Zdrastwujtie

Tu witamy nowych użytkowników, przełamujemy pierwsze lody - piszcie nie bójcie sie...
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Zdrastwujtie

Post autor: Aylinn »

Zawsze mnie zastanawiało jak wierzący tłumaczą sobie istnienie zwierząt, w tym dinozaurów, przed człowiekiem skoro to ponoć my byliśmy pierwsi, i to już w wersji homo sapiens sapiens.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Zdrastwujtie

Post autor: Arek 1973 »

Witaj Mandarin.

Proponuję Tobie udać się na spikerię, w pokojach tematycznych znajdziesz bardzo dużo ludzi o takich samych upodobaniach, na pewno będzie ci tam łatwiej nawiązać znajomości
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Zdrastwujtie

Post autor: arek »

Alyna ,wytłumaczenie jest bardzo proste ,Bóg nie stworzył dinozaurów ,one nie istniały naprawde ,to diabeł stworzył kamienie wygladajace jak kosci prehistorycznych stworów na pokuszenie naukowcow watpiacych ,by odwrócili się od wiary tej jednej i niepodważalnej, ]:-> ]:-> ]:->

Ewolucja to mżonka zobacz że wszystkie psy są jednakowe (bo na papierze "pies" to pies ) :NotDoneCare:

Mandarynka zawsze poprawia mi humor o poranku. :D

Mandarin mam takie pytanie ,troche wstydliwe ale mam nadzieje ,że poważnie podejdziesz do tematu : czy jesteś obrzezany ,tak przeciez nakazuje Biblia ,a wiec Święte przymierze Boga z człowiekiem .Jeśli nie to dlaczego ,czy planujesz to zrobic ?.Jezus był .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Zdrastwujtie

Post autor: Newsman »

Powiem krótko, ale zauważalnie:



Dość pobłażania. Mandarin, jeśli nie zaczniesz mówić do rzeczy i nie przestaniesz nawracać użytkowników i spamować swoimi mądrościami w każdym temacie, do jutra zostaniesz usunięty z forum. I tak szans miałeś aż za dużo.
Ostatnio zmieniony wt lip 05, 2011 6:52 am przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
revolt
Infrańczyk
Posty: 112
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:00 am
Kontakt:

Re: Zdrastwujtie

Post autor: revolt »

Poniższe stwierdzenia NIE ZNACZĄ, że przyznaję rację mandarinowi. Nie łączyłbym też jego poglądów z katolicyzmem.



[quote name='Alyna' post='86520' date='05 lipiec 2011 - 00:39']A tak serio, to po co mam tłumaczyć coś bogiem, którego nie idzie wytłumaczyć skoro mogę wszystko wytłumaczyć naukowo. No, ale jak prawi ksiądz Natanek.[/quote]

Oj Alyna... nauka nie radzi sobie na wielu polach, przykładowo: nikt nie wie jak wytłumaczyć siłę grawitacji... takich przykładów jest masa. Także naukowo można wytłumaczyć co najwyżej NIEKTÓRE rzeczy.



[quote name='arek' post='86520' date='05 lipiec 2011 - 00:39']Alyna ,wytłumaczenie jest bardzo proste ,Bóg nie stworzył dinozaurów ,one nie istniały naprawde ,to diabeł stworzył kamienie wygladajace jak kosci prehistorycznych stworów na pokuszenie naukowcow watpiacych ,by odwrócili się od wiary tej jednej i niepodważalnej,[/quote]

Ależ wytłumaczenie jest prostsze: kościół nie odrzuca ewolucjonizmu;)





Swoją drogą ewolucjonizm jest teorią z licznymi niedoskonałościami, ale najlepszą jaką znamy;)
"Badzcie sceptykami... ale miejcie tez otwarte umysly"



"...nasza Polsko mała - Idź pod prąd !"
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Zdrastwujtie

Post autor: Aylinn »

Ja wiem, że nauka nie radzi sobie w wielu dziedzinach, ale nie tłumaczę sobie tego bogiem tylko brakiem możliwości na dzień dzisiejszy. Zresztą, ja jestem ateistką i całe to wierzenie w jakąś siłę nad nami jest dla mnie trochę dziwne, ale dzięki revolt za wyjaśnienie. :)
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POWITALNIA”