaga odwagi nie mniejszej".



Jest to również mottem "Nowych wspomnień z przyszłości". Chciałbym jeszcze przekazać Państwu na drogę słowa Goethego: "Przeciwnicy sądzą, że nam zaprzeczają powtarzając swoje zdanie i nie zważając na nasze!".







http://darmoweebook.blogspot.com/2011/06/e...yliem-nowe.html
Jesli ma ktos jakies ksiazki dot. UFO do sprzedania to jestem zainteresowany,

jedynym warunkiem jest to iz pieniadze za pozycje wysylam po przez paypal.

oferty prosze kierowac na mail (poprosze tez zdjecia ksiazki,stan itd.)
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Erich von Daniken - Czy się myliłem... Nowe wspomnienia z przyszłości [audiobook]

Post autor: arek »

w wielu przypadkach się mylił np.skrzydlo kolibra z Nasca ogłosił parkingiem xD ,ale nie mylił sie w globalnej tezie : że kontakt z wyżej zorganizowana cywilizacją wpływa na kształt wierzeń gnostycznych.

Hipoteza cargo ,jest najlepiej udokumentowaną hipotezą powstawania wierzeń wśród pierwotnych cywilizacji ,pasuje do wszystkiego .

Krwawe obrzędy precolumbijskiej cywilizacji Ameryki Pd.nabieraja innego znaczenia jesli tylko przyjmiemy do wiadomosci ,że okaleczanie zwierzat ,jest wynikiem działalnosci Nieziemców i trwają od dłuższego czasu.

Zasiedlanie Ameryki nie zaczęło sie 16 tyś lat temu z północy a z okolic Ameryki Środkowej okolo 40 tys lat temu.Tak jak to można odczytac z artefaktów.

Musiała istniec wcześniejsza cywilizacja ogólnoświatowa ,świadczą o tym miedzy innymi podobieństwa kulturowe i występowanie zwierząt ,roślin np. najbliższym krewnym wielbłąda są lamy,guanaco z Ameryki Pd. podobnie z papugami.

Popatrzmy równiez na rosliny jadalne ,wszystkie psiankowate pochodza z Ameryki Pd.(ziemiory,pomidory,papryki) kukurydza ,stanowia w sumie podstawę diety współczesnego czlowieka.Zostaly przywiezione co prawda z nowej ziemi do Europy w 16 w. ale wyselekcjonowanie tych gatunków w warzywa przerastało możliwości cywilizacji epoki kamienia. To jest jak spadek po innej cywilizacji ,można dodac do tej listy też banany ,rozmnażane tylko wegetatywnie .

Do tego jeszcze należy dorzucic ,kamienne glowy z rysami afrykańskimi z dżungli amazońskiej czy Puma Punktu.

Dopiero teraz nabierają też nowego wymiaru eposy hinduskie , biblijny stary testament czy tora, inaczej tez spogląda sie przez pryzmat teorii cargo na ubrania i gesty magiczne wspólczesnych szamanów(kapłanów)

Po prostu jest tego za dużo ,przed Daenikenem nikt za bardzo nie chciał widziec takich polączeń.

Łatwiej jest dla naukowców akademickich rozdzielic cywilizacje , opisac je odrębnie ,a to czego nie wiemy wrzucic do worka z napisem miejscowa religia, lub zarzucac błedy innym inaczej myślącym, najlepszym przykladem jest obecnośc śladu tytoniu i koki w mumiach egipskich . Czy słynny hieroglif z helikopterem .

Na pewno w wielu miejscach mylił sie ,ale jego ogólna teza o zapoczatkowaniu naszej cywilizacji przez Nieziemców jest jak najbardziej prawdziwa.
Ostatnio zmieniony śr cze 15, 2011 9:29 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Erich von Daniken - Czy się myliłem... Nowe wspomnienia z przyszłości [audiobook]

Post autor: PASTOR »

Mial wiele racji, to madry czlowiek,ale za bardzo koloryzuje w 1995 bylem na sympozjum w Niemczech, jak chcecie to oddam jego ksiazke z autografem za darmo :D
[left][indent] [/indent][/left]
ODPOWIEDZ

Wróć do „KSIĄŻKI”