Nautilki

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
Awatar użytkownika
revolt
Infrańczyk
Posty: 112
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:00 am
Kontakt:

Re: Nautilki

Post autor: revolt »

[quote name='arek' post='86593' date='06 lipiec 2011 - 22:52']Ex peryment sie powiódł !!! tylko nie został nagrany bo wysiadł monitoring . :Cool:[/quote]



A że NOLe często powodują zakłócenia pracy urządzeń elektrycznych (jak każdy badacz wie), jest to niezbity dowód na prawdziwość znaleziska. No. :Cool:



Tak swoją drogą nie zdążyłem przeprosić japońskiej wody. Myślę, że się nie obrazi jeżeli zrobię to dziś. Dobrze, że można uczynić to uniwersalnym językiem miłości, bo japońskiego nie znam.
"Badzcie sceptykami... ale miejcie tez otwarte umysly"



"...nasza Polsko mała - Idź pod prąd !"
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Nautilki

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='revolt' post='86598' date='06 lipiec 2011 - 22:13']Tak swoją drogą nie zdążyłem przeprosić japońskiej wody. Myślę, że się nie obrazi jeżeli zrobię to dziś. Dobrze, że można uczynić to uniwersalnym językiem miłości, bo japońskiego nie znam.[/quote]



Można śmiało, ja też miałem poślizg ;)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Nautilki

Post autor: Arek 1973 »

To ja się też przyłączam do spotkania i przepraszania, może przy tym zaraz jakąś "wodę ognistą :Cool: " łykniemy?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Nautilki

Post autor: Zbyszek »

A dlaczego nie kochać się z woda, dobry sposób na poprawę własnej kondycji i wody. Ostatnio kaszlałem ze 2 miesiące i pokochałem się raz wieczorkiem z płucami i wycisnąłem z nich mazidło. Nie spodziewałem się takiego efektu. Do rana kaszel mi się zredukował do 70 %. Jeszcze to 30, ale jak mi przeszło 70 to już mi się więcej nie chciało.

Szkoda, ze tak się naśmiewacie ze wszystkiego co w łapy wpadnie, gdyż nie chce się pisać w temacie
Ostatnio zmieniony czw lip 07, 2011 8:15 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Nautilki

Post autor: arek »

Zima porobie doswiadczenia z wodą .ta dobra i tą złą ,jak nakrzycze na nia i zbluzgam ,i jak podejde z czułoscią .Musze poczekac do zimy bo nie mam takiej dużej lodówki .Nie jestem pewny czy woda nie jest nośnikiem kroniki Akaszy .Jakiejs zbiorowej pamieci ,coś jak atman .

Jesli chodzi o wysmiewanie sie z tematów ,nie temat jest smieszny tylko jego bezsensowna interpretacja lub nadinterpretacja.

I zawsze dobrze działaja okłady,i zawsze skutecznie leczą wszelkie przypadłości ]:->
Ostatnio zmieniony czw lip 07, 2011 12:27 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Nautilki

Post autor: arek »

Jego dotychczasowe życie pelne konfliktów ,przerwanie nauki z życia ,na pewno bedzie klopotem w nastepnym .Takie sa zasady reinkarnacji .Przyzwyczajenia z poprzedniego życia rzutują na obecne .W sumie raczej wewnetrzna ocena własnego życia .Niemniej taka ucieczka niewiele pomaga .By osiagnac nirwanę potrzeba spokojnego odejścia ,(chyba że włączy sie CD i zajara ).
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Nautilki

Post autor: Newsman »

Jak rozpoznać demona po zapachu - czyli nagłówek z Nauta:



[ external image ]



A teraz pytanie: Jaki zapach świadczy o tym, że miejsce jest nawiedzone?
Ostatnio zmieniony sob kwie 14, 2012 6:43 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Nautilki

Post autor: Katarzyna_1 »

Gdzieś widziałam reklamę mierników obecności duchów. Powinny być zainstalowane w koszarach, z uwagi na ciężkostrawne i byle jakie jedzenie podawane żołnierzom, np. grochówka ]:->
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Nautilki

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Szkoda bo Nautilus z roku na rok traci image.Może to spowodowane jest pracą Pana prezesa w newsowej telewizji?Przykro się robi , że ten internetowy PARANORMALNY tabloid mógł by być czymś więcej niż jedną z wielu stron w internecie.Może więcej otwartości na nowych członków mniej zamknięcia jak w ,,sekcie" spowodowało by powrót do ,,złotych lat". Szkoda , że zapominają , iż czytają ich także poważni ludzie którzy po pewnej dawce serwowanych bredni mają dosyć.
Ostatnio zmieniony pn wrz 05, 2011 3:58 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Nautilki

Post autor: arek »

Myślę ,że mają swoich fanów .A nazwa "strona o zjawiskach niewyjaśnionych" jest w sumie zobowiązaniem do ich niewyjaśnienia . Maja swój image ,są rozpoznawalni ,co jakiś czas pojawiają się dużym samochodem wypełnionym sprzętem, na pewno prowadzą tajne badania bo raczej wyników pracy całej maszynerii ciężko się doszukać.Pewnie tak duzo mają zgłoszeń że nie są w stanie nadążyć z publikacją .Ech .Może zbadają ten szpital w Kutnie. Jak na razie największe ich hity to Zdany i Emilicin .

Zdany zrobił im Nowicki ,przebadał poświęcił dużo czasu i kasy ,dostali czyste wyniki prac. Emilicin zrobił Blania a po tych 30 latach jest tylko komiks ,Wieźli kamień i nie dowieźli.(w okrągłą rocznice zdarzeń miał byc jakis heppening .ale samochód sie zepsuł .Kamień 3 lata później odnalazł Mizera w stawku . To jakis kabaret.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”