Istoty magiczne a UFO

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Istoty magiczne a UFO

Post autor: Andrzej 58 »

A może tak-nole to zwykłe urządzenia działające o prawa fizyki.Ich załogi to zwykli ludzie .Stosują techniczne środki do odziaływania na postrzeganie nieświadomych ludzi w celu utrzymania ich w błednym postrzeganiu rzeczywistości.W takiej sytuacji łatwo o interpretację religijną.Przeanalizuj Mandarin zamieszczony przez ciebie materiał z tego punktu widzenia.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Istoty magiczne a UFO

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='mandarin' post='86228' date='30 czerwiec 2011 - 20:56']Jesteście z Infry a piszecie rzeczy jak byście nie znali tego co sie działo na Ranczu Skinwalkera - a tam właśnie ta inteligencja ubierała sie w różne maski, tak samo jak to zrobiła w Emilcinie.[/quote]



Drobna uwaga: forumowicze nie są "z infry". Proszę zrozumieć istotę forum, gdzie każdy może się wypowiedzieć. Za "infrę" proszę brać tylko administratorów.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Istoty magiczne a UFO

Post autor: danut »

Pantanal ale z drugiej strony-dlaczego ktoś ma być uznany za chory umysł, jeśli właśnie tą droga poszukuje prawdy? Według mnie podano tu wiele trafnych spostrzeżeń, dlaczego je pomijać, uznawać za zabobonne?? Ja nie siedzę w tematach o UFO- nie interesują mnie, ale dużo jak wykazałam w swoim temacie bardziej niewiarygodne są np. teoria Andrzeja 58- co to mają kierować nami jakimiś ziemskimi sposobami technicznymi i wpływać na nasze widzenia..Każdy ma prawo wyrazić swoje opinie, swoje zdanie.Tak myślę..
Ostatnio zmieniony czw cze 30, 2011 7:23 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Istoty magiczne a UFO

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Fallen' post='86235' date='30 czerwiec 2011 - 21:22']Kim Ty "Pantalon" jesteś? Lub też, za kogóż Ty się uważasz "Pantalon" ? Jak widzę, potrafisz tylko napiasć o kimś że jest idiotą. Pokaż swoją wiedzę, pokaż co wiesz.[/quote]


DYSKUSJA MA DOTYCZYĆ TEMATU NIE OSOBY OSTRZEGAM WSZYSTKICH ZA ŁAMANIE REGULAMINU GROZI OSTRZEŻENIE A PÓŹNIEJ BAN.JEŚLI KTOŚ JESZCZE RAZ TO ZROBI TO POŻAŁUJE !!!!!!!!
Ostatnio zmieniony czw cze 30, 2011 7:29 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Istoty magiczne a UFO

Post autor: kropka »

Tak czy siak MANDARINjak widzę wsadził kij w mrowisko...

Dobrze, dobrze Mandarin.. pomieszaj trochę i niech Ci co już wszystko wiedzą na temat UFO pomyślą chwilę ,, a może jest inaczej niż do tej pory myślałem?"

Nie wiem czym jest UFO... MIMO ,ŻE WIDZIAŁAM NA WŁASNE OCZY

Teorię przedstawioną przez Mandarina też rozpatrywałam... brałam pod uwagę... i nie zamknęłam tych rozważań na klucz w szufladzie z napisem ,,wyjaśnione"... bo nie wyjaśnione. Brawo Mandarin za odwagę rozpatrywania tego tematu UFO Z INNEJ STRONY. Czytałam twoje komentarze na FN i wiem ile Ci tam doładowli kopniaków. Mimo wszystko nie płyniesz z prądem jak większość. Brawo! Podziwiam CIĘ i pozdro od kropki

Nie bierz do głowy( orły latają samotnie)
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Istoty magiczne a UFO

Post autor: danut »

Czemu o mnie i o UFO.. :)? Sama przyznałam nie interesuje się tym, sama się dziwie dlaczego wszędzie się wtyka i łaczy ten temat ze wszystkim co się da..Ja zwróciłam tu uwagę na doświadczenia ludzi i pewne uwagi, które sie przemilcza a jednak istnieją i doświadczyłam na własnej skórze, a jesli sa podobieństwa w relacjach ludzi przy spotkaniach z UFO- czego ja nie wiem, a dowiaduje się to uznaje, że warto zwrócic na to tez uwagę..
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Istoty magiczne a UFO

Post autor: kropka »

Doprawdy PANTANALU...

Przez wiele lat ten temat mnie interesował i wyobraź sobie chłopie zarozumiały,że znajdowałam czas na czytanie na powyższe tematy między smażeniem kotletow a podcieraniem dupek moich dzieci. Jak się nie dało w dzień to czytałam po nocach.. często wydając duże sumy choć bogata nigdy nie byłam.. w tamtych czasach internetu nie było

Nie jedna gospodyni domowamogłaby Cię mój drogi nauczyć wiele... głównie chodzi o pokorę w Twoim przypadku. Sama widziałam ... doświadczyłam... czytałam... ale nie powiem Ci mój drogi pantanalu czym to jest... No zobacz jaki jesteś wielki! Bo Ty już WIESZ! gratuluje!
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Istoty magiczne a UFO

Post autor: Katarzyna_1 »

Prawdziwy kosmita to jeździ wozem drabiniastym marki diabolo, a nie prawdziwy to wozem drab ]:-> iniastym na sianie.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Zablokowany

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”