Dziwne UFO nad Baranówką

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Dziwne UFO nad Baranówką

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]6 czerwca 2011 r., mieszkanka rzeszowskiego osiedla Baranówka, podczas spaceru z psem, zauważyła w odległości stukilkunastu metrów owalne UFO o ciemnej barwie, w którym odbijały się promienie zachodzącego słońca. Pośrodku obiektu znajdowało się punktowe, zmieniające położenie światło. Po kilkudziesięciu sekundach skrył się za drzewami. Co intrygujące, z tyłu za główną świadek znajdowała się inna spacerowiczka, która jednak nie widziała tego zjawiska. Co z innymi mieszkańcami Baranówki?



WIĘCEJ w SERWISIE INFRA



oraz



NA STRONIE AUTORA



Relacja świadka:



<iframe width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/ZAGfP60kqXQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Dziwne UFO nad Baranówką

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Świetna robota oby tak dalej. :Cool:
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Dziwne UFO nad Baranówką

Post autor: arek »

Ja zwróciłem uwagę na to ,że pani nie zrobila zdjęc .Nie pomyślała by zrobic a na pytanie dlaczego ? a pewnie i tak by nie wyszło .A zwróciłem dlatego ,że podczas mojej obserwacji też nie zrobiłem zdjęc ,też bo pewnie by nie wyszło, zbyt słaby aparat i bedą na pewno inne okazje.

To oznacza interreakcje obserwator - obiekt obiekt - obserwator.
Ostatnio zmieniony wt lip 05, 2011 6:36 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwne UFO nad Baranówką

Post autor: azor »

Bardzo możliwe pamiętam moją dzienną obserwację 26 maja 2006 roku miałem w ręce aparat ponieważ robiłem fotki ciekawych chmury gdy wzrok odwróciłem w dali zobaczyłem sporej wielkości coś jak klasyczny dysk mknący bardzo szybko nad polami od ZM zamiast pstrykać od razu fotki nie dowierzałem co widzę ocknąłem się po 5 sek i zacząłem pstrykać, ale obiekt był dalej mam dwa zdjęcie tego ''dysku'' w jakości niestety 5 Mp.



Świadek z Baranowki sugeruje jednak, że ta dziewczyna raczej nie widziała obiektu ponieważ nie patrzyła cały czas ale jednak mnie to zastanawia ? Bedąc podczas wizji CE-1 odwiedziłem miejsce obserwacji BOL z 1983 roku kobieta obserwowała około 4 m kule 400 m od jej okna odnalazłem to miejsce i co ciekawe kula musiała tkwić obok słupa z linią wysokiego napięcia obserwacja trwała godzinę. Było to też na Baranówce zauważcie dużą ilość linii energetycznych w miejscu obserwacji ;)



http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-07/8d739b7a/bol 1.jpg.html



http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-07/ee142bbc/bol 2.jpg.html



W linii prostej było to 1 km od tego CE-1 z 6 czerwca
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Dziwne UFO nad Baranówką

Post autor: Arek 1973 »

Relacja potwierdza inne obserwacje że te pojazdy potrafią się nagle pojawiać i nagle zrobić się niewidocznym. W filmikach o wojsku i ufo mówiono o przypadku gdzie obiekt dużych rozmiarów był na radarze ale wysłany patrol nie mógł tego potwierdzić naocznie.



Myślę Azor że w tym przypadku można śmiało wykluczyć technologie wojskowe.

Być może uda ci się jeszcze dostać do innych świadków.

powodzenia
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwne UFO nad Baranówką

Post autor: azor »

Gdyby to widziało masę osób a tak nie było wówczas można nawet teoretyzować o technologiach WP, NATO itd. Niestety ta obserwacja była naprawdę nietypowa i nie mogę twierdzić że świadek kłamała ponieważ ona sama jest sceptyczna co od UFO mimo że je ''obserwowała'' ;)



Pojawiły sie od mieszkańców Rzeszowa sugestie a to model bo oni w tej okolicy testują itp. ale niestety nic nie wskazuje że był to model czy sterowiec ponieważ TV informowałaby o tym fakcie Rzeszowska czy krajowa...



Tutaj mam swoją ''teorie'' dość mało popularną wśród krajowych a nawet zachodnich badaczy - może się myle nie wiem - zwyczajnie zdaje pytania ?
Preissenberg
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: czw paź 21, 2010 3:35 pm
Kontakt:

Re: Dziwne UFO nad Baranówką

Post autor: Preissenberg »

Mam parę pomysłów, co do takiej okoliczności, zjawiska.



Być może była to zaszczepiona w umysł projekcja, lecz wg. mojej teorii połączonej z informacją z przekazów Kasjopean na temat postrzegania subiektywnego/rzeczywistości subiektywnej i postrzegania obiektywnego/rzeczywistości obiektywnej; tj. chodzi o to, że każdy generuje swoją wersję rzeczywistości z wersjami wszystkiego (istot i obiektów materialnych) różnymi od wersji każdej innej rzeczywistości. Te wersje są tworzone przez świadomość, wypływają z niej - z jaźni każdej istoty od poziomu cząsteczki poprzez istoty samoświadome do poziomu inteligentnej energii. Idąc dalej, można tę teorię połączyć z pomysłem iż jakieś istoty wszczepiły projekcję w emitowaną wersję rzeczywistości tego świadka UFO. Dlatego obiekt był widziany tylko dla jednej, konkretnej osoby.

Inny pomysł, który zgodny z tym, co jest zawarte wśród zapisków kontaktów Billego Meiera z Plejadianami to to, że Obcy mogli dać się zobaczyć tylko tej jednej osobie. Jak powiedzieli Billemu Meierowi Plejadianie - oni mogą dać się zobaczyć temu, kogo wybiorą i wiedzą, kiedy się ich widzi, a kiedy nie. To za sprawą ich zaawansowanej technologii, która oddziałuje mentalnie i telepatycznie na obserwatorów, wybranych ludzi lub każdego w pobliżu.
Ostatnio zmieniony śr lip 06, 2011 10:10 pm przez Preissenberg, łącznie zmieniany 1 raz.
Twoja wiedza kończy się tam, gdzie zaczyna się twój strach.
Preissenberg
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: czw paź 21, 2010 3:35 pm
Kontakt:

Re: Dziwne UFO nad Baranówką

Post autor: Preissenberg »

[quote name='Pantanal' post='86630' date='07 lipiec 2011 - 13:38']Już sam fakt, że przybysze ci przedstawiają ziemską nazwę gwiazdy, z której sąsiedztwa przybywają jest wielce podejrzane i śmieszne.[/quote]

Inaczej sformułuj zdanie albo odwołaj się do konkretnego przykładu, bo nie wiem o co ci chodzi.



Chyba nie jesteś tu na forum, po to aby przekonywać innych (i mnie) do swojej prawdy - swojego osądu. Bo ja nie.
Ostatnio zmieniony czw lip 07, 2011 2:46 pm przez Preissenberg, łącznie zmieniany 1 raz.
Twoja wiedza kończy się tam, gdzie zaczyna się twój strach.
Preissenberg
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: czw paź 21, 2010 3:35 pm
Kontakt:

Re: Dziwne UFO nad Baranówką

Post autor: Preissenberg »

Nie, nie, źle mnie zrozumiałeś.



Oczywiście buduję sobie teorie o UFO w oparciu o zdrowie buraczków w ogródku i pogodę, nastrój itp... Nie wierzysz?
Ostatnio zmieniony czw lip 07, 2011 7:50 pm przez Preissenberg, łącznie zmieniany 1 raz.
Twoja wiedza kończy się tam, gdzie zaczyna się twój strach.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Dziwne UFO nad Baranówką

Post autor: Arek 1973 »

Zastanawia mnie, dlaczego ludzie nadal im wierzą. Już sam fakt, że przybysze ci przedstawiają ziemską nazwę gwiazdy, z której sąsiedztwa przybywają jest wielce podejrzane i śmieszne.
Wiesz Pantanalu, mnie się wydaje że ludzie takim coraz mnie wierzą. Ta wielka fala miała miejsce w latach 70-tych i początek 80-tych... hahhha teraz nawet Projekt Cheops wyrzucił ze swojej strony linka do forum haha, myszkowałem tam przez 3 godziny bo pamiątam że nie tylko forum było częścią PCH ale nawet te "grube ryby" zabierały głos na forum.

Prawda jest taka że ludziska na forum przestały wierzyć co enki pier......doli i z czasem zaczęli głośno krytykować to wszystko, a w zamian PCH usunęli link do forum.

Kontaktowcy są tak mało wiarygodni jak politycy, jedynie jak nie podawają dat (co i kiedy) można im jeszcze w miarę wierzyć
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”