Wolf Messing

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Wolf Messing

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]W 1899 roku w Górze Kalwarii przyszedł na świat Wolf Messing – jedna z najbardziej niezwykłych postaci XX wieku. Był on obdarzony niezwykłymi zdolnościami, takimi jak jasnowidzenie, telepatia czy czytanie ludzkich myśli. Z ich powodu stał się celem zainteresowanie ludzi, przed którymi występował, naukowców, jak i władz Związku Radzieckiego, do którego uciekł z terenów okupowanej przez Niemców Polski.



WIĘCEJ W SERWISIE INFRA
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Wolf Messing

Post autor: Katarzyna_1 »

Jak dodatkowo doczytałam, to po wyemitowaniu serialu „Wolf Messing – widzący poprzez czas” miliony ludzi w Rosji wierzy w nadprzyrodzone zdolności Wolfa Messinga. Zapewne także za sprawą fatalistycznych zdarzeń (choroby twórców serialu, wypadki , śmierć 28 letniego aktora odtwórcy głównej roli, itd..), które miały miejsce w trakcie kręcenia zdjęć, a także tuż po ich zakończeniu. Zdaję się, ze Wolf Messing przyćmił samego Kaszpirowskiego i jeszcze długo będzie legendą, skoro sam vice ambasador Rosji udał się w tym tygodniu do Góry Kalwarii, aby zobaczyć miejsce urodzin i dom w którym mieszkał magik. Na pewno media rosyjskie też o tej wycieczce ambasadora doniosą. Ale ludziska będą spekulować.., że może jakieś tajne dokumenty znaleziono?, a może to był nie rozpoznany Mesjasz itd.. Różnych teorii będzie bez liku.

A swoją drogą to ciekawe ile w tej legendzie jest prawdy? Hipnotyzerem na pewno był, ale skąd czerpał w tamtych czasach tę „magiczną wiedzę”? Moim zdaniem nie tylko z dostępnych opracowań naukowych n.t. hipnozy? Może z kabały czegoś się dowiedział :Devil: ? Zdolna juha.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Wolf Messing

Post autor: Katarzyna_1 »

Pantanalu, wiem, ale już nie chciałam o "Mistrzu i Małgorzacie" wspominać.... Poza tym niczego nie zaczerpnęłam ze swojej wypowiedzi opierając się na FN. Podaję Ci więc źródło, żebyś nie myślał, że czytam nautiliusowe bajki http://media.wp.pl/query,wolf%2Bmessing,sz...6&_ticrsn=5
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Wolf Messing

Post autor: Katarzyna_1 »

Ja tego rodzaju tematy śledzę dopiero od dwóch lat. Wcześniej nie miałam na to czasu, a i zainteresowania

w tym kierunku było brak. Jak coś znajdziesz ciekawego z z Nowego Świata to wrzuć linka. :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Wolf Messing

Post autor: Katarzyna_1 »

Nawet nie wiedziałam, że istnieje "Paranormal TV"

http://www.dailymotion.com/video/xbma5z_wo...nk-p_shortfilms
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Wolf Messing

Post autor: Katarzyna_1 »

Nie potwierdzona w źródłach, ale opowiadana przez starych ludzi  historia o Volfu Messingu;   We wczesnych latach dwudziestych ubiegłego wieku Messing służył w wojsku polskim. W czasie przepustek powracał do Góry Kalwarii

i razem ze znajomymi Żydami zajmował się handlem. Zwykle handlowali solonymi śledziami z beczki i innymi produktami nie psujacymi się, także   mydłem, pastą do butów, proszkiem do mycia zębów, brzytwami, żyletkami, paskami do spodni itp.  Z Góry Kalwarii przedostawali się na drugi brzeg Wisły do "wsi zabitych dechami", takich jak; Kosumce, Dziecinów, Radwanków płatym transportem - łodziami podobnymi do tratew. Wtedy nazywano to botami. W latach sześdziesiatych wybudowano tam most. Może nie uwierzycie, ale w tych właśnie miejscowościach było bardzo wielu mężczyzn (może niektórzy jeszcze żyją) urodą bardzo podobnych do Messinga. Być może Volf :D hipnotyzował co ładniejsze polskie kobiety i wykorzystywał seksualnie pozostawiając po sobie potomków :) Niedowiarki mogą przeprowadzic wywiad w terenie....



<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="106579" data-time="1375543697">Nie potwierdzona w źródłach, ale opowiadana przez starych ludzi  historia o Volfu Messingu;   We wczesnych latach dwudziestych ubiegłego wieku Messing służył w wojsku polskim. W czasie przepustek powracał do Góry Kalwarii

i razem ze znajomymi Żydami zajmował się handlem. Zwykle handlowali solonymi śledziami z beczki i innymi produktami nie psujacymi się, także   mydłem, pastą do butów, proszkiem do mycia zębów, brzytwami, żyletkami, paskami do spodni itp.  Z Góry Kalwarii przedostawali się na drugi brzeg Wisły do "wsi zabitych dechami", takich jak; Kosumce, Dziecinów, Radwanków płatym transportem - łodziami podobnymi do tratew. Wtedy nazywano to botami. W latach sześdziesiatych wybudowano tam most. Może nie uwierzycie, ale w tych właśnie miejscowościach było bardzo wielu mężczyzn (może niektórzy jeszcze żyją) urodą bardzo podobnych do Messinga. Być może Volf :D hipnotyzował co ładniejsze polskie kobiety i wykorzystywał seksualnie pozostawiając po sobie potomków :) Niedowiarki mogą przeprowadzic wywiad w terenie....</blockquote>aha, ciekawe czy Messing coś wspomniał o tym w swoich pamiętnikach.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”