Egzorcyzmy świeckie

Trójkąt bermudzki, fenomeny przyrody
WALDECZEK
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: ndz cze 19, 2011 1:20 pm
Kontakt:

Re: Egzorcyzmy świeckie

Post autor: WALDECZEK »

Jestem osobą religijną, ale to nie ma nic do rzeczy. Moim narzędziem jest wahadełko i tylko ono. Wahadełko, a właściwie moja podświadomość nawiązuje kontakt z osobą oczyszczaną i jej nadświadomością. To umożliwia mi usunięcie niepożądanych energii, które mają negatywny wpływ na taką osobę. Ja jestem praktykiem i interesuje mnie to czy działam skutecznie, a na jakiej zasadzie to już mnie raczej mało zajmowało do tej pory. Teraz jak drążysz ten wątek Pantanalu, to sam się zaczynam zastanawiać jak to działa. Wyjaśnienie tego mogło by być bardzo ciekawe, chociaż pracochłonne i czasochłonne. Według mnie można by coś takiego zrobić, osoba poddana oczyszczeniu jest podłączona do jakiejś aparatury pomiarowej na chwilę przed oczyszczeniem i po np. godzinie odłączona od tej aparatury. Takich badań, żeby uzyskać jakieś miarodajne wyniki trzeba by trochę zrobić. NIestety nie mam takich możliwości. Na temat Wandy Prątnickiej nie mam wiadomości, to nie mogę nic napisać. Jak już pisałem wcześniej jest to praca po pracy, więc z tego tytułu nie czerpię żadnych profitów.
WALDECZEK
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: ndz cze 19, 2011 1:20 pm
Kontakt:

Re: Egzorcyzmy świeckie

Post autor: WALDECZEK »

Generalnie przyjęło się określenie :" kogoś opętał demon", ale to jest tylko przenośnia. Szansa na spotkanie demona jest bardzo znikoma. To co na codzień spotykamy to duchy, zwykle negatywne. W mojej praktyce najsilniejszego ducha spotkałem o sile -18. [Bill Finch w książce "Wahadełko i opętanie" stworzył narzędzie pomiaru do oceny osobowości. Osobowość może być żyjącą osobą lub duchem przywiązanym do ziemi. Duch może być duchem zaborczym. Gdy egzorcysta zidentyfikuje typ i siłę zaborczych duchów, może być bardziej skuteczny poprzez zróżnicowanie swego podejścia przy egzorcyzmowaniu. Na skali od - 30 do + 30 analizuję, używając wahadełka osobę lub byt przywiązany do ziemi w sposób następujący: 0. - Umysł neutralny lub zrównoważony. Jest to najbardziej pożądany stan. Występuje u większości ludzi. -5. - Mało troszczy się o innych, nieuczciwy. Taka osoba byłaby doskonałym sprzedawcą używanych samochodów lub politykiem. -10. - Przeważnie nieszczery, taką osobę można uplasować między wykroczeniem, a przestępstwem : zwykle może być kieszonkowcem lub podobnym złodziejaszkiem. -15. - Charakteryzuje się skłonnością do kradzieży samochodów, rabunków itp. Może bić żonę i dzieci bez powodu. -20. - Niebezpieczny kryminalista. Popełni morderstwo pod wpływem prowokacji lub w stanie zagrożenia. -25. - Wysoce niebezpieczny. Zabije przy najmniejszej prowokacji lub bez przyczyny. -30. - Wielokrotny morderca. Zabije dla samej przyjemności, bez przyczyny. Teraz dla odmiany grupa bytów pozytywnych: +5. - Ma szerokie horyzonty, jest stabilny, może być wysoko kwalifikowanym nauczycielem lub doradcą. +10. - Człowiek o wielkiej wiedzy i skłonności do głębokich metafizycznych rozważań. Często o przymiotach mistyka. +15. - Zatwardziały w przekonaniach i poglądach, typowy kaznodzieja. +20. - Osoba nietolerancyjna, nieugięta w wierności swoim ideom. Szukać tutaj należy kapłana zdecydowanego reformować wiernych. +25. - Osoba niezłomnych poglądów, nieustępliwa i nie przebaczająca. " Wieszający sędzia". +30 - Fanatyk, zwolennik krucjaty, gotów mordować " w imię Boże". Powyższy podział nie oznacza, że osoba z wynikiem na przykład -15 będzie bić żonę lub popełni przestępstwo. Oznacza jedynie, że mogłaby się w ten sposób zachować pod presją okoliczności ]. [ ] cytat z książki już podawanej "EGZORCYZMY...". Przytoczyłem tutaj te dwie tabelki aby wykazać, że nie zajmuję się demonami tylko duchami (przeważnie negatywnymi). Nie widzę dla siebie żadnej konkurencji, bo jak pisałem wcześniej nie robię tego dla kasy, nie ogłaszam się w żadnych gazetach, ani w internecie. Używanie wahadełka nie ma nic wspólnego z hipnozą. Na jakiej zasadzie działa wahadełko opisała leya w Fatimie inaczej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA”