Siemka

Tu witamy nowych użytkowników, przełamujemy pierwsze lody - piszcie nie bójcie sie...
Thoriam
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: pn cze 27, 2011 7:01 pm
Kontakt:

Siemka

Post autor: Thoriam »

Witam wszystkich jestem Kamil naliczyłem już 18 wiosen (chyba że się w obliczeniach pomyliłem) i jestem z okolic Ostrołęki. Pasje: głównie fizyka, astronomia, zjawiska paranormalne, karate, koszykówka, trochę programuje ogólnie sporo tego. Liczę na jakieś zloty,spotkania, sympozja bo ogólnie wolę gadać niż pisać. A tak w ogóle z góry przepraszam modów bo czasem zamiast 'wszystkich' piszę 'wszytskich'



Pozdrowionka dla wszystkich Thoriam
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Siemka

Post autor: Rysiek23 »

Witam serdecznie :) Na wstępie drobna rada aby przed otworzeniem nowego tematu sprawdzić czy nie będzie się dublować z już istniejącym (opcja "szukaj" w menu po lewej). A poza tym cieszę się, że jesteś z nami i liczę na ciekawe posty :)
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Siemka

Post autor: Aylinn »

Jeżeli nie będziesz pisał jak PoKeMoN i nie będzieś używał słówek "słitaśny" itp. i wiesz jak korzystać z opcji autokorekty w swojej przeglądarce, to literówki zostaną ci wybaczone. ;)



Witam.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Thoriam
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: pn cze 27, 2011 7:01 pm
Kontakt:

Re: Siemka

Post autor: Thoriam »

$pOk0 się postaram nie pisać jak pokemon ;) i postaram się korzystać z szukajki
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Siemka

Post autor: Newsman »

Tak, czasami wiek nie idzie w parze z poziomem, ale tylko czasami. Nie mówie tu o naszym nowym użytkowniku, którego również witam, ale chce podkreślić, że czasami moi drodzy nie wiadomo co gorsze, czy pokemon czy wszystkowiedzący troll. To taka uwaga na dobry początek.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Siemka

Post autor: Arek 1973 »

Witam serdecznie i zapraszam do tematów
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Siemka

Post autor: arek »

Liczę na jakieś zloty,spotkania, sympozja bo ogólnie wolę gadać niż pisać.
tak naprawde to spotkania są nudne. Pamietam jedno ,przy stoliku dinozaury ufologii i rozmowa :

- slyszeliscie o ...

- tak sprawdzałem ,rozmawiałem ze świadkiem ,cos tam widział ,ale nie wie co

- a o tym kregu

- to podróba

pani kelnerka przyniosła kawe ,herbate

- o bardzo ładna pani

- jak ładnie kręci ..

- i jakie krągłosci na duże

I oczywiscie dyskusja potoczyła sie utartym szlakiem w całkiem ładnym kierunku :D

życzę wytrwalości ,bo tak naprawde jest stosunkowo mało przypadków które przyprawiaja o siwe włosy .Mieszkam w okolicach Olsztyna wiec byc może spotkamy sie podczas badań terenowych (oby).

Gdybyś znalazł informacje o kręgach w zbożu ,daj znac możliwe szybko .



Według chińskiego porzekadła :mądrośc przychodzi ze starością ,ale czasem starośc przychodzi sama
Ostatnio zmieniony wt cze 28, 2011 6:21 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Siemka

Post autor: PASTOR »

Witam nowego sympatyka forum i gorąco pozdrawiam.

Grzegorz
[left][indent] [/indent][/left]
Thoriam
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: pn cze 27, 2011 7:01 pm
Kontakt:

Re: Siemka

Post autor: Thoriam »

[quote name='arek' post='86098' date='28 czerwiec 2011 - 10:21']I oczywiscie dyskusja potoczyła sie utartym szlakiem w całkiem ładnym kierunku[/quote]

Ja wiem jak to mniej więcej wygląda. Zorganizowałem "piknik astronomiczny" żeby zachęcić znajomych do astronomii. Skończyło się na tym żeby kumple chcieli oglądać sąsiadki przez mój teleskop ;). Niestety żadnej w pobliżu nie było. Ale przecież nie o to chodzi. Fajnie by było poznać ludzi którzy mają podobne zainteresowania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POWITALNIA”