Nautilki

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Nautilki

Post autor: arek »

Ostatnio zauważyłem z rozbawieniem, że portal www.emilcin.com sprawia mi ogromną radość. Prawdę mówiąc nawet nie przypuszczałem, że aż tak bardzo
- fragment dziennika pokładowego

Widac podejście do tematu . ]:->

Oczywiście mozna zarzucic temu tematowi ,że ktoś tam wejdzie i poczyta ,ale z drugiej strony ktoś tu wejdzie i zrozumie dlaczego tam to przeczytał :NotDoneCare: (I taka jest moja intencja).
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Nautilki

Post autor: arek »

Zdjęcia UFO ze Zdanów robią oszałamiającą karierę na świecie. Trafiają do książek o zjawisku UFO w tak odległych miejscach jak Japonia czy Haiti. Powoli stają się światową klasyką.
i pewnie dzieci w tych krajach ucza sie wymawiac słowo "Zdany"

wpis z dzisiaj :D :D xD :Cry: :Cry: xD
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Nautilki

Post autor: arek »

a to to o czym wspominał Pantanal:
To zdjęcie będzie potrzebne w odpowiednim czasie. Czas ten to okres, w którym aparatura zgromadzona w Wylatowie będzie nasłuchiwać sygnałów z kierunku, które wskazane jest na zdjęciu. Czytelnicy, którzy chcą wziąć udział w eksperymencie proszeni są o wydrukowanie tego zdjęcia lub wyświetlenie na ekranie monitora dokładnie we wtorek 5 lipca o godzinie 21.00.



Każdy uczestnik eksperymentu będzie miał za zadanie koncentrowanie się na zdjęciu i miejscu, które ono przedstawia, w ten sposób, aby poprosić przyjaźnie nastawione cywilizacje o pojawienie się dzisiejszej nocy w tym miejscu i zamanifestowanie swojej obecności. Najlepiej, aby koncentracja ta trwała około 10 minut, ale może być krótsza. Chcielibyśmy wiedzieć ilu uczestników brało udział w tym eksperymencie, dlatego prosimy o przesłanie krótkiej informacji.
:AlienGreen: :AlienGreen: :AlienGreen: :AlienGreen: :AlienGreen: :AlienGreen:

Bardzo lubie wszelkie experymenty ,przeprowadzałem tez jeden telepatyczny .Ale wzywanie obcej cywilizacji :AlienGreen: :Cool:
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Nautilki

Post autor: Rysiek23 »

Chyba w temacie o piktogramach Pantanal wspomniał o tym ekscentrycznym eksperymencie. Prawdę mówiąc szczęka mi opadła. Tak czy inaczej czekamy jutro na zdjęcia nowych wspaniałych formacji przywołanych przez czytelników FN wpatrujących się w monitory... ehh
Awatar użytkownika
revolt
Infrańczyk
Posty: 112
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:00 am
Kontakt:

Re: Nautilki

Post autor: revolt »

[quote name='RysiekINFRA' post='86546' date='05 lipiec 2011 - 19:54']Chyba w temacie o piktogramach Pantanal wspomniał o tym ekscentrycznym eksperymencie. Prawdę mówiąc szczęka mi opadła. Tak czy inaczej czekamy jutro na zdjęcia nowych wspaniałych formacji przywołanych przez czytelników FN wpatrujących się w monitory... ehh[/quote]



Dobra, dobra Rysiu... wszyscy wiemy, że wydrukowany obrazek wisi już na ścianie:>:P



(przepraszam za OT, nie mogłem się powstrzymać)

:)
"Badzcie sceptykami... ale miejcie tez otwarte umysly"



"...nasza Polsko mała - Idź pod prąd !"
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Nautilki

Post autor: arek »

Autor teorii o przebieguniowaniu Ziemi w 2012 Patryk Geryl w przysłanej do FN korespondencji radzi, aby traktować serio info o Armagedonie..
i co wówczas trzeba zrobic? :Cry: ?

dobra a jak nie bedzie nic w 2012 i wszyscy powitamy 2013 w szampanskim nastroju to gosc odda pieniądze które wykorzystal na badania ? :Cool:

Końcem świata Majów było zniszczenie ich państwa przez Corteza i spółke ,to zdziesiatkowało populacje indian i zniszczyło calą ich kulture ,świat .Nie przewidzieli tego ?

Dopóki stalowe jadro Ziemi kręci sie bedziemy mieli pole magnetyczne ,nawet jesli sie przesunie ,to i tak nic katastrofalnego nie zajdzie .
Ostatnio zmieniony śr lip 06, 2011 8:30 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
revolt
Infrańczyk
Posty: 112
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:00 am
Kontakt:

Re: Nautilki

Post autor: revolt »

[quote name='Pantanal' post='86574' date='06 lipiec 2011 - 12:47']I nie wiecie, czy super-Robertowi udał się wywołać kosmitów przez wpatrywanie się w obrazek?[/quote]





Piktogram jest w fazie wydeptywania:D Zapewne będzie na dniach.



A tak na serio. Nautilus nie przyznaje się do błędów i wpadek.Albo oznajmią, że piktogramu nie ma, ale mają zdjęcia kul nad polami, albo przemilczą temat;)
"Badzcie sceptykami... ale miejcie tez otwarte umysly"



"...nasza Polsko mała - Idź pod prąd !"
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Nautilki

Post autor: Scoobany »

Ej kurna, czemu się śmiejecie z FN. Nie pamiętacie już słynnej "wody z fukushimy" kozaki? http://www.paranormalne.eu/forum/index.php?showtopic=6752
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Nautilki

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Śmiać się jeszcze czy płakać, że F Nautilus sprzedaje nam bajki równie ciężkie co narkotyki. :Angry:



Tekst z FN:

Uwaga, informacja dla czytelników stron FN prosto od Patryka Geryla, światowego numeru jeden w sprawie roku 2012! Zadaliśmy Patrykowi proste pytanie: czy po latach wierzysz nadal w Armagedon roku 2012? Oto, co odpowiedział: Jestem przekonany, że 2012 = koniec świata. Raporty NASA to potwierdzają. Budujemy schrony.
Ostatnio zmieniony śr lip 06, 2011 5:04 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Nautilki

Post autor: arek »

Ex peryment sie powiódł !!! tylko nie został nagrany bo wysiadł monitoring . :Cool:

No nie wiem ,może kiedys porozmawiam z Czarnetzkim na żywo ,nie zapomne sie zapytac o to .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”